Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 19.02.2024

Można. Gdzie widzisz wyzwiska? Przekleństwa? Obrażanie? Wykrzykniki???
To Ty zluzuj. Ja piszę na spokojnie. Inaczej rozmowa na żywo by wyglądała a inaczej jest odbierana tutaj.
Nie mam żadnej spiny człowieku. Zapał zioło i się wyluzuj


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 19.02.2024

Diabeuu666 przeczytaj swoje posty, i zobacz gdzie dales choc raz merytoryczny argument. I tyle wystarczy. Probujesz krzykiem przekonac do swoich racji, nie bazujac na zadnych obiektywnych danych. Tylko tym co Ty wiesz, itp. Nie rozumiesz nawet, ze nie trzeba przeklinac czy wyzywac, by wyrazac sie w sposob, ktory dyktowany jest emocjami. Bo poczules sie urazony, ze ktos Ci napisal, zebys zbastowal polecanie V. Bo na razie nie ma na to obiektywnych danych, dostepnych dla wiekszosci forumowiczow. Najpewniej jest jak Ty uwazasz. Ale na teraz, nic wiecej niz Twoj krzyk o tym nie swiadczy. I koniec rozmowy - bo robimy off top.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Mef123 - 19.02.2024

Miał ktoś dziś kontakt z Black"iem ? Bo dziś pisałem i nie odpisał a ma fajnego tego 4 MMC"ka 😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 19.02.2024

Wystarczy przeczytać stronę wcześniej, tak z tego co ludzie pisali mieli kontakt , vendorem.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 19.02.2024

(19.02.2024, 18:49)Beeniepatu napisał(a): Diabeuu666 przeczytaj swoje posty, i zobacz gdzie dales choc raz merytoryczny argument. I tyle wystarczy. Probujesz krzykiem przekonac do swoich racji, nie bazujac na zadnych obiektywnych danych. Tylko tym co Ty wiesz, itp. Nie rozumiesz nawet, ze nie trzeba przeklinac czy wyzywac, by wyrazac sie w sposob, ktory dyktowany jest emocjami. Bo poczules sie urazony, ze ktos Ci napisal, zebys zbastowal polecanie V. Bo na razie nie ma na to obiektywnych danych, dostepnych dla wiekszosci forumowiczow. Najpewniej jest jak Ty uwazasz. Ale na teraz, nic wiecej niz Twoj krzyk o tym nie swiadczy. I koniec rozmowy - bo robimy off top.

Wybacz off top... Ale... Ja właśnie takich ludzi blokuje. Nie da się gadać, zbytnio rozmijają się nasze twierdzenia czy sposoby na życie. 

Co do vendora. Ofertę ma spoko, na h radziliśmy, żeby założył session to ułatwi kontakt. Soli działać dalej z mailem z doskoku jego sprawa. No i kwestia płatności....


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 19.02.2024

No z taka forma płatności ostatnio się spotkałem chyba w 2018? U monstera jeszcze na różowym forum


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Twilight Sparkle - 19.02.2024

Nie no spoko opcja, każdy chyba ogarnie xD


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Kapitan - 19.02.2024

Czemu tak mało zdjęć z sampli


RE: RC-Black.com - Temat Główny - ZmiataZplanszy - 19.02.2024

(19.02.2024, 23:25)Kapitan napisał(a): Czemu tak mało zdjęć z sampli

Bo nie wszystkim sample zostały wysłane xd


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 20.02.2024

(19.02.2024, 19:51)Mef123 napisał(a): Miał ktoś dziś kontakt z Black"iem ? Bo dziś pisałem i nie odpisał a ma fajnego tego 4 MMC"ka 😎

Tak, ja mialem i kazl Ci pzrekazac iz jestes na jego black rc list!...
Dopytuje...łaj on? mister mef sweet alabama?
a on....
bikos aj sed soł😎 młoda-foka (young seal)...;-)