Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zmarli użytkownicy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Zmarli użytkownicy (/showthread.php?tid=3324)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zmarli użytkownicy - kot_kreskowy - 15.02.2024

Nie wiem horsii co go zabilo. Nikt z nas nie wie.
Ale masz rację, bo ćpał na umór, tak było.

Szkoda też, że dziecko straciło ojca. Pisał z miłością o swoim maleństwie, bardzo je kochał.


RE: Zmarli użytkownicy - Lifeisbrutal - 15.02.2024

kot_kreskowy Dzieci... 6 letnia dziewczynka i 11 letni chłopiec. 😢 Uwielbiałem tą dziewczynkę nawet prezent jej na urodzinki wysłałem.❤ Mówiła na mnie wuja i ciągle pytała M100 " a kiedy zadzwonisz do wuja". M100 był jaki był ale kochał swoje dzieci nad życie.❤


RE: Zmarli użytkownicy - kot_kreskowy - 15.02.2024

Aż mnie coś ukuło Lifeisbrutal 
Pamiętam tą dziewuchę. O niej tak pisał.


RE: Zmarli użytkownicy - ZmiataZplanszy - 22.02.2024

Przykra sprawa


RE: Zmarli użytkownicy - Nieświadomka - 09.03.2024

Miałem z nim dobry kontakt, bynajmniej mi się tak zdawało. Zawsze mówiłem, że ma się nie kuć i zrobić sobie przerwe. Miał dzieci, miał z nimi kontakt. Ostatnia rozmowa była na temat ucieczki, bo miał jakiś wyrok do odpracowania i powiedział, że dla dzieci się ogarnie. Wtedy kontakt się urwal. Z dopka przeszliśmy tutaj i spędził tu troche czasu patrząc po reputacji, ale nie próbowaliśmy odbudować relacji. Tak, ktoś napisze relacja. Nie znałem go osobiście, ale było mi serio szkoda. Szkoda, że był szczęśliwy dopiero po zażyciu. Niestety. 

Jakiś czas temu zapytałem czat tutejszy o to czy coś wiadomo co z M100 i ktoś napisał, że jest w ośrodku zamkniętym na terapii. Ktoś może potwierdzić to czy to było napisane dla nabicia posta?

Niech mu ziemia lekką będzie.

Beeniepatu 
[Obrazek: obraz-2024-03-09-095613098.png]

A z tym 'i żyje dalej' to jest niestety hasło, które pewnego dnia przestanie być aktualne.


RE: Zmarli użytkownicy - Lifeisbrutal - 09.04.2024

Jak się kochani okazuje M100 żyje to jest najprawdopodobniej LooL99X kilka faktów na to wskazuje z dzwudziesty to rozszyfrowałem co nie? WEŹ przytaknij żeby nie było że farmazony pierdole.


RE: Zmarli użytkownicy - dzwudziesty - 09.04.2024

Zgadza się to m100, słyszałem że nie żyje... Az tu nagle typ z takimi samymi dziarami i dywanem wstawia fote z browarem, m100 przestałeś mi miliard takich fot poznaje ten dywan i tatuaże Podobno kultowa


RE: Zmarli użytkownicy - LooL99X - 09.04.2024

M100 żyje ma się dobrze żadnych kurwa igieł do iv !!!! Siedział we więźniu i huj wie skąd komu się to wzięło, że zmarł xd
To co się odpierdalalo na m100 to historia teraz jest nowy rozdział w życiu .
Beeniepatu Ziomeczku nikt o Tobie nie zapomniał i o tych rozmowach . Wszystko jest w porządku odezwij się jak będziesz miał ochotę pogadać Smile

Pozdrawiam .


RE: Zmarli użytkownicy - ZmiataZplanszy - 09.04.2024

To nieźle xDD


RE: Zmarli użytkownicy - LooL99X - 09.04.2024

No kurwa kabaret ....
Pozdrawiam osobę co taką głupotę pierdolneła xd 
Tylko po co ?