Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
X-MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: X-MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3387)

Strony: 1 2 3


X-MDMA - Opinie o produkcie - Maniek - 13.02.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu X-MDMA ze sklepu RC-Black.com


RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - RcBlack - 14.02.2024

[Obrazek: IMG-0457.jpg]




RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 16.02.2024

MDMA około 1g
Jedna grudka, identyczna jak na zdjęciu powyżej.
Zrobiłem bombkę z 250mg
Zaczęło wchodzic po około pół godziny.
Najpierw zacząłem czuć ciepło napływajace jakby z brzucha i rozchodziło się na całe ciało. Powieki zaczęły robić się lekko ciężkie, banan ma ryju. Pierwsze fale eufori zaczęły napływac.
Każda następna fala była mocniejsza i dłuższa. Ładowało się jesCze może z pół h aż osiągnęło peak.
Zajebista bomba. Mnóstwo euforii, błogostan, libido bardzo podniesione. I faza żywa a nie leniwa. Natłok myśli. Muzyka pięknie wchodziła 😍
Naprawdę solidna emka 👌🏻
Nic dodać nic ująć.
Jak dla mnie 9/10 spokojnie ❤️
Zjazd praktycznie nie zauważalny, normalnie zasnąłem a rano tylko lekkie zmęczenie na głowie które praktycznie całkiem zniknęło po śniadaniu i nawodnienie się.
Całość zamknęła się w okolo 4h solidnej euforycznej egzystencji 😍


RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 20.02.2024

Sampel od RcBlack odebrany. Temat rozni sie od tego na zdjeciu pogladowym - to jest emka raczej w strone 'moonrock' (nieprzezroczysta). Otrzymany sort to raczej typ 'champagne' - krysztal przezroczysty. 

[Obrazek: IMG-20240220-120854-MP.jpg]

Na pierwszy rzut oka struktura wydaje sie byc emkowa. Krysztal transparentny, kolor bursztynowy. Wyczuwalny zapach anyzu tlumaczacy kolor. Nie jest to najczystsza emka ale zdecydowanie miesci sie w standardach. Testy dzialania najpewniej 16go marca. Wtedy opisze dokladnie co i jak. Dziekuje RcBlack za mozliwosc sprawdzenia tematu
Zdecydowalem, ze jednak stestuje temat od razu. Wrzucilem po 8mej rano 125mg, po godzince sie wkrecilo. I jestem na tym samym poziomie do teraz. Faza typowo emkowa - przyjemnosc do wewnatrz a nie na zewnatrz. Zero niepotrzebnej stymulacji, itp. Najchetniej czlowiek zamknal by oczy. Mega 

Material nie tyle godny polecenia co po prostu top  RcBlack


RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - daniel776 - 23.02.2024

Kryształ bursztynowy,ale przezroczysty
kruchy i o słabym,charakterystycznym zapachu
wrzutka 150mg wywołała miłe rozlanie, błogość i sporo euforii, co tu dużo mówić,książkowe działanie MDMA,polecam


RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - mati54 - 04.03.2024

Ksiazkowe MDMA, wkreca sie dosc dlugo ale dziala poteznie i dawki 200-220 mg na bombke sa wystarczajace, sort zblizony lub doslownie taki jaki mial pol roku temu duszek
Ocena: 10/10


RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - LOBO - 06.03.2024

Promocyjne 10g...piekny bursztyn znaleziony w morzu...mieniacy sie w swietle, przezroczysty...Badania w pozniejszym terminie... 

[Obrazek: IMG-20240306-170919.jpg]


RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 07.03.2024

Witam sample dolecieli , MDMA zajebiste klepie jak trzeba  10/10


RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - LooL99X - 06.04.2024

Tak wygląda obecny sort.

[Obrazek: IMG-20240404-113542.jpg]


RE: X-MDMA - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 08.04.2024

Coś więcej? Zamówiłem trochę tej emeczki,dobrze to wygląda, nawet bardzo. U mnie emka mocno żółtawa, nie mogę się doczekać testów.