Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Surowsze kary za multikonta. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Surowsze kary za multikonta. (/showthread.php?tid=3355)

Strony: 1 2 3 4


Surowsze kary za multikonta. - Twilight Sparkle - 09.02.2024

Wszyscy widzimy co się dzieje. Nie będę palcem pokazywać kto bo każdy wie kto. Pomijając to że multikonta są zwyczajnie uciążliwe dla zwykłych użytkowników to zbliża się konkurs a co za tym idzie pokusa dla multikonciarzy może okazać się zbyt silna. Co myślicie o tym żeby zaostrzyć kary za multikonciarstwo? Bo nasze multi urwisy nie doceniają najwidoczniej traktowania po ludzku.


RE: Surowsze kary za multikonta. - horsii - 09.02.2024

Surowsze? Znaczy, chodzi ci żeby w ogóle były jakiekolwiek, tak? 

 
Bo nie zaobserwowałem żadnych kar za takie coś. Jak ja sobie założę 10 kont poza tym z którego teraz korzystam, i po pajacowaniu na nich dostanę bana na te 10, a "główne" będzie nieruszone, to to nie jest żadna kara.


RE: Surowsze kary za multikonta. - kot_kreskowy - 09.02.2024

Zgadzam sie calkowicie z końskim.
I powiem wiecej.Jeśli bedziemy akceptować takie akcje to poziom tego forum zacznie podupadac.
Wyrzućmy to gówno i zacznijmy naprawdę karać takie świnie.
Bo nie jest to zachowanie godne człowieka myślącego.
Ban na pół roku jest akceptowalną karą.
Oczywiście najlepszym byłby dożywotni ale moje życzenia pozostaną niestety tylko w strefie marzeń.


RE: Surowsze kary za multikonta. - Twilight Sparkle - 09.02.2024

Tak koniku, surowsze. Pół biedy tam z pajacowaniem ale były też próby oszukiwania na przykład w konkursach czy z aktywnością. Upominanie w cywilizowany sposób najwidoczniej nie przemawia do takich osobników.


RE: Surowsze kary za multikonta. - horsii - 09.02.2024

O to też mi chodzi, to miałem na myśli - to wszystko to jest pajacowanie.


RE: Surowsze kary za multikonta. - wwojtuss - 09.02.2024

kocham zgarniac nagrody z calego podium konkursowego dla siebie - pomyslal jeden z uzytkownikow dopal.org 
kto ma wiedziec ten wie

jakby sie ucielo mozliwosc zgarniania sampli albo cos przez X rozliczen to moze by to poskutkowalo, ale wtedy by sie zakladalo drugie konto na vpn i lecialo sie dalej, bo co jest do stracenia oprocz jakiegos konta z reputacja, skoro licza sie tylko sample xD


RE: Surowsze kary za multikonta. - Twilight Sparkle - 09.02.2024

wwojtuss dlatego sampelki są od określonej reputacji. No ale tak, masz rację przy użyciu VPN proceder jest niemal niemożliwy do całkowitego ukrócenia. Niektórzy użytkownicy są jak hydra. Obetniesz jeden łeb to wyrastają 3 następne.


RE: Surowsze kary za multikonta. - Kajabuza - 09.02.2024

Jestem za!

Proponuję: dla użytkowników z już jakąś wyższą rangą zniżenie do najniższej w przypadku przyłapania na multi plus dożywotni zakaz brania nagród za aktywność, a dla nowicjuszy ban forever!


RE: Surowsze kary za multikonta. - kot_kreskowy - 09.02.2024

Twilight Sparkle 
Skoro świnie są jak hydra to potrzebna jest tylko odpowiednia ilość szabli do odcinania tychże głów.
Na wszystko znajdzie sie rozwiązanie.
Świnie do wora, wór do jeziora.


RE: Surowsze kary za multikonta. - wwojtuss - 09.02.2024

Twilight Sparkle niestety nawet jak osobnik jest zidiocialy a potrafi korzystac z chatgpt to i tak zgarnie poklask i te 20 plusow zrobi w 10 postow, sa tez ludzie co plusuja kazdy post od gory do dolu itd.