Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com Sklep - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Śmietnik (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Designer-Chems.com Sklep (/showthread.php?tid=3360)

Strony: 1 2


Designer-Chems.com Sklep - ZWL91 - 09.02.2024

Witam wszystkich czy ktoś korzystał z usług tego partnerskiego sklepu Desi

Designer-Chems.com


RE: Designer-Chems.com Sklep - horsii - 10.02.2024

Skoro sklep ma dział partnerski to myśle że w tym wlaśnie dziale znajdziesz opinie osób ktore z niego korzystaly.


RE: Designer-Chems.com Sklep - ZWL91 - 10.02.2024

no własnie chciałbym zaczerpnąc opini bo z tego co widze to chyba moja bedzie niechlubna...złozylem zamowienie zapłacilem i zero kontaktuSmile


RE: Designer-Chems.com Sklep - horsii - 10.02.2024

Ten sklep jest znany z tego że ma, powiedzmy to, lekkie opóźnienia jeśli chodzi o kontakt, ale paczki wysyła. Jak zamawiałem pare miesiecy temu to też tak było, że status zamówienia na sklepie sie nie zmienił, brak potwierdzenia przyjecia płatnosci i już pisalem maila co tam się kurwa dzieje, nie zdazyłem wysłac a gosc nagle wysyla mi tracking do paczki ktora już jest w drodze. Były też takie przypadki, że w ogole było zero odezwu ze strony sklepu kompletnie, a tu nagle gosciowi puka kurier do drzwi. 

Kiedy zapłaciłeś?


RE: Designer-Chems.com Sklep - ZWL91 - 10.02.2024

robilem przelew w ************szczegóły********* ale tam pomylilem jedna cyferke zamiast 21816 koncówke dalem 26 ale odrazu sporostowalemSmile
moze to tez kwestia ze nie zalozylem konta tylko tak o zamówilem ale dostalem od nich maila z wytycznymi i prosba o potwierdzenie
wiec odrazu to zrobilem i tak czekam od tamtej pory....zalozylem temat bo nie chce sie znowu naciac za nim tu trafilem zamawiajac 
po jakis dziwnych stronach staracilem kilka stówek nie chcialbym powtorki z rozrywkiSmile


RE: Designer-Chems.com Sklep - Lifeisbrutal - 10.02.2024

Spróbuj napisać do nich z innego maila i napisz o co chodzi od A do Z może wtedy odpiszą jak tak bardzo się martwisz.


RE: Designer-Chems.com Sklep - Biały Miś - 10.02.2024

ZWL91 tutaj wszystko legitne, pomożemy, doradzimy ... Jedyne takie forum gdzie poczujesz się jak w rodzinie 😎


RE: Designer-Chems.com Sklep - ZWL91 - 10.02.2024

wiem wiem i dziekuje narazie jeszcze  poczekam na spokojnie do jutra zobaczymySmile


RE: Designer-Chems.com Sklep - Maniek - 10.02.2024

Po pierwsze, minęły dopiero 2 dni robocze, po tym, jak zrobiłeś przelew. Po drugie, jeśli zrobiłeś przelew na inne konto, bo Ci się pomyliła "tylko jedna cyferka" to nie wiem czego oczekujesz, przecież vendor nie dostanie tego przelewu Podobno kultowa Chyba, że miałeś na myśli nr zamówienia, a nie konta. W takim przypadku powinno być git po sprostowaniu.


RE: Designer-Chems.com Sklep - horsii - 10.02.2024

Pisz do vendora w takim razie, i modl sie zeby udalo ci sie to dogadać, żeby wiedział że pojebaleś tytuł przelewu.

Poza tym - dwa dni?  Podobno kultowa Chłopie, poczekaj troche.