Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - W4M4H - 20.02.2024

Sample dotarły
[Obrazek: IMG20240220160353.jpg]


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 20.02.2024

Daj koniecznie znać jak bref Wink


RE: RC-Black.com - Temat Główny - shaqu245 - 20.02.2024

Zgadza się,i potwierdzam że sample już pod moją opieką Podobno kultowa 
Zamówienie również dotarło i to bardzo szybkoSmile
Wrzucę recki za jakiś czasSmile
4mmc
4mec
4emc
Pozdrawiam serdecznie


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 20.02.2024

Tak tylko przypominająco. 
Wy się je, że zamawianie 10-20 gr. czwórek mija się z celem ? Wy wiecie, że po mefedronie odbudowa tolerki to 3-4 tygodnie ? Wy wiecie, że jeśli wrzucicie 4-emc po 4-mmc to nadal będziecie powielać bajki jamie to emc jest słabe ?
😅


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 20.02.2024

Co ty gadasz, ich wszystko klepie zawsze.
Ełfo spid, co pan chcesz tak będzie


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 20.02.2024

ZamówionkoSmile))) 
Setka

Dzięki RcBlack  👌🏻


[Obrazek: IMG20240220173020.jpg]


RE: RC-Black.com - Temat Główny - hidden - 20.02.2024

RcBlack przepraszam za zamieszanie, jednak postanowilem zrezygnowac z akcji samplowej, jezeli bylem brany pod uwage to prosze o wykreslenie mnie z listy testerow,
po przemysleniu kilku kwesti doszedlem do wniosku, iz moge nie miec mozliwosci w najblizszym czasie na testowanie i recenzowanie, musze pozalatwiac kilka spraw wiec nie chce zajmowac miejsca dla kogos, kto moze przetestowac i dac rzetelna opinie o waszych produktach.
jeszcze raz bardzo przepraszam za zamieszanie, przekazcie moje ewentualne probki nastepnej osobie, ktora sie nie zalapie na akcje albo dajcie komus zaufanemu do wyboru jeszcze 2 extra produkty do recenzji, zrobcie jak uwazacie. dzieki i jeszcze raz sorki za zamieszanie  Confused

jak postanowicie to drugie i moge miec sugestie to dajcie moje probki Lifeisbrutal moze to go zmotywuje do zejscia z alfy i sprobowania czegos normalnego Podobno kultowa


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 20.02.2024

Hahah miły gest ale myślę że z alfy nie zrezygnuje bo się po prostu nie da..znam to z autopsji. Tylko delegal mnie kiedyś uratował. Nic innego. Nic!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - hidden - 20.02.2024

napisze to jednak w osobnym poscie zeby bylo przejrzysciej.

to moze zrobmy inaczej, niech moje sample dostanie dzwudziesty a Lifeisbrutal dostanie specjalnie odemnie cos extra, ale uprzedzam, na alfe nie masz co liczyc Podobno kultowa  mozemy tak to ogarnac? pozdrawiam cieplutko

oczywiscie jezeli wgl bylem brany pod uwage rzecz jasna Smile


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 20.02.2024

(20.02.2024, 21:20)Diabeuu666 napisał(a): Hahah miły gest ale myślę że z alfy nie zrezygnuje bo się po prostu nie da..znam to z autopsji. Tylko delegal mnie kiedyś uratował. Nic innego. Nic!

Da się, miałem ją parę razy ale stwierdziłem że to jednak nie to.
Czekam na hexen