Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 20.02.2024

Mister V...cos jak u Hitchcocka, bomba na wejsciu...tylko potem zamiast poziom trzymac, to spada on drastycznie w dol...


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 20.02.2024

(20.02.2024, 09:46)Beeniepatu napisał(a): Dobra, koniec offtopu. Piszemy tu o V a nie o uzytkownikach. Od tej pory, kazdy post nie traktujacy o V a bedacy wycieczkami personalnymi bedzie usuwany. Pozdro

Mysle, ze bardzo pomogloby wizerunkowo albo trzymanie sie tego co sie mowi, albo nie skladanie deklaracji. Wystarczy napisac 'bede do poludnia' a nie 'wracam o 10'. Bo pozostaje niesmak. W tej branzy nieslowny V moze tylko zenic temat zwyklym uzytkownikom zjadajacym male ilosci. Jesli taki jest target to ok. Na pewno nikt kto naprawde siedzi w temacie, nie bedzie zamawial od kogos, kto deklaruje a nie trzyma sie tego. Do przemyslenia, bo zostaje niesmak. Trzeba to poprawic. Pozdro

Hej , dla Ciebie kodzik leci jako pierwszy Wink przepraszam za opóźnienie

W tym tygodniu będą nowe produkt prawdopodobnie 4bmc i 3emc w białym krysztale ustalamy na razie to z producentem , a i zmiany cen na sklepie więc jak kto uważa my zapraszamy zaraz dopracujemy szczegóły i wszystko będzie hulało jak należy... Wink


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 20.02.2024

RcBlack dziekuje, choc w moim przypadku kod to jest kwestia drugorzedna. Zreszta, nigdzie go nie dostalem 😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 20.02.2024

Sprawdz PW


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 20.02.2024

Jest wszystko 👍


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 20.02.2024

RcBlack Obiecane  recki napisane w odpowiednich wątkach 😎 
4-MMC crystal to kocur 😻


RE: RC-Black.com - Temat Główny - W4M4H - 20.02.2024

(20.02.2024, 11:45)RcBlack napisał(a): Siemanko wszystkim 
Przepraszam miałem o 10.00 być lecz stałem w korku na obwodnicy jadąc tutaj bo mam prawie 30km ... jestem już widziałem już jest kilka paczek do odbioru już Wam przesyłam kody Wink

Widziałem już. Dzięki jeszcze raz. Dziś lub jutro dam opinie produktu.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 20.02.2024

Na razie z sampli poszły kody, do 4 osób na PW czekamy jeszcze na kody dla 7 osób... Jestem dziś nie wyjdę dopóki tego nie załatwimy Wink
Idę na email trochę bo jest sporo znowu ...
Zapraszam do kontaktu


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 20.02.2024

Paczka z samplami odebrana. Poza kwestiami kontaktowymi, to bez zarzutu.
Pakowanie: nie rzucajace sie w oczy, dobrze zabezpieczone, zadnych uwag
Czas wysylki: sprawdzajac historie paczki, czas wysylki od momentu przygotowania do fizycznego wsadzenia do skrzynki zamknal sie w 14h. To zdecydowanie na plus 💪


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 20.02.2024

Słuchajcie staramy się wczoraj odpisywałem na email cały dzień nie było jak się zalogować tu bo sprzęt mielśmy w naprawie po 23 odebrałem dopiero przynajmniej wszystko już działa , Mordki kochane my się tu staramy na prawdę dajemy wszystko i zobaczycie że same pozytywne rzeczy z tego wyjdą musimy tylko dopracować sobie system też wiecie latamy z czym i to tak też nas trochę blokuje z różnymi tematami bo to nie można wysłać jak normalną paczkę mamy paczkowego on to ogarnia i wywozi w innym mieście cały czas z innego miasta wysyłamy żeby sie nie wpierdolić rozumiecie bo o to nie problem wszystko musi być dopracowane nic na przypał lepiej nie zarobić jak maja być problemy także wszystko z głową... 
Prosimy Was o wyrozumiałość codziennie już będzie lepiej Wink