Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina PerRectum - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina PerRectum (/showthread.php?tid=3288)



Amfetamina PerRectum - kot_kreskowy - 27.01.2024

Ostatnio miałem niesamowitą przyjemność testować łącznie 6gr naprawdę konkretnej amfetaminy.
Nie wiem jakiej ona była czystości ale ~70mg sniff po 4 godzinach łupiło mnie tak jak na wejściu.

Ogólnie żarłem to przez tydzień ale w pewnym momencie stwierdziłem, że czas podać to dodupnie.
Najpierw zrobiłem "rozeznanie" czy aby mi to kukuły nie wypali i stwierdziłem, że ryzykownym będzie zapodanie tego rozpuszczonego w wodzie. Zresztą chuj wie czy bym to wogule w wodzie rozpuścił.
Stwierdziłem, że bezpieczniejszym będzie podać to w żelu. Wiadomo w jakim, nie pytać Podobno kultowa
Rozbełtałem to uprzednio umieszczając strzykawkę z żelem w ciepłej wodzie aby żel stał się bardziej płynny.
Po zapodaniu 0,7gr nastąpiła dosłownie eksplozja wewnątrzkomorowa, włosy stanęły dęba😎
Prócz typowego speeda dało się odczuć delikatnie działającą euforię, profil działania był jakby nieco inny, lekko otępiony, natomiast co wydało mi się później wyjątkowo dziwne to czas działania.
Otóż zapodane to było koło 22.00 a bydlę klepało jeszcze o 9.00 dnia następnego Podobno kultowa
Dopiero wtedy poszła poprawka.

Po nosie zwały praktycznie nie było po przerobieniu grama, natomiast po PR to idź pan fhooy... Męczyło okrutnie.
Taka historia.


RE: Amfetamina PerRectum - Twilight Sparkle - 27.01.2024

Brawo panie Kocie. O takie raporty nic nie robiłam 🐱🐱🐱


RE: Amfetamina PerRectum - kot_kreskowy - 27.01.2024

I jeszcze jedno, masturbacja oraz orgazm po tym to było kurwa cudo, pierdolony majstersztyk.
Serio, to chyba nawet mefedron powaliło na łopatki😎


RE: Amfetamina PerRectum - Twilight Sparkle - 27.01.2024

A próbowałeś oprócz tego żelu zaaplikować sobie tam jakiś przyrząd?


RE: Amfetamina PerRectum - Bam - 27.01.2024

amfetamina powinna pachniec jak nowe klapki z targu takie niebieskie Smile taka byla?


RE: Amfetamina PerRectum - Lifeisbrutal - 28.01.2024

Twilight Sparkle Hahhaha japierdole dziewczyno rozpierdalasz mnie na łopatki swoimi pytaniami. Jak coś pierdolniesz to albo grubo albo wcale 😂


RE: Amfetamina PerRectum - kot_kreskowy - 28.01.2024

(27.01.2024, 22:08)Twilight Sparkle napisał(a): A próbowałeś oprócz tego żelu zaaplikować sobie tam jakiś przyrząd?


Widzę, że bardzo interesuje Cię moja pupunia... Najpierw mówisz mi o 

strap-on'ach , teraz to.
Czy to zaproszenie na randkę?
Mnie nie kręci kobieca dominacja.
😎


RE: Amfetamina PerRectum - hidden - 28.01.2024

w czoko tez jest spoko


RE: Amfetamina PerRectum - Twilight Sparkle - 28.01.2024

Spokojnie nic z tych rzeczy, po prostu bardzo polecam aplikację różnych przyrządów do dupy xDD spróbujesz nie pożałujesz. Im większy benek tym lepiej.