Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? (/showthread.php?tid=3363)

Strony: 1 2


Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - guadalajaracartel - 10.02.2024

Witam serdecznie!
Podpowie mi ktoś dlaczego nie mogę pisać żadnych odpowiedzi / zakładać nowych tematów w zakładce z vendorem "Duch".
Współpracuje z nimi od dłuższego czasu i chciałem napisać swoje recenzje.
W przypadku innych vendorów (np. Escobara) mam możliwość tworzenia tematów itp.
W FAQ oraz regulaminie nie mogę znaleźć na to odpowiedzi [Obrazek: sad.png]
Pisałem też o tym tworząc post w powitalni ale nikt mi nie odpowiedział.
Z góry dziękuję za pomoc, jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie.


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - Maniek - 10.02.2024

Użytkownicy nie mogą zakładać nowych wątków w działach vendorów. Mogą jedynie pisać w wątkach już utworzonych. A dlaczego nie może tam pisać? Spróbuj wyczyścić cookies i pamięć podręczną w przeglądarce, zaloguj się ponownie i wtedy spróbuj coś napisać. Jeśli dalej będzie problem, to daj znać, powiadomię technika, żeby sprawdził o co biega.


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - horsii - 10.02.2024

Tylko vendor może zakładać tematy w swoim dziale (nie licząc zwykłych moderatorów), to jest ze względu na robiący się syf kiedy ludzie zakaladają dla jednego produktu 15 wątków bo nie patrzą nawet czy taki nie istnieje tylko od razu robią nowy. Drugie tyle wątków to pytania które spokojnie możnaby zamieścić w wątku głównym sklepu czy w tematach dedykowanym konkretnym produktom. To już było przerabiane i takie rozwiązanie nie ma sensu, nikomu nie chce sie co tydzień prześwietlać każdego działu partnerskiego i scalać 5 milionów niepotrzebnie zakładanych wątków z innymi, dlatego jest tak jak jest. 

U escobara możesz pisać odpowiedzi, a u ducha nie możesz? 
Sprobuj napisać jakiś post w jakimś dziale niebędącym dzialem partnerskim - nie wiem, w tych dedykowanych konkretnym klasom substancji, czy w wiadomościach. Cos się zjebało, możliwe że po pierwszym poście tam, wtedy zaskoczy i ci odblokuje wszędzie.


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - guadalajaracartel - 10.02.2024

Tak panowie, źle się wyraziłem - nie chciałem zakładać nowych wątków w dziale z vendorami tylko pisać swoje odpowiedzi w już istniejących. Mogę to robić u niektórych vendorów, np u Escobara. U ducha nie wyświetla się wgl niebieski kafelek z napisem "nowa odpowiedź", cookies już wyczyściłem, próbowałem na 3 przeglądarkach i jest ta sama sytuacja. Mogę pisać odpowiedzi w wątkach Esco, rccartel, whitelephant, designer chems i tyle, u pozostałych vendorów nie ma kafelka z napisem "Nowy wątek" / "nowa odpowiedź".
Sad


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - Maniek - 10.02.2024

'Nowa odpowiedź' Ci się nie wyświetla, a 'szybka odpowiedź' która jest w każdym wątku na samym dole?


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - Kajabuza - 10.02.2024

Fakt faktem w dziale Ducha nie można napisać posta dopóki pierwszy post nie zostanie zaakceptowany. Wszędzie można ten pierwszy post napisać, ale nie u Ducha. Generalnie to dziwny fakt, a nie żaden problem - Wystarczy chodźby w powitalni coś skrobnąć.


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - guadalajaracartel - 10.02.2024

(10.02.2024, 16:28)Maniek napisał(a): 'Nowa odpowiedź' Ci się nie wyświetla, a 'szybka odpowiedź' która jest w każdym wątku na samym dole?

Tak samo jak wyżej, tylko przy wymienionych vendorach Sad
(10.02.2024, 16:44)Kajabuza napisał(a): Fakt faktem w dziale Ducha nie można napisać posta dopóki pierwszy post nie zostanie zaakceptowany. Wszędzie można ten pierwszy post napisać, ale nie u Ducha. Generalnie to dziwny fakt, a nie żaden problem - Wystarczy chodźby w powitalni coś skrobnąć.

Posty w powitalni już pisałem - nic to nie dało.
Sad


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - Biały Miś - 12.02.2024

Spróbuj gdzie indziej nabić trochę postów


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - kot_kreskowy - 12.02.2024

guadalajaracartel 
Wydaje mi się, że miałem raz ten sam problem.
Z tego co pamiętam pomogło odinstalowanie i zainstalowanie na nowo przeglądarki. (Korzystam z Chrome)
Choć pewien nie jestem bo to było dawno.
Jednak spróbuj.
Pozdro


RE: Dlaczego nie mogę pisać odpowiedzi w dziale Vendora Duch? - horsii - 12.02.2024

(10.02.2024, 14:02)horsii napisał(a): Sprobuj napisać jakiś post w jakimś dziale niebędącym dzialem partnerskim - nie wiem, w tych dedykowanych konkretnym klasom substancji, czy w wiadomościach