Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo fizyczne (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? (/showthread.php?tid=3297)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - kodow - 29.01.2024

Ja raz dosypałem chłopowi alpre, ale miałem ku temu powody. Znaliśmy się słabo, ale zarzuciliśmy w trójke kwasy. Na poczatku było git, ale po jakimś czasie jemu się tak źle wkręciło, badtrip jak 100 chuji, na początku mówił tylko smęty, ale jak się rozkręcił i opowiadał całe zło co go doświadczył to już było ciężko, ale jeszcze do ogarnięcia... Aż patrze na niego a on sobie jeździ i smyra otwartymi nożyczkami wzdłuż żył... stwierdziłem no kurwa, zajebie mi się na mieszkaniu. 
Na początku spytałem: czy nie chce coś uspokojenie, powiedział ze nie bierze takich rzeczy, pomyślałem no jaa pierdole a kwasy bierzesz... 
Wyszedłem na szluga z dziewczyną, wziałem napój i wsypałem tam rozkruszonego xana... aż dotarło do mnie że jak mu mam dać teraz ten napój żeby go wypił xDDD Wiec powiedziałem dziewczynie żeby z tej szklanki, nie piła i ją odstawiłem na bok..
Poszedłem zrobić herbatę, i tam mu wrzuciłem, a w momencie jak nie patrzył wziąłem nożyczki. Dalej po tym smęcił, ale już pooowooli, więc napisałem do przyjaciół żeby wzieli na spacer moją dziewczyne, bo to był jej pierwszy raz na kwasie i nie chciałem żeby zaraził ją tym swoim bad tripiem, a ja zostałem z nim. 
Po 10 minutach słuchania tego smęcenia, sam wypiłem ten pierwszy napój co do niego wrzuciłem tego xana xDDD
Potem już jakoś poszło do rana, po jakiś 2 godzinach wróciła dziewczyna z przyjaciółmi, przynieśli prochy, alko to się przepiło i przeszurało faze, przynajmniej ja bo ten chłop już nic nie brał poza piwem Big Grin No i towarzystwo zostało z nami to było już weselej


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Elvis Kreśle - 29.01.2024

Niestety nie. Zawsze musiałem płacić za takie przyjemności Podobno kultowa


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - horsii - 29.01.2024

kodow hahaha też bym sam musiał coś wziąć jakbym miał niańczyć kogoś kto tak pierdoli jakieś smętne opowieści na kwasie. Podobno kultowa


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - WOLF GANG - 29.01.2024

Nie zdarzyło mi się takie coś nigdy. Oraz w drugą stronę. Nigdy nikomu nic nie dosypalem


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

Tak. Piłem kiedyś z żulikami w jakiejś melinie, gdzie zaczęli coś pierdolić o klonach, jaki to wypierdol że by mnie zajebało i co to nie potrafi. Ja na ciągu piko im tam powiedziałem że mnie takie coś nie klepnie, ale że nie chcę tego brać w tym momencie. Z godzinę później jak poszedłem się wyszcczać i wróciłem, w przepicie poczułem ten miętowy smak, do tego pływaly tam normalnie kawałki tego xD
Wypiłem to, na końcu wyjebałem im butelki alkoholu za to, że chcieli mi coś nieświadomie podać i wyszedłem, rozbijając ostatnie okno w tej ruderze. Podobno kultowa


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - kodow - 09.02.2024

Ferdzio Kiepski a porobiło cię? Big Grin


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

kodow na pewno podniosło mi to wkurwienie. Ogólnie co ja w życiu po klonach wyprawiałem, to się w pale nie mieści Podobno kultowa 
Myślę że mogło to wpłynąć na rozbicie okna. Może tego oczekiwali żeby było symetrycznie - jak w każdym oknie wybita to w każdym!


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - kodow - 09.02.2024

Ferdzio Kiepski co to za melina w końcu bez rozbitych okien Big Grin Menele nie stawiali oporu? Okna to jeszcze zrozumiem, ale jak alko im wylewałeś...


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

kodow Nie było żadnego oporu, bali się chyba. Wcześniej jeszcze kozaczyli, jeden coś pierdolił o więzieniu, jaki to groźny nie jest  Angel


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - hidden - 09.02.2024

(29.01.2024, 09:29)Twilight Sparkle napisał(a): Fajnych masz "kolegów" jak robią Ci takie pranki.

to prank na jego zyczenie byl Podobno kultowa