Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. (/showthread.php?tid=3357)

Strony: 1 2 3 4


Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - Twilight Sparkle - 09.02.2024

A których nie zrobił byś na trzeźwo. Najgorsze gówno jakie odjebałeś i się teraz wstydzisz.


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - kot_kreskowy - 09.02.2024

Spokojnie panienko, na trzeźwo też można dojebać, nie trzeba być wcale porobionym.
Zresztą ludzie mają rózne standardy moralności o czym miałem się zresztą niedawno przekonać na przykładzie pewnych panów.
Bo to co dla niektórych ludzi jest raczej czymś normalnym u mnie znajduje miejsce w czarnej księdze przypału i zapomnienia, ale na pewno znajdą sie osoby, które i w mym postępowaniu doszukają się rys i wad.
Nie ma człowieka idealnego, każdy w życiu coś dojebał, najważniejsze to mówić o tym i uświadamiać  ale też pozwolić na zrehabilitowanie się.


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - wwojtuss - 09.02.2024

przelizalem sie z kolezanka bedac w zwiazku, ale okazalo sie ze moja byla zrobila to samo ale na trzezwo xDDDd


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

Napad na sklep ze szklanym kuflem piwa w ręce? Rozbrajanie czyjegoś domku letniskowego. Hmm.. a może po prostu straszenie ludzi swoim wyglądem i sposobem poruszania po nocach to będzie to?0
Dużo tego było, niektóre sprawy umorzone, niektóre psychiatryk. W pierdlu byłem po akcjach które działy się na trzeźwo: czyli trzeźwość jest najgorsza Podobno kultowa


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - Twilight Sparkle - 09.02.2024

wwojtuss było zaprosić obie dziewczyny na korepetycje z geometrii ;333


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - wwojtuss - 09.02.2024

Twilight Sparkle nie lubie nieparzystych liczb, jestem totalnym idiota z matematyki,  jedyne co umiem to ulamki i procenty, bo jestem ulomkiem i lubie napic sie piwka Podobno kultowa


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - Biały Miś - 09.02.2024

Podsumujmy to jedynym zdaniem... 
[Obrazek: w-obronie-alkoholu-powiem-ze-duzo-tez-od...-sheen.jpg]
Podobno kultowa


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - Twilight Sparkle - 09.02.2024

(09.02.2024, 16:32)wwojtuss napisał(a): Twilight Sparkle nie lubie nieparzystych liczb, jestem totalnym idiota z matematyki,  jedyne co umiem to ulamki i procenty, bo jestem ulomkiem i lubie napic sie piwka Podobno kultowa

No to zaproś jeszcze kolegę i będzie parzyście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - Biały Miś - 09.02.2024

Twilight Sparkle You made my day🤙😁


RE: Niemoralne rzeczy które zrobiłeś nietrzeźwy albo na głodzie. - wwojtuss - 10.02.2024

Twilight Sparkle seks z kobietami jest dla slabych, najbardziej meski stosunek jest wtedy, kiedy uczestnicza w nim sami mezczyzni, jak to rzekl Roman Dmowski Podobno kultowa