Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Maniek - 13.02.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 3-CMC Crystal ze sklepu RC-Black.com


RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - RcBlack - 14.02.2024

[Obrazek: IMG-0452.jpg]




RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Mef123 - 17.02.2024

Oto sort od RcBlack Podobno kultowa

[Obrazek: IMG-20240216-185933.jpg]


RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 17.02.2024

3CMC
Około 1g
Jedna grudka prawie identyczna jak fotka wyżej.
Dość twarda ale idzie jednak pokruszyć bez strzelania pod kartą. Więc dość szybko miałem już węgorza 300mg.
Tyle też przyjąłem  sniffem.
Lekko piecze ale bez przesady. Spływ znośny choć lekko chemiczny. Sok multiwitamina szybko załatwił sprawę.
Wejście już po 5 min max 
Zacząłem czuć dość mocne wejście, myślę wow ale strzał ale to nie było wszystko. Po chwili jakby się unormowało, myśle.... Już? A tu JEB! Ale pierdolnelo mnie Smile) przewag speeda nad euforią tak 65/35 bym dał. Dla mnie pasuje. Odrazu natłok myśli, banan na ryju, lekki nie ogar na bani. Libido zajebiście w górę. To lubię w trójkach hehe.
Trzymało fajnie bo ponad godzinę i zaczęlo powoli schodzić. Po prawie 3h już nie czułem działania. Żadnego strucia i jakiegos chujowego zjazdu nie odczułem. Uzupełniłem elektrolity, woda, posiłek i było ok.
Czysta fajna trójka.
Mogę dac od siebie spokojnie 8,5/10 👌🏻


RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 20.02.2024

Sampel na testy dotarl, temat taki jak na zdjeciach na stronie:

[Obrazek: IMG-20240220-120324-MP.jpg]

Krysztal transparentny, suchy. Posiada jednak lekki zapach, jakby pozostalosc czyszczenia. Przekazalem temat do testow specjaliscie (przerwa od jakiegokolwiek tetsowania poza medyczna marihuana - ponad miesiac), przy mnie zaladowal w nos uczuleniowke 50mg. Trojka suchutenka, latwo sie kruszy. Wg testera to towar o klasycznym profilu - zdecydowanie dopaminowe pobudzenie. Moze miec pazur pod wzgledem stymulacji. Wieczorem zrobi detaliczny test i wtedy ja wrzuce kompletna recke.


RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 21.02.2024

Wrzucam podsumowanie po szczegolowych testach tematu. Tester ten sam co zwykle, chlorojad z wyboru, o wysokiej etyce w kontakcie z trojkami. Przerwa jak pisalem powyzej, nigdy nie przekracza dawki 150mg, droga podania zawsze sniff.


Wyglad zewnetrzny bez testow organoleptycznych: suche kamyki, transparentne z lekkim bialym nalotem. Wyczuwalny zapach czyszczenia tematu. Krusza sie bezproblemu, ale nie rozsypuja w palcach


Podanie: pierwszy strzal 150mg sniff, potem testy mikrodawek i powtorek. Od 20mg do 150mg. Temat nie pali nosa, niestety czuc ten acetonowy zapach (przy pierwszym strzale). Przy wysuszonej sluzowce potrafi spowodowac krztuszenie - co jest lepsze niz zatrzymywanie sie w nosie.
Dzialanie: nie mozna nic wiecej powiedziec poza tym, ze jest to prawilna trojka. Profil dopaminowy, wystepujaca euforia to zasluga wlasnie ukladu dopaminergicznego. Motywacja do dzialania. Skupienie.  Co ciekawe, mimo wizualnych walorow, nie jest to trojka wypierdalacz. Mozna przypuszczac, ze temat byl czyszczony (zapach) i lekko stracil na mocy. Niemniej, jest to porzadany efekt. Temat jest bardzo dobrze zbilansowany.
Dzialanie 150mg to ca godzina, potem wlacza sie ketonowa potrzeba dorzutki - choc jest wyjatkowo subtelna, bez problemu do zwalczenia. Krwioobieg rozpoznaje dawki juz rzedu 20-30mg. Czas dzialania jest odwrotnie proporcjonalny do czasu prowadzenia testow.


Konkluzja: bardzo dobra trojka dla swiadomych uzytkownikow substancji. Mozna skorzystac ze wszystkich jej walorow. Dla ludzi chcacych sie jedynie zniszczyc, temat moze wydac sie za slaby. To jednak wina oczekiwan a nie substancji. Za taka cene i czas realizacji, zdecydowanie warto


RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 22.02.2024

Przez ostatnie 8 miesięcy zrobiłem maks 5g chlora, ostatnia zabawa 3tyg temu trochę pasty, trochę MMC. Od jakichkolwiek używek spora rekonwalescencja do cmc wypoczęty, wyspany. 200mg snifem wystarczy żeby poczuć to czego się oczekuje po 3cmc.. mocne wejście, łzy w oczach i natychmiastowy rush. Uwielbiam jak trójka ma to mocarne wejście, że aż siedzisz i mówisz o kurwa... Podobno kultowa po chwili wjeżdża również clearhead i uczucie lekkości. 
Po 1.5h dopiero dorzucalem, natomiast działanie intensywne zaczynało spadać po 45min, pozostawiajac klarowny, przyjemny speed w tle.
Dawki oscylowały 200-300mg
Bardzo dobra trojczyna, ma agresywne wejście, ekstazę i ta lekkość umysłu, trójka zdecydowanie dla tych którzy wymagają od 3cmc speeda, rushu i przyjemnej rześkiej euforii, chce się coś robić, aż wręcz ciagnie do ludzi, libido mocno podwyższone 
Dawno nie było takiej trojki stricte speedowej dla mnie bomba
Dziękuję Black za możliwość testów Wink





[Obrazek: IMG-20240221-144104-2.jpg]


RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 23.02.2024

300mg sniffem zrobi mnie w chuj? Libido chce zwierzęce mieć dzis 😈


RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 23.02.2024

(23.02.2024, 14:24)Diabeuu666 napisał(a): 300mg sniffem zrobi mnie w chuj? Libido chce zwierzęce mieć dzis 😈

Rozkurwi cie jak kota ,  będziesz  na 4 lapach przed oknem walił konnia do 60 letniej sąsiadki co siedzi na ławce przed blokiem

(23.02.2024, 14:24)Diabeuu666 napisał(a): 300mg sniffem zrobi mnie w chuj? Libido chce zwierzęce mieć dzis 😈



RE: 3-CMC Crystal - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 23.02.2024

Diabeuu666 300mg tego sortu to w chuj dużo, wyjebie Cię konkretnie Wink