Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Trzeba się pogodzić z faktami - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Trzeba się pogodzić z faktami (/showthread.php?tid=3316)

Strony: 1 2 3


Trzeba się pogodzić z faktami - Lukas1985 - 31.01.2024

Fakty są takie - narkotyki niszczą. A poważniej. W nawiązaniu do postów kilku userow którzy non stop piszą, że stare sorty już kie wrócą. 
Być może. Ale jeszcze większym pewniakiem jest to, że wasza tolerka już nigdy nie wróci do punktu z 2014 roku. Dla nieuważnych od 2014 roku minęło 10 lat. 10 lat życia, emocji, słabego jedzenia przeplatanego tym lepszym (albo odwrotnie). 
Możnaby wymieniać co mogło pójść nie tak ale to bezsensu. Nasze ciała się zmieniają i  je ma opcji, że dziś uzyskamy ten poziom hormonów i neuroprzekaźników jaki mieliśmy 2-3-5-8 lat temu. 
Im szybciej się z tym pogodzimy tym lepiej. Dla nas, naszej psychiki i otoczenia. A w gadanie "kiedyś to było" przestałem wierzyć. Mamy 2024rok pandemię za nami, wojnę za granicą i trzeba żyć chwilą no do będzie jutro nie wiemy.  
Cieszmy się rodzina, znajomymi, chwilami a nie rozpamiętujemy jak to w 2014 się nacpalismy.


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - horsii - 31.01.2024

Jeszcze nie kliknałem w wątek, tylko zobaczyłem tytuł i kto dodał - myślę "będzie nieźle". Podobno kultowa 

No cóż, powspominać można - ale bez przesady. Brutalna prawda, że głowa do tego stanu nie wróci - i tyle. Chociaż niektórzy do konca życia będą powtarzac że "trujeczka z 2014" była najlepsza a teraz to jest chuj a nie trujeczka.


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - Elvis Kreśle - 31.01.2024

Amfetamina zawsze tak samo klepie. Może takie osoby "kiedyś to było" powinny się przerzucić na starą, dobrą wiedźmę, to za 10 lat nie będą lamentować Smile


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - Lifeisbrutal - 31.01.2024

Elvis Kreśle " Amfetamina zawsze dobrze klepie " . No chyba jednak nie z 3 lata temu amfetamina to było dla mnie bóstwo teraz to jest gówno. Żeby zjeść dobrą amfe trzeba mieć dobre źródło a z tym coraz to gorzej.


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - Czeslawo - 31.01.2024

Lukas1985  horsii  To oczywiste, zahaczyłem o ten temat wątku ducha. Wiele czynników wpływa na "odbiór" substancji, a czas też potrafi zniekształacać przeszłość. Coś było, czegoś nie ma, w 2014 nie było można zamówiać w "clearnecie" takich rzeczy jak dzisiaj, można było tylko pomarzyć.  Smile


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - kot_kreskowy - 31.01.2024

Myślałem, że każdy jest tego swiadom, ale jak widac kilku ananaskom trzeba to rozrysować XD

Nic już nie będzie takie jak dawniej, można co najwyżej dbać o siebie by maksymalizować doznania z testów.


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - Mati7 - 31.01.2024

No kurwa to jest jak z pierwszym sexem jest niezapomniany a potem Magia powoli zanika  xD


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - Lukas1985 - 31.01.2024

(31.01.2024, 17:14)Elvis Kreśle napisał(a): Amfetamina zawsze tak samo klepie. Może takie osoby "kiedyś to było" powinny się przerzucić na starą, dobrą wiedźmę, to za 10 lat nie będą lamentować Smile

Kiedy za długo w tym siedzisz dopada Cię coś co ja nazywałem sufitem i podłoga. To co rok / pięć lat temu było podłoga dziś jest sufitem. 
Kiedyś ładnie to oddali w jakiejś kampanii społecznej - uśmiechnięta dziewczyna wciągała krechy i doskonale się bawiła. Po chwili pokazana byla przebitka jak tak naprawdę była poskręcana i poeyginana. 
Ja miałem podobnie. 
Jak wpadałem w ciągi czułem się wspaniale. 
Jak spojrzałem w lustro widziałem zaniedbanego, nieumytego i bladego ćpuna. Ale czułem się zajebiście.


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - Biały Miś - 31.01.2024

kot_kreskowy nie bez powodu mówi się, że ten pierwszy raz jest magiczny i nie do powtórzenia. Od tego momentu tolerka nawet na detoksie kilka lat, nie wróci do stanu poprzedniego. Zachodzą nieodwracalne zmiany a ludzie nadal będą pisać swoje 🙄


RE: Trzeba się pogodzić z faktami - SztywnyMisza - 31.01.2024

Nie z każdą grupa substancji tak to chyba działa xD z Kanna jak masz dobre to nie ważne czy łeb z 2k14 czy z teraz to i tak  z dobrym stężeniem cie  zmiecie z planszy xD