Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zmarli użytkownicy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Zmarli użytkownicy (/showthread.php?tid=3324)

Strony: 1 2 3 4


Zmarli użytkownicy - kot_kreskowy - 03.02.2024

Kilka dni temu wstrząsnęła nami wiadomość, że M100 zmarł.
Znałem go tylko z neta, z naszego forum oraz bardzo długo z dopka ale znając jego zamiłowania, zapytałem tylko czy igła go zabiła, otrzymałem wiadomość twierdzącą.

Tak sobie pomyślałem, że może warto by było w takich przypadkach dołączyć do zdjęcia profilowego jakąś czarną wstążkę lub krzyżyk, coś, co by mówiło wyraźnie by pamiętać o śmierci, by młody użytkownik tego forum przeglądając posty dostał wyraźny przekaz  "Uważaj!"


RE: Zmarli użytkownicy - Twilight Sparkle - 03.02.2024

Myślę że to dobry pomysł. Bardzo wyraźna przestroga dla innych.


RE: Zmarli użytkownicy - Biały Miś - 03.02.2024

kot_kreskowy dobry pomysł 👏
Dopal tak jak mówiłem to nie tylko ćpanie, to też wiedza, nauka i przestroga dla innych.


RE: Zmarli użytkownicy - Lifeisbrutal - 04.02.2024

kot_kreskowy Mną to wstrząsnęło najbardziej. Twój pomysł jest genialny oni tego już niestety nie zobaczą.., ale zawsze to jakiś szacunek dla nich ❤


RE: Zmarli użytkownicy - Mef123 - 04.02.2024

kot_kreskowy dobry pomysł trzeba uczcić pamięć umarłych


RE: Zmarli użytkownicy - wwojtuss - 04.02.2024

przestroga dla kazdego kto to czyta - odstawcie igly, a jesli nie zaczeliscie to macie o tyle prosto, po prostu nie zaczynajcie sie tym parac. jedna z najbardziej niebezpieczniejszych drog podawania substancji, jedno zle wkucie i zakazenie, substancja zlej jakosci? zatrucie organizmu

mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni post o smierci jakiegokolwiek usera. tyle ode mnie


RE: Zmarli użytkownicy - Powerpolish - 06.02.2024

Większość śmierci to trefny towar, dlatego ja biorę tylko zaufany i cpam z pewnych źródeł, przestałem brać z ulicy bo kiedyś też prawie się przekręciłem, walenie po kablach to najgorsze co może być.


RE: Zmarli użytkownicy - k0t0n - 15.02.2024

RIP

Takie zdarzenia zawsze dają dużo do myślenia... 😶‍🌫️


RE: Zmarli użytkownicy - Demilich - 15.02.2024

Według mnie to zły pomysł, bo zniechęca ludzi do ćpania, a trzeba ZACHĘCAĆ. Jak ktoś nie chce ćpać to nie wchodzi na takie forum, tylko ogarnia sobie życie, albo np. idzie na detoks itp. Takie wstążki będą niszczyć klimat forum.
Chyba każdy ma świadomość, że substancje, szczególnie nieprzebadane rc są niebezpieczne. To cię może zabić. A jak ktoś jest głupi, to cóż, selekcja naturalna. Im więcej ćpunów, tym mniej ćpunów. Wstążki pamiątkowe to na jakiś monar com itp. A tutaj powinno być:

SYP TEN TOWAR, WALIMY BELE, POTEM PIGUŁY, LSD, JARANIE, IGŁA
JAZDAAAAAAAAAA!!!!! Podobno kultowa


RE: Zmarli użytkownicy - Lifeisbrutal - 15.02.2024

Mi się ten pomysł podoba, a jest tutaj kilka głupków nie będę wskazywać palcem kto, kto ma wiedzieć ten wie i trzeba ich niestety uświadamiać bo są nieświadomi, że dawka już 100mg alfy z innym stimem może zrobić niezłe kuku. Nie mówie tutaj o weteranach ale stim ze stimem słaba opcja.