Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: rc-bla**.co* - Diabeuu666 - 07.02.2024

Amph, MDMA, 3cmc i 4MMC będę testował jak doleci


RE: rc-bla**.co* - Kajabuza - 08.02.2024

horsii wczoraj odebrałeś chyba sample? Skrobniesz co nie co, czy lecisz tak pięknie? Smile


RE: rc-bla**.co* - wwojtuss - 09.02.2024

jesli sklep bedzie odpisywal na maile i mial dobra jakosciowke, to mamy okazje patrzec na rozrastanie sie kolejnego powaznego gracza na polskiej scenie, ceny sa zniewalajace, nie bede klamal

 czekam na wrzutki fot i jakichs opinii, ja na sample sie nie pokusilem bo w koncu trzeba sie kiedys odtyrac Podobno kultowa


RE: rc-bla**.co* - Lukas1985 - 09.02.2024

(09.02.2024, 15:45)wwojtuss napisał(a): jesli sklep bedzie odpisywal na maile i mial dobra jakosciowke, to mamy okazje patrzec na rozrastanie sie kolejnego powaznego gracza na polskiej scenie, ceny sa zniewalajace, nie bede klamal

 czekam na wrzutki fot i jakichs opinii, ja na sample sie nie pokusilem bo w koncu trzeba sie kiedys odtyrac Podobno kultowa

Po fotach patrząc to sorty są dość nieoczyszczone. 

Sklep raczej kogoś kto już działał na rynku. Nie wnikam kto.  Pierwsza seria sampli dotarła z opinii wynika, że amph i MDMA są ok. 
Jeśli piszecie maile i nie bierzecie udziału w oficjalnej akcji to liczcie się z tym, że nie dostaniecie sampli. Bo i niby czemu v miałby wysyłać sample ludziom którzy ot tak sobie napisali ?


RE: rc-bla**.co* - SztywnyMisza - 09.02.2024

Lukas1985 ja konta na hypku nie mam napisałem że wystawie mu to opinię z fotkami i na telegramie i się zgodził to czemu mają nie próbować inni też Smile


RE: rc-bla**.co* - Lukas1985 - 09.02.2024

Niech próbują ale jeśli na 5-10 osób tych opinii będzie 2-3 to chłop raczej odpuści.


RE: rc-bla**.co* - LOBO - 09.02.2024

No ciekawe to...Ceny maja konkurencyjne i produkty zacne i jak z jakoscia, narazie wiadomo, iz sa zanieczyszczenia... ale narazie chopy zaginely w akcji...
To nie trzeba, czekac na innych, tylko samemu dzialac, testowac i wrzucac recenzje...


RE: rc-bla**.co* - Kajabuza - 10.02.2024

Na dzień dzisiejszy wysyłka tylko IP. Dowiedziałem się też, że sklep jest przychylny wysłać minimalne zam. 5 g, ale podzielone na np. 5 różnych subst. na testy jakby ktoś chciał znaleźć swojego... czarnego konia.


RE: rc-bla**.co* - Lukas1985 - 10.02.2024

(09.02.2024, 16:22)SztywnyMisza napisał(a): Lukas1985 ja konta na hypku nie mam napisałem że wystawie mu to opinię z fotkami i na telegramie i się zgodził to czemu mają nie próbować inni też Smile

Nie będzie już kontynuowany kanał na telegramie. Tobie też odrwadzamvte formę komunikacji. Ściągnij sobie lepiej Session.


RE: rc-bla**.co* - kot_kreskowy - 11.02.2024

Mi nie odpisali.
horsii ten mefedron to coś takiego jak miał pablo?
Warto kupić?
Jest ten plusz, rozlanie i potężny zalew serotoninki?