Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zażywasz jakieś antydepresanty? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zażywasz jakieś antydepresanty? (/showthread.php?tid=3328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Zażywasz jakieś antydepresanty? - Twilight Sparkle - 04.02.2024

Jeśli tak to jakie i czy czujesz różnicę


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - kot_kreskowy - 04.02.2024

Oczywiście.
Czasem kupię setkę % a ogolnie to biorę witD 😎

Czy odczuwam różnicę? Oczywiscie.
Po setce % odczuwam stan delikatnego rauszu i nazwijmy to "zrzucenia ciężaru" ale czuję też wyrzuty sumienia że ją wypiłem  Podobno kultowa Ale jebać to.

Po witamince D3 wiadomo, problemy schodzą do rangi pierdoły i ogolne samopoczucie jest o wiele lepsze także można to śmiało nazwać takim "małym atydepresantem".
No co kurwa? Przecież działa anty - depresji więc...?😎


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - wwojtuss - 04.02.2024

mialem kiedys przepisana, ale powiedzialem ze jak na tym ma polegac chodzenie do specjalisty, czyt. dostajesz recepte na ssri co miesiac, to powiedzialem ze to pierdole i nara, nie beda mnie zydzi truli, wole zeby chinole mnie truli klefem i zebym mial chociaz 1.5h fazy nizeli przytyc i nie miec popedu seksualnego xD


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - kot_kreskowy - 04.02.2024

wwojtuss 
Po tym ssri poważnie zmniejsza się popęd seksualny?
Kurwa, dopiero teraz mi to mówisz??? Podobno kultowa

Mordo, to może być przełom w moim ćpuńskim życiu. Serio kurwa.
Moje ćpanie jest w większości przypadków powiązane z kutasem tak jak w tym kawale o ruskich naukowcach co to wynaleźli nerw łączący bezpośrednio oko z dupą;
Jak kopniesz kogoś w dupę to mu poleci z oka łza.
A jak wbijesz komuś widelec w oko to się zesra😎


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - horsii - 04.02.2024

Przelom w sensie co? Zaczac brać ssri zeby sie nie chcialo tak za dżonsona łapać? xD  kot_kreskowy


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Biały Miś - 05.02.2024

Przy f33.3 asertin, trazodone, chlorotixen aktualnie na szczęście 33.4 🤙 mimo że nadal powinienem brać asertin,  odstawiłem ponieważ uważam, że doszedłem do takiego punktu w swoim życiu mentalnie i dzięki ketaminie i jej właściwościom które mogą zdziałać cuda w mikro dawkach (pełnych też) o wiele szybciej wróciłem do siebie, a także widzę świat z całkowicie innego profilu niż wcześniej. Tripy, podróże... Nazywajcie to jak chcecie, mimo że czasami tak bardzo pojebane nie pogrążyły mnie psychicznie.... Baa, otworzyły mi drogę do tego, że dzisiaj jestem człowiekiem silnym psychicznie, zdystansowanym dzięki czemu nie odczuwam takich dolegliwości zdrowotnych jak większość rasy homo sapiens, czyli tzw. bólu dupy (też miałem, też chorowałem), chcącym być a nie mieć a przede wszystkim jeśli czegoś nie mam to zdobywam to ciężką pracą, nie podjebując sąsiada do skarbówki za nowe Audi R8 albo kradnąc. When everything is going well, everyone can walk with their heads held high. Zdrówka i Wam, ciągle siedzących w anty, neuro, benzo itp. tylko silna wola i samokontrola! Tylko Wy możecie, nikt inny za Was nie odjebie tak ciężkiej roboty jak naprawa siebie będąc po uszy w bagnie.

Brak przecinka? Kropki? Błąd w gramatyce? Do tych co ich to boli, zamiast pierdolić głupoty, lepiej zamknij mordę 🙃😎


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - kot_kreskowy - 05.02.2024

horsii 
EUREKA!
Dokładnie. Wydaje mi sie że to by mogło zadziałać.
Tylko nie wiem jak to całe ssri działa, czy to pochamowanie seksualne to jest tylko efekt uboczny czy celowe działanie?


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Twilight Sparkle - 05.02.2024

Panie kocie nie tędy droga. W moim przypadku chciało się prawie tak samo tylko popsuła się możliwość kończenia w normalnym czasie. Nie wiem na baby może inaczej działa ale jak chcesz męczyć to będziesz męczył tylko z gorszymi efektami xDDD


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - kot_kreskowy - 05.02.2024

Mi chodzi o to aby nie było ochoty.
Czy to tak działa?


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - wwojtuss - 05.02.2024

tzn zalezy jeszcze po jakim, ale po wiekszosci ssri wlasnie nie chce sie marszczyc dzonsona ani zwiedzac jaskin Podobno kultowa 

na szczescie alkohol grozi tylko szczesciem i lepszym humorem Podobno kultowa