Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo fizyczne (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? (/showthread.php?tid=3297)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Mef123 - 06.03.2024

Nidy nie zdarzyła mi się taka sytuacja żeby ktoś mi coś dosypał do drina


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - whaaaaitwhat - 08.03.2024




RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Paktowski - 24.03.2024

Tak. Na mocnym rozkurwieniu kumpel dodał mi rolki do napoju.
(14.02.2024, 00:16)Lifeisbrutal napisał(a): Dosypać komuś benzo na schizie to wybawienie go z horroru szczególnie alfowego. Gdybym był w takiej sytuacji całowałby tego kogoś po rękach. Wiem co pisze już nie raz alfa mnie pokarała a benzo brak.
Lifeisbrutal masz rację. To było dla mnie jak "wybawienie" 😁❤️


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - lubelski - 06.04.2024

Naszczęście nie, ja swoich drinków pilnuję.


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Paktowski - 07.04.2024

lubelski Mimo wszystko, jakby Ci się zdarzyło, jak masz opiekuna to powiedz: "pilnuj mnie, ja się pobawię" 😂


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - hidden - 14.04.2024

(14.02.2024, 00:16)Lifeisbrutal napisał(a): Dosypać komuś benzo na schizie to wybawienie go z horroru szczególnie alfowego. Gdybym był w takiej sytuacji całowałby tego kogoś po rękach. Wiem co pisze już nie raz alfa mnie pokarała a benzo brak.

z jednej strony racja, ale tutaj chyba mowimy o ziomku co chce sobie grubo polatac i nie chce fazy zbijac, a niekoniecznie z poschizowanym od alfy typem  
samo podawanie komus czegos na nieswiadomce wydaje mi sie byc bardzo niemoralne jednak


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - Lifeisbrutal - 14.04.2024

hidden No tak to nie należy do normalnych rzeczy. Ja pisałem akurat w tamtym momencie o sobie.


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - monio - 10.05.2024

Mi kiedyś w klubie go dojebali coś choć byłem nieźle naciukany to i tak straciłem świadomość  to wyjebali mnie na 2000zl kurwa ocknąłem się w jakimś klubie  nie pije już drinków podawanych przez półnagie Panie  Rolleyes


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - LOBO - 10.05.2024

Juz prawie cala Polske przelecialem, a dalej leciec mi sie chce ;-)...ta dolali mi kiedys GBLa w klubie, ale cytyujac slowa naszego wieszcza narodowego...Detektywa Krzysia Rutkowskiego..."Ty nie wiesz z kim Ty tanczysz" ;-D takze tak


RE: Czy kiedykolwiek zdarzyło się że ktoś dosypał ci czegoś np. do drinka? - kurvvisko - 10.05.2024

Bodajże raz w klubie, bo urwał mi się na jakiś czas film. Na szczęście nic się nie stało, ktoś znajomy mnie odwiózł do domu.