Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę (/showthread.php?tid=3302)

Strony: 1 2


Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - horsii - 29.01.2024

Dźgnęła swojego chłopaka nożem ponad 100 razy. Uniknie więzienia

[Obrazek: twFNrco.png]

Sąd w Kalifornii zadecydował, że kobieta, która zadała ponad 100 śmiertelnych ciosów nożem swojemu chłopakowi, nie trafi do więzienia. Jak określili prokuratorzy, 32-latka w momencie popełnienia zbrodni była w stanie "psychozy wywołanej konopiami indyjskimi". Decyzja sądu wzbudziła stanowczy sprzeciw ze strony ojca ofiary i wielu ludzi śledzących tę sprawę.
  • Bryn Spejcher, 32-letnia mieszkanka Kalifornii, została skazana na dwa lata więzienia w zawieszeniu za zamordowanie swojego chłopaka. Zdaniem sądu Spejcher nie miała kontroli nad swoimi działaniami w momencie zbrodni, ponieważ "cierpiała na psychozę wywołaną konopiami indyjskimi". Wyrok spotkał się ze stanowczym sprzeciwem ze strony rodziny ofiary, a ojciec O'Melii uznał decyzję sędziego za wysoce szkodliwą.
Jak wynika z akt Sądu Najwyższego hrabstwa Ventura, 32-letnia Bryn Spejcher z Kalifornii została skazana we wtorek na dwa lata więzienia w zawieszeniu i 100 godz. prac społecznych po uznaniu jej za winną zabicia swojego chłopaka Chada O'Melii.

[url=https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/skazany-uciekl-z-aresztu-domowego-do-wiezienia-w-domu-jestem-sam/241fflb,07640b54][/url]
Sędzia David Worley orzekł, że Spejcher "nie miała kontroli nad swoimi działaniami", kiedy wpadła w epizod psychotyczny 28 maja 2018 r. i wielokrotnie dźgnęła nożem 26-letniego O'Melię w jego mieszkaniu w Thousand Oaks, z którym spotykała się wówczas od kilku tygodni. Z zeznań wynika, że kobieta zadała mężczyźnie 108 ran kłutych.
W dzień, w którym doszło do morderstwa, Spejcher udała się do mieszkania O'Meli, gdzie wielokrotnie wspólnie palili marihuanę. Narkotyki wywołały jednak u kobiety bardzo silną niepożądaną reakcję.


Cytat:"Spejcher doświadczyła niepożądanej reakcji na marihuanę. Cierpiała na coś, co eksperci określają jako zaburzenia psychotyczne wywołane konopiami indyjskimi. W chwili epizodu psychotycznego Spejcher dźgnęła nożem wielokrotnie O'Melię, zabijając go"

— podał prokurator okręgowy w oświadczeniu.


Jak dodał, policjanci, którzy zostali wezwani do mieszkania, zastali 26-latka w kałuży krwi, a Spejcher "histerycznie krzyczała, trzymając nóż w dłoniach". Zanim funkcjonariusze zdążyli obezwładnić kobietę, wbiła sobie nóż kuchenny w szyję. Władze podały, że policjanci musieli użyć paralizatora i zadali kilka uderzeń pałką, zanim w końcu udało im się unieruchomić kobietę.
Lokalna gazeta Thousand Oaks Acorn doniosła jesienią, że początkowo zarzut morderstwa postawiony Spejcher został obniżony do rangi nieumyślnego spowodowania śmierci. Z akt sądowych wynika, że zmiana nastąpiła na kilka dni przed rozpoczęciem procesu. Ostatecznie Spejcher została skazana przez ławę przysięgłych za nieumyślne spowodowanie śmierci.


Jak relacjonowały lokalne media, dzień przed wtorkową rozprawą rodzina i przyjaciele zmarłego O'Melii zorganizowali protest przed budynkiem władz hrabstwa. Niektórzy nieśli tablice z napisami:


Cytat:"108 ran kłutych to poważne przestępstwo. Sędzio Worley, zdecyduj właściwie".


