Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? (/showthread.php?tid=3289)

Strony: 1 2 3


Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - Twilight Sparkle - 27.01.2024

Ewentualnie jak sobie z nim nie radzisz.


RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - Elvis Kreśle - 28.01.2024

Jak jestem w dobrej kondycji psychicznej która daje mi jakąś wolę żeby nie popłynąć to sobie radzę jak najmniejszymi zamówieniami, jak mam 5 czy 10 tematu to rozdaje np, nie szanuje towaru i jakiś kamień padnięty na ziemię nie jest żadną stratą jak w worku jeszcze jest i mam wyjebane czy się rozsypie na ziemię jakaś spora nawet część Podobno kultowa byle jak najmniej dla siebie mieć ale też żeby się porobić wiadomo Smile (  czego potem jak pusto trochę żałuję ale wiem że przeżyje ten zjazd i będę się czuł zadowolony z siebie) 

Jak życie mnie osłabia Podobno kultowa i mam wyjebane na wszystko to nie radzę sobie i lecę po bandzie, biorę nieludzkie dawki, mieszam wszytko co pod ręką, nie mogę osiągnąć satysfakcji nawet jak już mam grubo bo ciągle chce dokładać żeby mieć jeszcze mocniej i mocniej i mocnej, tracę dużo kasy bo zamawiam po kilka pak z różnych sklepów dla zajawki i z nadzieją ze to co zamówię zrobi mi narkotyczne kuku mózgu ale w końcu osiągnę level naćpania który da mi wolność xD


RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - kot_kreskowy - 28.01.2024

"Jedyny wróg -
       to Twój mózg
  Nie wyjaśniaj -
               Rób"



RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - kodow - 28.01.2024

Duże dawki psychodelików, w miejsce prochów i heja


RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - horsii - 28.01.2024

kodow to nie opcja dla każdego, szczególnie dla osób "po przejściach" ktore sie pokaraly stymulantami.


RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - kodow - 28.01.2024

horsii absolutnie, pisze tylko jak ja sobie z nimi radze Big Grin Jedyne co mnie boli, to krzyżowa tolerancja na tryptaminy...
Co można połączyć nieszkodliwego w taki ciąg psychodeliczny żeby resetować tolerke? Nie schądzać przy tym z fazy?
Myślałem narazie tak:
1 dzień - LSD
2 dzień - Ketamina
3 dzień - Amanita
...Co byś proponował dalej? xD


RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - horsii - 28.01.2024

Czy przypadkiem 5-meo-dmt, czy tam 5f-dmt nie dzialalo tak, że tolerka praktycznie nie rosnie? Moze zjeść to przed lsd (w sensie w dniach przed, nie że zaraz przed)

Ja bym 3-ho-pcp zamiast ketaminy dal. Dłużej, mocniej.


RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - kodow - 28.01.2024

Zapoznam się z tym 3-ho-pcp, bo akurat lubię mocną dysocjacje Big Grin a ketamina mi się najbardziej podoba a granicy k-hole, gdzie patrze na ściane i zastanawiam się co to jest co ja widze xDD


RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - horsii - 28.01.2024

Ketamina jest fajna, ale za krótko działa, a 3-ho-pcp jak pierdolnie to działa dłuuugo i mocno.


RE: Jak radzisz sobie z uzależnieniem? - kot_kreskowy - 28.01.2024

kodow 
4 dzień Mefedron
5 dzień Alfa
6 dzień Zgon😎