Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 17.02.2024

(16.02.2024, 23:49)olancucki napisał(a): Hejka. Wysyłacie darmowe samplepacki? Ja testuje tylko duch 

Ale moi znajomi są prosami również jak ja i chętnie skrobnę recki z ich opiniami.

Pozdrawiam! Ol'nuitcki.

RcBlack 

Ja też będę testował, na stówkę jednak, bo mam przerwę od empatogenòw.

Chętnie poznam waszą jakość.

Ktoś kuma o co mu chodzi ? Poza tym, że nie reklamuje się vendorow w działach innych vendorow 😅 i kim jest prosa ? Proso ?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 17.02.2024

Lukas1985 ten uzytkownik mial na mysli najpewniej bycie 'pro' w danym temacie. Wyszlo, jak to zwykle u tego forumowicza, bycie prosem. No ale taka juz kolej rzeczy. 'Prochy walisz, w proso sie obrocisz".  olancucki - jestes tego najlepszym przykladem. Proso w najlepszym wydaniu.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - wwojtuss - 17.02.2024

zalaczam fotki tematu, pelna recenzja mojego szczura pojawi sie na dniach, niestety moj obecny stan zdrowotny srednio mi pozwala na bycie testerem, ale recka bedzie obszerna i napisana jezykiem bardzo potocznym, jest to jego pierwsza recka, ale powiedzialem mu co ma ona zawierac, wstepnie moge powiedziec ze obydwa produkty sa dobre i zachwalane przez testera Podobno kultowa 

[Obrazek: obraz-2024-02-17-173222250.png]

[Obrazek: obraz-2024-02-17-173349507.png]


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 18.02.2024

(15.02.2024, 17:21)Czeslawo napisał(a): horsii  Odnośnie tutejszej listy do "komisji weryfikacyjnej " samplarzy RcBlack.

Też lubie klasyki, jak będę weryfkowany niestetynie nie będę trzymał szluga w łapie, bo od dawna nie palę.  Podobno kultowa


...i sciezka dzwiekowa Lorenca!...kiedys, to uhuhu... nawet filmy klepaly lepij...

Czasy sie zmieniaja, a koty zawsze sa, w komisjach ;-)

Czy jestescie gotowi, stać na straży porządku prawnego, antysamplowego, odnowionego demokratycznego forum Dopal.org...!?

...z czułymi pozdrowieniami dla sample people...;-)




RE: RC-Black.com - Temat Główny - wwojtuss - 18.02.2024

olancucki to jest taki profesjonalsita jak z koziej dupy traba, nep jako entaktogen, nep jako antydepresant i wiele innych, kultowych glupot wyplynelo z jego dloni na nasze forum, kajabuza jest przyjemniejsza osoba do czytania.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Twilight Sparkle - 18.02.2024

wwojtuss spróbuj mieć depresję będąc wystrzelonym na nepie xDDDD
Psychiatrzy go nienawidzą. Odkrył jeden prosty sposób. Zobacz jak...


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 18.02.2024

Panie RcBlack Jeszcze dzisiaj postaram się wrzucić obiecane recki ❤ to nie tak, że dostałem i w chuja polecę. Dajcie mi czas do wieczora na ogarnięcie psychy na zjezdzie alfowym. 
Jeszcze raz Dziękuję RcBlack"  za możliwość testów 😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 18.02.2024

Jaki jest sens testowania tych produktów jak się leciało zalfa ?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 18.02.2024

Kiedy trzecia tura sampli?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 18.02.2024

Skoro druga tura wyszła niedawno to na logikę w tym tyg.