Z kolei prawnik Bryn Spejcher, Bob Schwartz, wyraził zadowolenie z decyzji sądu. — Sędzia Worley postąpił słusznie i odważnie — powiedział w rozmowie z mediami.
Po wydaniu wyroku Spejcher i jej rodzina płakali z ulgi, a ojciec ofiary stwierdził, że wyrok jest wysoce szkodliwy.


— Sędzia właśnie dał każdej osobie palącej marihuanę w stanie Kalifornia przyzwolenie na morderstwo — powiedział Sean O'Melia w rozmowie z mediami. — Sprawa powinna zostać rozpatrzona pod kątem morderstwa. To nie jest jakiś wypadek – miał napisać ojciec ofiary w liście do władz hrabstw. Wyrok wywołał kolejne protesty przed budynkiem sądu, gdzie demonstranci nieśli transparenty popierające rodzinę O'Melii i skandowali, żądając surowszej kary dla Spejcher.


Jak donosi "Daily Mail", były chłopak i przyjaciele z dzieciństwa Spejcher, ujawnili, że w szkole średniej była przeciwna narkotykom i po raz pierwszy spróbowała ich w wieku dwudziestu lat. Z kolei krewni zmarłego O'Meli oskarżyli Spejcher o brak wyrzutów sumienia za swoje czyny przez cały czas trwania procesu.


źródło: https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/dzgnela-swojego-chlopaka-nozem-ponad-100-razy-uniknie-wiezienia/t0c787f,07640b54  (niesamowite... artykuł na onecie który da się czytać bez dostawania wylewu? to coś nowego... Podobno kultowa ) 



Co o tym myślicie? Jak dla mnie, to jest jakaś abstrakcja.


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - Martin - 29.01.2024

Nie wiem jak konkretnie trzeba by przesadzić z ziołem żeby osiągnąć stan braku kontroli nad swoim ciałem ale żeby zadać 108 ciosów nożem z tego powodu to już wogóle abstrakcja zwłaszcza że nigdzie nie były wspomniane wcześniejsze problemy psychiczne.


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - DissoEnjoyer - 29.01.2024

Widać na zdjęciu, że tej kurwie źle z oczu patrzy, nie wiem jakim prawem osoba - nawet jeśli jest w stanie psychozy PO NARKOTYKACH (które zażyła z WŁASNEJ WOLI), może czmychnąć przed zarzutem morderstwa. 108 ran kłutych to wręcz szczególne okrucieństwo. Istny przykład paranoi w jakiej żyjemy, ten świat schodzi na psy, tam gdzie dawno już leżą systemy sądownictwa, tfuu !


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - kodow - 29.01.2024

Kurwa jak bycie spalonym jest powodem do uniewinnienia, to ja niczego nie jestem winien xD


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - Lifeisbrutal - 29.01.2024

Jprdl...paranoja w paranoi.. 
Nie rozumiem jak można coś takiego zrobić tym bardziej osobie którą się chyba "kochało". Takiej to tylko kulka w łeb i poćwiartować. Powinna wrócić kara śmierci łeb za łeb oczywiście z wyjątkiem wypadków spowodowanych na trzezwo.


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - kodow - 29.01.2024

Lifeisbrutal miłość i nienawiść prawie zawsze idą z soba w parze, jak dwie strony monety. Nie znienawidzisz serdecznie kogoś, kogo nie dopuściłeś blisko siebie. Aczkolwiek przedstawiona tu sytuacja to ewidentnie skrajność poza standardowy wymiar tej zależności


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - Martin - 29.01.2024

Jak dla mnie powinni posadzić i ją i sędziego który takie wyroki wydaje.


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - W4M4H - 29.01.2024

Trochę dziwne to się wydaje. Musiała w chuj wyjarać, lub jakieś dopy. Nie jestem biegłym ani nikim kto wie więcej, lecz to chuj podejrzana sprawa. Ciekawi mnie czy sędzia też nie wziął w łapę czy mają tak zjebane prawo, że pozwalają na zabójstwa.


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - hidden - 29.01.2024

Kalifornia taka piekna


RE: Zabiła swojego chłopaka oraz jego psa. Nie pojdzie do więzienia, bo zapaliła trawkę - horsii - 29.01.2024

hidden jak takie zjebane akcje - to tylko w Commiefornii Podobno kultowa