Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 (/showthread.php?tid=3361)

Strony: 1 2


Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - Twilight Sparkle - 10.02.2024

[Obrazek: front.jpg]


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - Mef123 - 10.02.2024

Ostry kebab nie wiem jaki to sos i jaka ostrość ale ma następny dzień pali dupa  Angry


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - wwojtuss - 10.02.2024

lubie ostre jedzenie, do kazdego posilku dopierdalam suszonych ostrych papryczek, jaki stopien? nie wiem, nigdy sie nie interesowalem mierzenia, ale jak nakladam sobie spaghetti to cala powierzchnia jest posypana ostrymi papryczkami ze az lzy leca


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - Lifeisbrutal - 10.02.2024

Zależy jakie jedzenie kebaba ostrego zjem, zupkę chińską też ale inne rzeczy odpadają.


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - hidden - 10.02.2024

dopoki nie rozjebalem sobie trzustki to anwet lubilem ostre jesc, jaki max wynik to nie wiem ale za dzieciaka zakladalismy sie z kolegami kto wiecej ostrych papryczek zje, zawsze wygrywalem Big Grin


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - Biały Miś - 10.02.2024


Półki zajebane sosami 😎
Najostrzejsze żarcie to zapiekanka 9 mln shu.


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - Kajabuza - 10.02.2024

Zjeść coś jako wyzwanie można moim zdaniem, ale jedzenie regularnie najostrzejszych potraw to trochę niezrozumiałe - przecież tu zamiast smaku jedzenia czujesz tylko jebitne pieczenie przyprawione słonymi łzami 😅

Mój poziom ostrości: Pizza Pepperoni z sieci Marco Polo - idealna ostrość (i zajebiste placki ogólnie)


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - Martin - 10.02.2024

Jedzenie lubię lekko pikantne ale za to z dużą ilością innych przypraw.


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - horsii - 10.02.2024

Zależy, generalnie lubie ale bez przesady.


RE: Czy lubisz ostre jedzenie i jak wysoki poziom ostrości jesteś w stanie znieść? -02/10 - Twilight Sparkle - 10.02.2024

(10.02.2024, 13:05)Kajabuza napisał(a): Zjeść coś jako wyzwanie można moim zdaniem, ale jedzenie regularnie najostrzejszych potraw to trochę niezrozumiałe - przecież tu zamiast smaku jedzenia czujesz tylko jebitne pieczenie przyprawione słonymi łzami 😅

Mój poziom ostrości: Pizza Pepperoni z sieci Marco Polo - idealna ostrość (i zajebiste placki ogólnie)

Po pierwsze zalew endorfin jest zdecydowanie warty bólu, łez i piekącej pupy. Poza tym to nie chodzi o to żeby całkowicie zabić smak potrawy, umiejętne przyprawienie jedzenia na ostro to prawdziwa sztuka. Po wyrobieniu sobie pewnej tolerancji na kapsaicynę niespodzianka - czujesz smaki i aromaty a nie tylko samo pieczenie. Nikt nie mówi że masz doić ostry sos prosto z butelki albo kirać gaz pieprzowy przez szmatę.