Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - horsii - 20.02.2024

j.w. pakowanie nie rzuca się w oczy, jest tego trochę warstw, cięzko aby z big crystala zrobil sie small crystal, nawet jak zólci będą grali paczka w koszykówkę. 



RcBlack az tak się nie trzeba tłumaczyć chociaż dla niektórych samplarzy dostanie godzinę poźniej maila to życie a śmierć. Niemniej jednak "dopracowujemy procesy logistyczne" zrobiloby robotę. Podobno kultowa Podobno kultowa Biznes to biznes. A jeszcze taki a nie inny biznes? O panie..


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 20.02.2024

(20.02.2024, 13:30)RcBlack napisał(a): Słuchajcie staramy się wczoraj odpisywałem na email cały dzień nie było jak się zalogować tu bo sprzęt mielśmy w naprawie po 23 odebrałem dopiero przynajmniej wszystko już działa , Mordki kochane my się tu staramy na prawdę dajemy wszystko i zobaczycie że same pozytywne rzeczy z tego wyjdą musimy tylko dopracować sobie system też wiecie latamy z czym i to tak też nas trochę blokuje z różnymi tematami bo to nie można wysłać jak normalną paczkę mamy paczkowego on to ogarnia i wywozi w innym mieście cały czas z innego miasta wysyłamy żeby sie nie wpierdolić rozumiecie bo o to nie problem wszystko musi być dopracowane nic na przypał lepiej nie zarobić jak maja być problemy także wszystko z głową... 
Prosimy Was o wyrozumiałość codziennie już będzie lepiej Wink

Ale nikt nie neguje tego, że się staracie. Jednak jesteście w takiej brań,y w jakiej jesteście. Macie towar którego wieku Wam może pozazdrościć ale dużo ludzi zamawia np przed świętami albo na weekend. Jak im paczki będą zalegać to staniecie się wyborem drugiego rzutu jak inny v nie będzie mieć towaru to pójdą do Was albo jak będą mogli czekać. 
Napiszę to brutalnie - ludzie przeczytają 
, że: "ma daleko" , "ma male dziecko" czy tam psuje mu się komputer ale tak naprawdę ich to nie interesuje oni płacą i chcą towar na czas. 

No i dopracujcie płatności kryptowalutami, bo niejednego razi płatność PLN. I komunikator to dziś podstawa. Nie musicie być na nim cały czas ale to forma kontaktu bliższa niż mail.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kodow - 20.02.2024

(20.02.2024, 12:34)RcBlack napisał(a): Na razie z sampli poszły kody, do 4 osób na PW czekamy jeszcze na kody dla 7 osób... Jestem dziś nie wyjdę dopóki tego nie załatwimy Wink
Idę na email trochę bo jest sporo znowu ...
Zapraszam do kontaktu

uuuaa, 7 osób czekam. Czyli jest szansa ze dzis jeszcze wpadą Big Grin
@edit: fajnie by było gdyby były informacje kiedy zostały wysłane, można by się wtedy zapopatrzeć w kilka piwek na tą okazje xD


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 20.02.2024

Też czekam na brefa jak na zbawienie 😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Twilight Sparkle - 20.02.2024

dzwudziesty mam nadzieję że robisz sobie przerwy dłuższe niż od sampla do sampla bo zmarnujesz temat xD


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 20.02.2024

Przez 7 miesiecy zrobiłem maksymalnie z 3g chlora za to sporo amph.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Biały Miś - 20.02.2024

Pisałem już to wcześniej, napiszę jeszcze raz... Kontakt 10/10 !!!! Black dobra morda!!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 20.02.2024

Dobra, dość tego cukrowania😎
Wy tu sobie buziaczki wysyłacie a trzeciej partii listy samplozjebów jak ni ma tak ni ma Podobno kultowa

No co? Kot też chciałby na weekendzie cukierka zjeść wy samoluby Podobno kultowa
Angel Angel Angel


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 20.02.2024

Kolejne osoby dostały kody na PW tj :

1. W4M4H
2. ZmiataZplanszy
3. daniel776
4. Beeniepatu
5. Szaryno123
6. DissoEnjoyer
7. kodow
8. shaqu245

Te osoby mają już kody na PW lub email proszę sprawdzić 

Czekamy na resztę kodów Wink

Jutro leci trzecia tura Smile


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 20.02.2024

RcBlack pw