Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? (/showthread.php?tid=331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - whaaaaitwhat - 08.03.2024

(08.03.2024, 00:48)Maniek napisał(a): 4coins strzeże przed przypałem? Muszę przyznać, że to bardzo oryginalna i poniekąd interesująca teoria Podobno kultowa

Owszem, czasy gdy szedłeś sobie z druczkiem na pocztę już się skończyły, ale po to właśnie są np. bitomaty, żeby można było kupować czy sprzedawać btc bez konieczności korzystania z blika czy konta bankowego.


hahha pamietam jak moj ziomek mial gmaila kupaka cos tam i haslo Kutafon i jakies znaczki i typ z 4coins pomagal mu konto odzyskiwac nie dosc ze bylo w teorii przyklapane na dane Henryk Kania. To podal inne ten mail z haslem chlop sie posmial i mu zweryfikowal xD co do kont i blikow to kaine problem se znalezc jakies frajera co da sie zslupowac za przyslowiowa paczke fajek. Ale no dalej czyjas bankowosc  = przypal, zalezy czy masz 35 iq minimum zeby dzwignac pare zasad korzystania z kogos kont chyba aktualnie jak nie masz jak w bitomat to paxfull na slupa i kupujesz btc za psc.

jak juz bankami to psc + skrill => paxfull albo okx na slupa.  jak nie ma gield to bezposrednio na portfel. bo na skrilu mozna jakies krypto kupowac okreslone i wysylac reszte da sie tylko kupic  spoko jeszcze jakis fintech + gielda.
Bezposrednio z polskiego konta na slupa. ---> gielda, dal bym se spokoj. Za szybko sie moga polskie sluzby dojebac do calego procederu.


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Maniek - 08.03.2024

(08.03.2024, 01:57)Mef123 napisał(a): Maniek 
No tak zgadzam się, ale nie w każdym mieście są bitomaty i jest coś takiego, jak podatek od wpłaty, ale to jest najbardziej opłacalna opcja kupna BTC bez przypału.

Może to jest najbardziej "opłacalna" opcja kupna btc pod względem niskiej prowizji itp. ale nie mów, że bez przypału, bo w razie W wystarczy, że służby poproszą 4coins o konkretne dane dotyczące interesujących ich transakcji i dostaną te dane jak na tacy. Oczywiście nie będą tego robić i nie będą ścigać jakiegoś randoma, który zamawia przysłowiowe kilka gieta klefa raz na miesiąc, ale jak ktoś kupuje większe ilości to stanowczo odradzam korzystania z tego typu serwisów.


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - LOBO - 08.03.2024

(08.03.2024, 00:38)Mef123 napisał(a): LOBO Kupujesz BTC przez 4 coins, i to ten serwis Cię strzeże przed przypałem, bo nie ma różnicy jak inaczej kupisz koinsy na tym serwisie dawne czasy już się skończyły, że idziesz na pocztę z druczkiem i masz wyjebane jajca, bo wiesz, że jesteś anonimowy pytanie tylko, czy ten 4 coins jest legitny w moich oczach jest nigdy nie miałem przypału, a zamawiam już X lat za ufaj mi serio tak jest.

Oj, kiedys zaufalem pewnej kobiecie. Moglbym sobie za nia dac, reke uciąc...i co? I teraz bylbym bez reki! ;-)

No jak sie skonczyly, jak są...

Edt. sorry pomyliłem pietra i dalem Ci lajka ;-)...ale to za tego minusa, co zes mi dal...Ty noz w plecy, ja Tobie serce na dloni...o 😎

Poza tym, nie kupuj BTC, bo to nieoplacalne jest...masz tansza opcje, w postaci LTC czy Monero, jesli chodzi o bazary tutejsze.
(08.03.2024, 02:40)whaaaaitwhat napisał(a): hahha pamietam jak moj ziomek mial gmaila kupaka cos tam i haslo Kutafon i jakies znaczki i typ z 4coins pomagal mu konto odzyskiwac nie dosc ze bylo w teorii przyklapane na dane Henryk Kania. To podal inne ten mail z haslem chlop sie posmial i mu zweryfikowal xD co do kont i blikow to kaine problem se znalezc jakies frajera co da sie zslupowac za przyslowiowa paczke fajek. Ale no dalej czyjas bankowosc  = przypal, zalezy czy masz 35 iq minimum zeby dzwignac pare zasad korzystania z kogos kont chyba aktualnie jak nie masz jak w bitomat to paxfull na slupa i kupujesz btc za psc.

jak juz bankami to psc + skrill => paxfull albo okx na slupa.  jak nie ma gield to bezposrednio na portfel. bo na skrilu mozna jakies krypto kupowac okreslone i wysylac reszte da sie tylko kupic  spoko jeszcze jakis fintech + gielda.
Bezposrednio z polskiego konta na slupa. ---> gielda, dal bym se spokoj. Za szybko sie moga polskie sluzby dojebac do calego procederu.

