Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3381)



Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - Maniek - 13.02.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu Vape pen 88% THC 2g ze sklepu Escobar.store


RE: Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 11.03.2024

Kupiłem takiego, dostałem. No tak sobie tydzień pojarałem, bo czasem lubie w taki cug wpaść i teraz też wpadłem hahahah Podobno kultowa jak narkoman jebany Tongue
10 buchów zamiata ale trzeba dopalać bo wiadomo Tongue nawet własną piosenkę do tego pakłuuds x torch wymyślilem kierwa Tongue
no
mówie,,, taką sobie wziałem odmiana white grape truffles bo poczytałem i mi bardziej to odpowiadało. po badaniach to jeden i drugi z tych 2g to indica ale o odmiennym lekko działaniu, tamta druga co nie Podobno kultowa
to działa bardziej na sen a ja chciałem palić z żulami, jak im pokazałem to odjełbało ich totalnie jak pierwszy raz palili Podobno kultowa kochana
szkoda że się sprzęt kskonczył mam nadzieję na więcej sprazętu bo bym wział i z x10 bo bez przypału pale ale jak gryzie w płuca to koniec świata kochanie Tongue
Big Grin doda kurwa jest przechujem mało jaram ogólnie ale dziś jaram w opór co to piszę to dobieram bcha jak to przeczytam na trzeżwo to muszę se nocnik pod dupę podstawaić.. ale bo się zesram Tongue ale w gardło wali okropnie pozdro dzię,i narka elma 8/10 bo gryzie w gardziel


RE: Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 11.03.2024

Ferdzio Kiepski Też słyszałem, że indica lepsza od sativa no ja miałem tą drugą. I żaluje, że wcześniej nie poczytałem o tym..bo indica lepiej by mi podpasowała bo łagodzi stres którego w moim życiu nie jest mało, lula do snu. A stavia bardziej pobudza więc nic dziwnego, że lekkie zawiedzenie miałem, że zajebałem bucha a tu spać mi sie nie chce


RE: Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 13.03.2024

Lifeisbrutal Może nie lepsza.. zależy czego oczekujesz Tongue te peny 2G oba są na Indice co można sprawdzić tam na stronie producenta, pozdro Podobno kultowa


RE: Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - 28582 - 20.05.2024

Translator



Translator



Jestem świeżo po zakupie takiej właśnie zabawki i powiem szczerze, że nie odbiega.. nie odbiega od czego? Od tych wszystkich Vape Pen'ów z którymi miałem dotychczas do czynienia. A miałem do czynienia z profesjonalnymi maszynami już w życiu.. i Pablo w tej dziedzinie nie odstaje. W końcu sam lubił sobie zapalić więc pozostała spuścizna na jaką zasłużył. Esco! 3maj się Ty draniu gdziekolwiej cię nie wywieźli  Heart


RE: Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - Sniffiarz97 - 22.05.2024

Siemka, na ile taki długopis starczy? Powiedzmy że te 10 buszkow dziennie godzinkę przed lulu?


RE: Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - Benito - 22.05.2024

Sniffiarz97 miałem ok. tydzień ten 2g ale jarałem non stop

[Obrazek: 2024-05-22-184434.jpg]

Hehe kirwwa leżał z miesiąc pusty a tu olejki spłynęły znów kopci xD już lekko czuję więc dzięki za odświeżenie tematu
Moc polecam. Benito - hard stoner

A jak tak trochę na sen no to pewnie z miesiąc będzie, obie to indiczki z tego co pamiętam, ale zobacz sobie na stronę packwoods, tam masz opisy ładne 
Kurwa znowu kopło, nie wierze xD


RE: Vape pen 88% THC 2g - Opinie o produkcie - Benito - 23.05.2024

Mało tego. Tam w środku jest taka żywica w chuj się klei. Gęstsze niż RSO. 
Ta grzałka tam w środku nie ma waty, tak jak w e-papierosach, tylko się taki mały drąg 🍆 i on to pięknie podgrzewa. Jego widać przez szybkę. No i jak się skończy to nie ma dymu, ciepłe powietrze leci. 
No i wtedy każdy smutny że już nie ma, płacze szlocha lub zamawia znów, ale musi czekać.
Ale ja mam sposób. Ja nawet w środku rurki z ustnika miałem dużo tego. Trzeba wziąć jakiś drucik, mocny bo ten wosk ładnie łamie wykałaczki 😆
Są tam w zespole grzewczym specjalnie chyba po to zrobione dziurki. Środkowa od ustnika, tam jest dużo miodu można zebrać. Wszystko co mamy pocieranie jest w !BOCZNYCH DZIURKACH NIE ŚRODKOWEJ! tak aby było najlepiej na bokach grzałki (tego drągala). Można ładnie zobaczyć gdzie jest nasz drut. Po bokach cartridge, też w chuj. Wszystko trzeba wklepać na grzałkę. I chuj. 
I uwaga uwaga używajcie opcji preheat, 2 kliknięcia, odpala się światełko i mryga to poczekaj, niech se mryga gdzie Ci się tak spieszy? Jak się skończy puls podświetlenia dopiero można. Kilka sekund, z 3 przed buchem potrzymaj se guzik. A im to gorące bardziej, tym lepiej płynie w dół. Trzymać pionowo podczas bucha, grawitacja zrobi swoje. 
No to taki poradnik dla kogoś na smaki na ziółko dla Was zrobiłem 20 minut po wykonaniu takiego czynu.