Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - shaqu245 - 19.02.2024

(19.02.2024, 17:19)dzwudziesty napisał(a): Nie zdziwilbym się gdyby czekała już w skrzyni, ale jak widać dzisiaj Blacka w ogóle nie było na forum, podejrzewam że na @ tak samo. Szkoda.
Był na @. Miałem kontakt. 

Ja jestem cierpliwy.
Wszystko się niedługo okaże.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 19.02.2024

Diabeuu666 gratulujemy. Niemniej, na ten moment, V przegrywa pod katem dostepnosci i kontaktu. Temat na pewno do poprawy vs to, co oferuja obecni tu inni V. 

Ty natomiast zaczynasz wygladac jak naganiacz. Takze moze lekko daj na wstrzymanie. Zeby nie byc posadzanym o takie zachowanie 😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 19.02.2024

shaqu245 w istocie to bardzo dobra wiadomość Wink


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 19.02.2024

(19.02.2024, 17:59)Beeniepatu napisał(a): Diabeuu666 gratulujemy. Niemniej, na ten moment, V przegrywa pod katem dostepnosci i kontaktu. Temat na pewno do poprawy vs to, co oferuja obecni tu inni V. 

Ty natomiast zaczynasz wygladac jak naganiacz. Takze moze lekko daj na wstrzymanie. Zeby nie byc posadzanym o takie zachowanie 😎

Jaki naganiacz? Pokaż mi gdzie naganiam na jego towar??? Napisałem dwie recki bo miałem ten towar i testowałem więc wrzuciłem recki. A dziś z nim pisalem w pewnej sprawie i sam mi napisał że się spieszy bo leci słać gołąbie..więc się podzieliłem tylko ta informacją z innymi.
Nie jestem żadnym naganiaczem i nigdy nie byłem.

Pozdrawiam szefie 👊🏻


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 19.02.2024

Diabeuu666 nie unos sie. Napisalem tylko, zebys stonowal troche. Bo jestes jedynym, tak hura-optymistycznie nastawiony do V. I zaczynasz wychodzi na lidera fanklubu. Ja nie napisalem, ze jestes. Napisalem, ze Twoja postawa tak zaczyna wygladac. To jest ogromna roznica. Polecam czytac ze zrozumieniem.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 19.02.2024

Bkiski kontakt 3 stopnia sie nawiazal sie...kolega Diobel, moze jest tym, poczwornym agentem Herr Otto Flick'iem, poszukiwanym od dawna, przez Scotland Yard ;-)


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 19.02.2024

(19.02.2024, 18:13)Beeniepatu napisał(a): Diabeuu666 nie unos sie. Napisalem tylko, zebys stonowal troche. Bo jestes jedynym, tak hura-optymistycznie nastawiony do V. I zaczynasz wychodzi na lidera fanklubu. Ja nie napisalem, ze jestes. Napisalem, ze Twoja postawa tak zaczyna wygladac. To jest ogromna roznica. Polecam czytac ze zrozumieniem.

Kurva to nie wiedziałem, że nie można faworyzować Vendora jeśli np moje transakcje przebiegły pomyślnie i towar ok i mam kontakt z nim.tez ok. Bo odrazu mogę wyjść na naganiacza..to trochę chore.
Czyli u Ducha to sami naganiacze idąc tym tokiem myślenia....


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 19.02.2024

Diabeuu666 mozna. Jak najbardziej. Na spokojnie mistrzu. Nie musisz tak emocjonalnie reagowac jak ktos wyraza swoja opinie. Bazujac na tym co obserwuje.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 19.02.2024

(19.02.2024, 18:13)Beeniepatu napisał(a): Polecam czytac ze zrozumieniem.


XD Chyba mam deja vu🙊

Legere et non intellegere neglegere est

Diabeuu666 te koksy to ewidentnie Ci nie służą  boś napięty jak plandeka na żuku. 
Zluzuj troche bo nic nie można Ci powiedzieć.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 19.02.2024

Można. Gdzie widzisz wyzwiska? Przekleństwa? Obrażanie? Wykrzykniki???
To Ty zluzuj. Ja piszę na spokojnie. Inaczej rozmowa na żywo by wyglądała a inaczej jest odbierana tutaj.
Nie mam żadnej spiny człowieku. Zapał zioło i się wyluzuj