Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3383)

Strony: 1 2


4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Maniek - 13.02.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 4-CMC Crystal ze sklepu RC-Black.com


RE: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - RcBlack - 14.02.2024

[Obrazek: IMG-0463.jpg]




RE: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Biały Miś - 29.02.2024

vendorze, vendorze twego klefa do buzi włoże Podobno kultowa

zapach matki boskiej klefedronowskiej, typowy dla substancji z Watykanu.
[Obrazek: PO1u-Y0-CXwc-SWy-AV1-UOf-Enunpec-Skaag3.jpg]
preferuje podanie doustne, tak jak nauczył mnie ksiądz Tomasz na zakrystii.
Pamiętam jego słowa... otwórz buzie, wysuń lekko języczek i połknij  Angel
350mg tej świętej substancji wchłaniało się jakieś 20-25 minut aż poczułem pierwsze efekty.
Ciepło, napływ chęci na rozmowę, wymianę zdań... człowiek staje się empatyczny a obraz i oczy powoli dowiadują się, że są adoptowane i dostają padaczki, przez co obraz robi się niewyraźny .
efekt peaku trwał u mnie 30-40 minut, po czym szybko zeszło i musiałem dorzucać.
Mega przyjemna a przede wszystkim czyściutka substancja od naszego nowego papieża, śmiało mogę polecić menu jak ii kontakt oraz szybkość papa mobila  Big Grin Cool  
Moją opinie proszę brać z dystansem, jako człowieka z dużą tolerancją. Każdy powinien dostosować dawki pod siebie zaczynając od uczuleniowej wzwyż.


RE: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - LOBO - 01.03.2024

Biały Miś "preferuje podanie doustne, tak jak nauczył mnie ksiądz Tomasz na zakrystii. Pamiętam jego słowa... otwórz buzie, wysuń lekko języczek i połknij "
Dobre panie Pluszaty, akurat to Ci wyszlo w punkt ;-)


RE: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 31.03.2024

4cmc crystal
Zdjęcia niestety brak z wiadomych powodów.

Czwóreczka wygląda naprawde ładnie, duże twarde kamienie no kruszy się je ciężko dlatego pod kartką lub w samarze zrobić na mniejsze 💎

No to tak poleciała bombeczka 400mg a raczej był to shot popity kubusiem ( polecam naprawdę zabija smak chemii).
Pierwsze efekty odczułem po 30 minutach zaczęła się fajna zabawa muzyka mocniej brzmiała, z minuty na minutę euforia byla coraz to większa co bardzo mi się podobało ( ja lubię euforyki)

Ogólnie nie jest to czwórka, która wgniecie cię w łóżko bardziej taka luźna, można wyjść do ludzi , gadka się klei itp.
Co do dorzutek działają jak najbardziej, ale nie przesadzajcie bo można żołądek sobie rozpierdolić. No chyba, że ktoś wali w kapsułce to problemu nie ma

Polecam RcBlack Zajebsta czwórka 😎


RE: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - LooL99X - 08.05.2024

Wczoraj wjechał 4cmc Crystal
Narazie wrzucam tylko foto dla zainteresowanych jak wygląda obecny sort.
Mogę jeszcze jakieś foto wstawić jak mi się uda dobre zrobić .

[Obrazek: IMG-20240508-063536.jpg]

@rc-black


RE: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - LooL99X - 24.05.2024

Nie wiem czy to akurat ten temat w razie wU proszę przenieść Smile

4cmc crystaline 

[Obrazek: 17165200504124289000890240773911.jpg]

SmakSmile
Opinie jak będę miał to się pojawi i to samo 3cmc


RE: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - S-N - 29.05.2024

[Obrazek: rn-image-picker-lib-temp-cb786df7-970a-4...28c0c.webp]

 
Około 220Mg zarzuciłem oral , po 30 minutach czuć pierwsze efekty jakość bardzo dobra czwóreczka warta polecenia  Heart


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Martin - 30.05.2024

Sorcik prezentuje się następująco:

[Obrazek: 2024-05-30-175754.jpg]

Będę pierwszy do zrecenzowania Crystaline z akcji samplowej tak więc do dzieła. Klefik jest drobny 1-3mm kamyczki stanowią większość jednak kilka większych ok.200mg też się trafiło. Kolor przed rozkruszeniem to beżowo biały ale tylko lekko odbarwiony. Jest dość wilgotny i delikatnie pachnie rozpuszczalnikiem. 
Jestem po 2,5miesącach detoxu więc zacząłem od dawki 150mg per sniff, ładowało się chwilę aby po ok 5min poczuć rush. Co do działania nie będę się rozpisywał po prostu dużo myśli, speed, libido, zajebisty humor i trochę rozlanej serotoniny.  Po 40min dorzuciłem 180mg jednak tu efekt był słabszy mało eufori i tylko uczucie ,że faza jest max chwilami a głównie czuć ,że jeszcze nie zeszło. Za bardzo pokusiłem się na zmniejszenie dawek ale tolerka nie zapomina haha  Big Grin . Zaraz próbuje 230mg i zobaczę jak będzie banglać.


RE: 4-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Dopalacz - 01.06.2024

Sampel 4cmc Crystaline doleciał za co dziękuję bardzo RcBlack oraz RC-Black_INFO 
Po teście dam opinię.
[Obrazek: IMG-20240601-050838.jpg]