Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? (/showthread.php?tid=331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Quaresma - 09.06.2023

Też używam 4coins i nie narzekam


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Bam - 09.06.2023

na 4 coins chopciaz tylko droga jest teraz prowizja za szybki przelew .


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - betonix - 14.06.2023

Jaka giełda ma teraz najniższa prowizje za wypłaty na portfel itp? Bo zonda czy egera kroi teraz ponad 90zl za przelew btc, to jest prawie stówa.. jaka giełdę polecacie?


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - shaqu245 - 20.06.2023

Witam was serdecznie.
Ja mam pytanie odnośnie bitomatów.
Kiedyś korzystałem dość często płacąc na portfel vendorów ale z reguły powyżej 400 i opłata wynosiła jakieś tam drobne kilka czy kilkanaście złotych.

Ostatnio po długiej przerwie zrobiłem sobie małe zamówienie i wrzucając w maszynę 160 tam 150pln do vendora doleciało 82..... Ustawiłem najmniejszą prowizję...
Czy teraz są tak kosmiczne opłaty? Czy to jakiś błąd był czy to mój czy to maszyny? A może zawsze przy takich małych kwotach były takie ogromne prowizję?
Bo przyznam szczerze że jeśli faktycznie takie ogromne koszty to dno Podobno kultowa


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - horsii - 20.06.2023

Teraz są takie opłaty - pomyśl nad płatnością innym krypto.


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - wWild - 20.06.2023

Zna ktoś prostą apke do kupowania BTC? Wcześniej korzystałem z ku coin,4coins,jakoś mi te dwie aplikacje nie podpasowały do końca najlepiej żeby była bez weryfikacji do 1000 zł po polsku, w miarę łatwa do ogarnięcia w obsłudze.


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Maniek - 20.06.2023

(20.06.2023, 10:05)Pro8l3m napisał(a): Witam was serdecznie.
Ja mam pytanie odnośnie bitomatów.
Kiedyś korzystałem dość często płacąc na portfel vendorów ale z reguły powyżej 400 i opłata wynosiła jakieś tam drobne kilka czy kilkanaście złotych.

Ostatnio po długiej przerwie zrobiłem sobie małe zamówienie i wrzucając w maszynę 160 tam 150pln do vendora doleciało 82..... Ustawiłem najmniejszą prowizję...
Czy teraz są tak kosmiczne 6opłaty? Czy to jakiś błąd był czy to mój czy to maszyny? A może zawsze przy takich małych kwotach były takie ogromne prowizję?
Bo przyznam szczerze że jeśli faktycznie takie ogromne koszty to dno Podobno kultowa

Dziwne, bo jakiś czas temu odwiedziłem bitomat i pobrało mi max 50-60 zł przy wpłacie około 1000zł. To zapewne zależy od tego czy sieć jest przeciążona, bo wtedy opłaty fee dla górników również potrafią być wysokie jak nigdy. Np. z  miesiąc temu sama najniższa opłata za samo fee wynosiła około 40-50zł, gdzie zawsze jest max kilka złotych.


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - kot_kreskowy - 20.06.2023

W zeszłym tygodniu wysyłałem btc do vendora, bodajże we wtorek i zapłaciłem 2,5% prowizji od kwoty plus chyba 5-6zł opłaty za przelew więc nie rozumiem skąd takie koszta. Płaciłem przez kantor.


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - Yankess - 20.06.2023

(20.06.2023, 12:07)wWild napisał(a): Zna ktoś prostą apke do kupowania BTC?Wcześniej korzystałem z ku coin,4coins,jakoś mi te dwie aplikacje nie podpasowały do końca najlepiej żeby była bez weryfikacji do 1000 zł po polsku,w miarę łatwa do ogarnięcia w obsłudze.

Ku coin ostatnio sie zjebało  Sad spróbuj w bitomacie


RE: Jak i gdzie kupić Bitcoiny? - horsii - 20.06.2023

(20.06.2023, 12:07)wWild napisał(a): Zna ktoś prostą apke do kupowania BTC?Wcześniej korzystałem z ku coin,4coins,jakoś mi te dwie aplikacje nie podpasowały do końca najlepiej żeby była bez weryfikacji do 1000 zł po polsku,w miarę łatwa do ogarnięcia w obsłudze.


4coins ma aplikację? Od kiedy?


Do 1000pln bez weryfikacji to oferuje kilka pierwszych kantorów z brzegu które wychodzą po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę, opłata rzędu 20-30 pln.