Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo fizyczne (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? (/showthread.php?tid=3297)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Bam - 10.02.2024

mi sie nie zdarzylo nigdy takie cosTongue


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - daniel776 - 14.02.2024

raz typowi ostro poschizowanemu po alficy dałem na nieświadomce roztwór bromazolamu w coli żeby się uspokoił bo za nic w świecie nie chciał sobie fazy zbijać xD


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Lifeisbrutal - 14.02.2024

Dosypać komuś benzo na schizie to wybawienie go z horroru szczególnie alfowego. Gdybym był w takiej sytuacji całowałby tego kogoś po rękach. Wiem co pisze już nie raz alfa mnie pokarała a benzo brak.


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - ZmiataZplanszy - 22.02.2024

(14.02.2024, 00:10)daniel776 napisał(a): raz typowi ostro poschizowanemu po alficy dałem na nieświadomce roztwór bromazolamu w coli żeby się uspokoił bo za nic w świecie nie chciał sobie fazy zbijać xD

Gościu wygral zycie xd


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Ferdzio Kiepski - 25.02.2024

ZmiataZplanszy Zależy z jakiego punktu widzenia, bo niektórzy kochają schizy Podobno kultowa może się wkurwił? Big Grin ilu takich amatorów jest to śwait by nie zliczył. Tak samo znam osobiście go,ścia, który ma schizofrenię i specjalnie odstawia leki zaraz po wyjściu z psychuszki żeby "Znow ten stan poczuć". Furtka dla diabła


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Twilight Sparkle - 25.02.2024

Ferdzio Kiepski też widziałam kiedyś takiego zawodnika co lubił "jak mu się pierdoli, jaka pizda auuuuu" xDDD chyba fajne rzeczy widział. A jak widział niefajne to Choroszcz xD


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - LOBO - 25.02.2024

Objawy syndromy sztokholmskiego...milosc do swego oprawcy/kata...;-)


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Lifeisbrutal - 26.02.2024

Jprdl....ja tylko podziwiam Yalasek on na 100% widzi, słyszy wszystko co poschizowanym człowiek i dziwi mnie jeden fakt jak on jeszcze ani razu cudem nie trafił do Choroszczy. No pytam się jak? Z tych jego wymysłów to jego fake baba bawi. XD


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Ferdzio Kiepski - 26.02.2024

(25.02.2024, 21:22)Twilight Sparkle napisał(a): Ferdzio Kiepski też widziałam kiedyś takiego zawodnika co lubił "jak mu się pierdoli, jaka pizda auuuuu" xDDD chyba fajne rzeczy widział. A jak widział niefajne to Choroszcz xD

Trzeba pizdę ogarniać. Ja nie lubię schzów, bo jak są to nie wiadomo że to ona. Wtedy to wszystko realia.. Choroszcz przeżyłem X razy Big Grin A Ty jak? jakieś wpadki z tym związane?


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - coyc2 - 05.03.2024

Zależy po czym schizy i zależy jakie schizy. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś mi czegoś dosypał no chyba że mówimy tutaj o paleniu "hehehuany" z nowo spotkanymi ludźmi którzy byli "zjarani" także jak ktoś mnie czymś takim poczęstował to kończyło się to na prawdę źle bo syntetyczne kannabinoidy palą te debile. Nawet o tym nie wiedzą.