"co do kont i blikow to kaine problem se znalezc jakies frajera co da sie zslupowac za przyslowiowa paczke fajek"

...a no taki problem, iz to nie Afryka dzika. Gdzie lapie sie zwinnych negatywow, w siatke na ich terenie, i sprzedaje za przyslowiowa paczke fajek...
Rimemba...zawsze moze powstac problem "rewersowy". Na kazdego cwaniaka, zawsze znajdzie sie wiekszy cwaniak, ktory zabierze mu symbolicznego 5aka...;-)


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - kot_kreskowy - 08.03.2024

4coins jest spoko TYLKO w tej jednej opcji: gdy jesteś niedzielnym ćpunkiem, który raz czy dwa razy w miesiącu chce sie pobawić klefowym ptakiem.
Korzystam od przeszło 8 lat. Najniższe prowizje.

Natomiast w każdym innym przypadku omijać to szerokim łukiem bo weryfikacjia goni weryfikację i to dosłownie.
Każda inna operacja niż wysłanie środków na inny portfel: wymagana weryfikacja.

A wiecie jak u nich wygląda proces weryfikacji dajmy na to  adresu zamieszkania?
Spieszę z odpowiedzią 😎

"Prosze przygotować odpowiedni dokument z datą niestarszą jak jutrzejsza i trzymając go między czwartym a piątym palcem lewej stopy z grzybicą naparstkową śródstopia, stojąc na rękach opartym o upolowanego niedźwiedzia, dupą zaśpiewaj Kolorowe Jarmarki - Maryli Rodowicz jednocześnie klaskając uszami, podskocz dwa razy i w tej pozycji zrób sobie selfie "
By na koniec i tak otrzymac komunikat:
"Zły format dokumentu"  Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - coyc2 - 13.03.2024

(08.03.2024, 00:48)Maniek napisał(a): 4coins strzeże przed przypałem? Muszę przyznać, że to bardzo oryginalna i poniekąd interesująca teoria Podobno kultowa

Owszem, czasy gdy szedłeś sobie z druczkiem na pocztę już się skończyły, ale po to właśnie są np. bitomaty, żeby można było kupować czy sprzedawać btc bez konieczności korzystania z blika czy konta bankowego.

Śmieszy mnie to jak tacy ludzie tak sobie piszą 4cons nigdy nie używałem. Kiedyś było local bitcoins za gotówkę. Co do druczków to działają i to nie wiesz jak dobrze sprawdź sobie nawet w lokalnym kiosku.


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Deby - 24.03.2024

Üdvözlet. 
A segítségeteket szeretném kérni, hogy végre megértsem a kriptovaluta fizetéseket. Elolvastam mindent, amit itt írtál, de csak egy kicsit okosabb vagyok. Megértettem, hogy szükség lehet egy pénztárca létrehozására, ahová elhelyezem és tárolom, a bitcoinokat, amelyeket aztán elküldök az eladónak. Valaki le tudná írni a lépéseket, részletesebben, hogy még egy gyerek is megértse? pénztárca létrehozása? hogyan tehetek rá bitcoint? honnan és hogyan lehet beszerezni? hogy kell küldeni az eladónak, vele stb.? Néhány kilométerre van egy kripto ATM is, nekem talán nem egyszerűbb, így? Nincs olyan lehetőség, hogy a bitcoin fizetés olyan, mint a sepa referencia vagy ATM-en keresztül? nagyon szeretném végre megérteni a folyamatot, mert a hasznos leírások és a videók sem segítettek. Előre is köszönöm


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Paktowski - 24.03.2024

Deby Załóż portfel w aplikacji "Trust Wallet". W tej aplikacji dostaniesz swój własny adres portfela Bitcoin. Następnie musisz zakupić Bitcoin w kantorze.
Listę kantorów, w których możesz to zrobić podsyłam Ci tutaj: https://buybitcoinworldwide.com/hungary/
Jeśli dostaniesz adres BTC od sprzedawcy, przelej mu środki ze swojego portfela. 🙌
To wszystko! Pozwodzenia, kolego z Węgier 👍


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Kapitan - 24.03.2024

Ja polecam 4coins


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Paktowski - 24.03.2024

Kapitan Dla Polaków również polecam ten kantor, co Ty 😁
Jednak gla kolegi z Węgier może być ciężkim obsłużyć się w tym kantorze, dlatego wysłałem mu link z węgierskimi kantorami krypto 😃

A co do 4coins, chciałbym powiedzieć, iż nie znajdziecie w PL kantoru z niższymi prowizjami niż ten. Następnym jego plusem jest to, że nawet przy wybraniu najwolniejszej metody przelewu środków, zostaną one wysłane(w różnych porach dnia/wczesnego dnia/głębokiej nocy itp.) w max. 2/2.5 godziny od zlecenia 👍
Zdecydowanie mój faworyt. Najlepszy na rynku kantorów w Polsce, przebijający konkurentów o głowę ❤️


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - duch - 25.03.2024

i mnie tez tak sie wydaje