Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? (/showthread.php?tid=3298)

Strony: 1 2


Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - Twilight Sparkle - 28.01.2024

Jeśli tak to jaka?


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - Lifeisbrutal - 28.01.2024

Substancja? No w sumie to też chemia, byłem pierdolniety i chlałem "cipacza" a na dodatek bez filtracji ktoś mi gadał, że flaki sobie rozpierdole i bla bla z flakami wszystko wzorowo ,ale po tych kilku razach zaczęły się schizy które mam bardzo często bez powodu.


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - hidden - 29.01.2024

benzo i alkohol, moze nie zniszczyla zycia ale troche pokomplikowalo, za to podupadlem troche przez to na zdrowiu.


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - horsii - 29.01.2024

Benzodiazepiny, kocham i nienawidzę.


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - Elvis Kreśle - 29.01.2024

A skąd... Podobno kultowa
A tak serio to chyba adrenokortykotropina odpowiedzialna za stres który musiałem niwelować narkotykami dodającymi pewności siebie w ważnych życiowych sytuacjach Podobno kultowa

Po za tym jak już się czepiać, to o tym czy życie sobie zniszczyliśmy czymś powinno się stwierdzać na łożu śmierci, 
a tak to zawsze jest szansa umrzeć z myślą, że to było może i trudne życie, ale sobie w nim poradziłeś i odchodzisz jako mężczyzna 😎


Więc skończ się mazać mazgaju i bierz się do roboty Podobno kultowa


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - Martin - 29.01.2024

Mogę śmiało założyć że tlen.


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - DissoEnjoyer - 29.01.2024

Chlanie zrobiło ze mnie patusa niezłego, teraz pare dni nie pije - oby jak najdłużej

Benzo też mnie zwraczyło, no i opiaty. Efektem tego wszystkiego jest kompletne zwraczenie


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - Mati7 - 29.01.2024

Marihuana i Alkohol


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - Biały Miś - 29.01.2024

Substancja może nie ... Ale jebani zawistni, toksyczni ludzie z wsadzonym głęboko w dupę kijem, którzy na każdym kroku ryją beret bardziej niż bieluń.


RE: Czy uważasz że jakaś substancja zniszczyła ci życie? - Beeniepatu - 29.01.2024

(29.01.2024, 08:34)Elvis Kreśle napisał(a): A skąd... Podobno kultowa
A tak serio to chyba adrenokortykotropina odpowiedzialna za stres który musiałem niwelować narkotykami dodającymi pewności siebie w ważnych życiowych sytuacjach Podobno kultowa

Po za tym jak już się czepiać, to o tym czy życie sobie zniszczyliśmy czymś powinno się stwierdzać na łożu śmierci, 
a tak to zawsze jest szansa umrzeć z myślą, że to było może i trudne życie, ale sobie w nim poradziłeś i odchodzisz jako mężczyzna 😎


Więc skończ się mazać mazgaju i bierz się do roboty Podobno kultowa



Prostujac, to nie acth jest odpowiedzialny za stres, tylko stres powoduje wydzielanie acth, zeby produkowac kortyzol. W ta strone to dziala, a nie odwrotnie