Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
X-AMPH - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: X-AMPH - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


X-AMPH - Opinie o produkcie - Maniek - 13.02.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu X-AMPH ze sklepu RC-Black.com


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - RcBlack - 14.02.2024

[Obrazek: IMG-0465.jpg]




RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 17.02.2024

Ktoś testował już? Jestem ciekaw jak jakościowo wypada Smile


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 17.02.2024

Dostałem sampel fetki na oko z 0.7. Feta jak najbardziej okej jak za tę cenę to nawet wkurwię zajebiscie, zapach typowy dla fety mocno jebię przy aplikacji nawet lekko smyra, zrobiony szczur na oko z 150mg daje spory efekt pobudzenia i chęci do robienia czegoś, odbiór muzyki staje się lepszy nóżka sama tupta ciężko wysiedzieć po tym. Co najważniejsze nie odczułem zadego strucia czy zwala po tej fecie co się zdziwiłem bo zazwyczaj po fecie mam zwala dużego nawet pospałem trochę jak za  te cenę może śmiało nawet w kilosach brać.


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 19.02.2024

Zaznacze na początku , że nie lubię stimów, ale ten był w porządku.
                                  ~X -AMPH~
Wygląd biały proszek po wysypaniu na blat było lekko wilgotny, wysuszyłem i ok.
Dawka 100 mg przy sniff dawało kopa trzymało (40min) później efekt całkowicie słabnął, dorzutki działały do momentu aż nos nie był zajebany 
( dlatego dobrze wysuszcie temat).

Działanie:
Tutaj mogę wymienić z takich najbardziej zauważalny to mocne pobudzenie ciężko było usiedzieć na miejscu momentami to robiłem coś prędzej niż myśli przetworzyly xD. Euforie lekko uświadczyłem ale przy amfie ostatnio takiej dobrej miałem  tak tylko 3 lata temu więc uważam to za duży plus. Nieogaru ani schiz nie ma. Było całkiem przyjemnie , pobudzenie mega chill nic tylko rozjebać się przed dużym ekranem tv i zaczarowanym oglądać jakieś tam pierdoły obraz wyostrzony nieźle.


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 19.02.2024

A jak libido?


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 19.02.2024

Diabeuu666 Ja nie odczułem nir wiem jak inni.


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 20.02.2024

Poszło większe zamówienie i nie żałuje.
Wygląda zajebiście, bialutkie grudy..zapach jak typowa amfa sprzed lat. Kto ma wiedzieć ten odrazu pozna ten zapach.
Dzialanie zajebiste.
150-200mg robi już konkret robotę. Mocny przypływ energii, clear Head, żaden nie ogar, natłok myśli, chęć do robienia wszystkiego na raz, chęć na rozmowę z kimkolwiek, muzyczka zajebiście wchodzi..można wyjsc do ludzi. Alkohol wchodzi jak złoto, można pić i pić. 
Super stan..ciągle banan na ryju, ciarki co chwilę przechodzą przez moje ciało.
Nie zapycha nosa. 
Spływa lajtowy.
Czuję się lekki jak piórko, mam w chuj energii..jestem. Bogiem.
Bardzo dobry towar!!!! Naprawę kozak. Spokojnie stawiam go na równi z amfa od innego tutaj  Vendora z tym że Black ma ciut niższa cenę 👌🏻

Jeśli ktoś chce zajebistą krajowke to nie będzie zawiedziony.
Wziąłem 100. Po wysuszeniu zostalo 85. Więc myślę że tragedii nie ma.
Ja jestem bardzo zadowolony. Trzech ziomków już.skosztowalo. i już dzwonią po więcejSmile) 👌🏻
9/10

RcBlack 🔥👌🏻💥


[Obrazek: IMG20240220173020.jpg]


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 20.02.2024

Wszystko ok, ale trzeba to napisac dla porzadku, ze to dawkowanie to nie dla naprawde jakosciowej fety. I na pewno zdecydowanie wyzsze od tematu, ktory porownujesz. Niemniej, stosunek ceny do stanu jaki opisujesz, na pewno sprawi, ze znajda sie zwolennicy tej fety. I dobrze, ze jest teraz dostep do dwoch zrodel.


RE: X-AMPH - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 20.02.2024

Beeniepatu ale na jakie dawkowanie liczyłeś jak on wali alfę, mmc i cholera wie co jeszcze ? Wieksosc tu wypowiadających się ma tak przeorana tolerke, że ciężko wywnioskować coś o czystości. Fetka tak czy siak lubić jakie dawki. Ja obecnie bym zaczynał od dawek progowych typu 50-70mg i dopiero jakbym ocenił własny stan na takiej dawce to podjąłbym decyzję co dalej
 A ta czy z drugiego źródła fetka przyjmie się na rynku, bo średnia czystość amph na rynku to 12-15' proc a tu wygląda na nieco więcej.