Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zmarli użytkownicy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Zmarli użytkownicy (/showthread.php?tid=3324)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zmarli użytkownicy - Ferdzio Kiepski - 15.02.2024

(15.02.2024, 09:57)Lifeisbrutal napisał(a): Mi się ten pomysł podoba, a jest tutaj kilka głupków nie będę wskazywać palcem kto, kto ma wiedzieć ten wie i trzeba ich niestety uświadamiać bo są nieświadomi, że dawka już 100mg alfy z innym stimem może zrobić niezłe kuku. Nie mówie tutaj o weteranach ale stim ze stimem słaba opcja.

Nieświadomi użytkownicy nieogarniający że alfa ze stimem to może być czysta JAZDA w kierunku katastrofy Podobno kultowa
Niektórzy mają swój organizm za żółwia ninja, ale zazwyczaj później po taich mixach kończą w niezłym gównie Big Grin No może nie wszyscy, ale w chuj prawdy w tym jest.. Prawdziwi weterani wiedzą co dobre i im nie straszne, ale reszta..? hahah ha raczej śrenia opcja, chyba że do:  Angel Angel Angel Angel Angel Angel Angel Angel Angel Angel


RE: Zmarli użytkownicy - kot_kreskowy - 15.02.2024

(06.02.2024, 04:45)Powerpolish napisał(a): Większość śmierci to trefny towar, dlatego ja biorę tylko zaufany i cpam z pewnych źródeł, przestałem brać z ulicy bo kiedyś też prawie się przekręciłem, walenie po kablach to najgorsze co może być.


Walenie po kablach jest właśnie najlepszym sposobem, to Wy nie macie świadomości, tylko do tego potrzeba mieć kurwa mózg.


I niestety, ale nasz Czarodziej ładował już co tylko popadnie.
Pamiętam jego wpisy sprzed 2 -3 lat, to jasny chuj, ale takich mikstur to nawet na oczy nie widziałem. Jakieś met-katy (jakoś tak) czy inne gówna.


RE: Zmarli użytkownicy - horsii - 15.02.2024

Dobrze zrobiony metkat nie stwarza żadego zagrożenia. Substancja jak każda inna. 

 Zagrozeniem jednak jest juz spierdolic jego synteze Ja waliłem iv różne wynalazki, w tym metkata i żyję, i co więcej, nie mam manganizmu (parkinsona). Tu trzeba, prosze pana, wiedziec jak nie spierdolic, a nie..


RE: Zmarli użytkownicy - Ferdzio Kiepski - 15.02.2024

horsii Oczywiście że tak. Ja nie próbowałem, bo już przestałem tykać się igieł od wielu, wielu lat, ale oglądałem film, gdzie wielu łebków bodajże z ukrainy nabawiło się przez nieudolną syntezę manganizmu i chodzili jak trupy.
Ja wiem, jak to może się skończyć, bo miałem kilku znajomych, którzy próbowali samemu gotować kompot. Kto miał wiedzę ten przeżywał, a inni po strzale ginęli bo coś tam zjebali. Tego w tamtych czasach uczono wszystkich, pamiętam jak pola makowe znikały w ciągu kilku dni.

Kto nie wie, jak się coś robi, albo ma wyjebane jak widzi fiolet w metkacie ten wiadomo jak skończy. Przynajmniej można się domyślać dwóch opcji: zobmie lub trumna Podobno kultowa


RE: Zmarli użytkownicy - Czeslawo - 15.02.2024

kot_kreskowy 
Przykra informacja...

Jestem "za" - Twoja argumentacja do mnie przemawia, być może własnie taka inicjatywa spowoduje, że "ktoś" kto np. sypie np "na oko" zastanowi się dwa razy aby bezmyślnie nie ćpać, dowiadywać się jak minimalizować ryzyka, uświadami w spoób dosadny, że to nie zabawa w klocki lego.  

Temat trudny, ale uważam, że zasługujący na wątek tutaj.


RE: Zmarli użytkownicy - horsii - 15.02.2024

Ferdzio Kiepski masz racje z tymi lebkami - szczególnie duzo ich bylo na ukrainie. Na YT był serial wrzucony "Szerokie Tory", przedstawiający wlasnie losy ludzi pokaranych manganizmem wskutek syntezy metkata na odpierdol. Przejebana sprawa. Teraz jak wyszukuję to zdaje sie że usuneli wszyskie odcinki z YT, jest tylko jakiś wycinek jednego z odcinków, zatytułowany "ukrainskie ofiary metkatynonu" który na YT krąży już dlugo, w każym razie warto zobaczyć. Kurwa "bałtuszka" Podobno kultowa . Ja pierdolę.




RE: Zmarli użytkownicy - Ferdzio Kiepski - 15.02.2024

horsii o to mi chodziło, właśnie ten dokument. Dla wszystkich czytających: NIE POTRAFISZ TO SIĘ NIE BIERZ
Big Grin

Albo jak masz wyjebane w to co robisz, byle klepało też się nie zabieraj bo skończysz jak(pewnie już) trupy z wideo powyżej


RE: Zmarli użytkownicy - kot_kreskowy - 15.02.2024

(15.02.2024, 17:30)horsii napisał(a): Dobrze zrobiony metkat nie stwarza żadego zagrożenia. Substancja jak każda inna. 

 Zagrozeniem jednak jest juz spierdolic jego synteze Ja waliłem iv różne wynalazki, w tym metkata i żyję, i co więcej, nie mam manganizmu (parkinsona). Tu trzeba, prosze pana, wiedziec jak nie spierdolic, a nie..


Mordo, mnie to serio jebie co kto ładuje.

Jak dla mnie to możecie nawet gnój pchać do igieł, ja tylko mówię co pamiętam jakie specyfiki walił i o których pisał a tu już wielkie oburzenie, że "dobrze zrobiony..."
A skąd wiesz że miał dobrze zrobiony?
Moze miał chujowo zrobiony skoro nie żyje.
Takie pierdololo trochę.
Wiem tylko tyle, że lubiał takie loty bo o nich pisał. Alfy też rozpuszczał jakieś gargantuiczne ilości do igły.

Harry Potter, mam choć nadzieję, że trafiłeś do raju po tym chaju czarodzieju...

Jprdl, przecież on chyba nawet 30-tki nie miał... Kurwa, całe życie przed sobą...


RE: Zmarli użytkownicy - Lifeisbrutal - 15.02.2024

kot_kreskowy 29 lat miał przed 30 był. Mam nadzieję, że już nie cierpi i jest mu lepiej. 😢 Nigdy nie życzyłem mu źle i jest mi z tym strasznie ciężko, że tak skończyła się jego przygoda [*]


RE: Zmarli użytkownicy - horsii - 15.02.2024

No to miał źle zrobiony. Chociaż ja uważam że nie to go zabilo, bo takie coś nie zabija "tak o". Wykonczylo go raczej ćpanie latami bez jakiegokolwiek umiaru.

No coz - w internecie są dostępne dokładnie opisane instrukcje jak zrobić to poprawnie nawet bez żadnej wiedzy na temat chemii. Absolutnie żadnej. Nikt mu "źle nie zrobil". Przykra sprawa, oczywiście. Ale koniec końców to była jego wina, a nie substancji. A ty nie musisz od razu równać do jakichś glupot w stylu "jak dla mnie to możecie sobie nawet gówno ładowac do igieł".  Wink