Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 25.02.2024

(25.02.2024, 10:59)cicha_spoleczna_bandyterka napisał(a): Jest szansa na kod dzisiaj czy sklep dzień święty święci?

Hej , napisz na PW bo piszę ale masz zablokowane ... kody juz rozdane wszystkie jutro jeszcze będą


RE: RC-Black.com - Temat Główny - cicha_spoleczna_bandyterka - 25.02.2024

A to chyba lipa będzie u mnie ja ten co się tak ciśnieniował, żeby na weekend doszła z pewnych przyczyn nic to hehe pozdrawiam


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 25.02.2024

Ja kolejna paczkę odebrałem. 4mmc, prąd i palenie. 
Bardzo dobry kontakt, właściwie to jak na telegramie, czas lotu... UWAGA! 20h!
Palenie jest po prostu świetne (patrz recenzje w dziale Hindu Kush)
AMPH jak i 4mmc będzie również w działach marketingudo tego dedykowanych.
Póki co zaznaczę że na znikomej tolerce, niedawno spróbowałem 4mmc, nie rozdrabnialem się i poszło 300mg sniffem. No i kopara opadła. 😂

Musiałem autem stanąc gdzieś w jakiejś głuszy, zapalić papierosa i przekalkulować co się właśnie odjaniepawliło. Miejscami aż przytłaczająca euforia, błogostan, niesamowite poczucie szczęścia i ciepło napływające i falujące przez calr cialo. Kurwa aż ciary miałem i mi włosy dęba stanely. Za oknem pyszna pogoda tak więc robię co mam zrobić, dzwonię po swoich kompanów i ruszamy na Opere do Łodzi. Sam snif niemalże bezbolesny. Teraz po pierwszej linie stwierdzam, że 300mg dla wypoczętego, nieprzetyranego lba to zdecydowanie za dużo i celowalbym maks w 200mg. Tutaj dodam, że tak jak po amph czy trawie mam nawet zwiększona percepcję podczas jazdy samochodem tak po mefedronie kompletny error. Odpaliłem Armina Van Burena na pełnej i bardzo dobrze, że jechałem pusta droga bo dosłownie mnie rozlało jak świnie. Nieświadomie, nawet nie wiem kiedy odplywalem przy muzyce, przejściach, oczy mi się zamykały i zapomniałem że jadę samochodem, tak się zajebiście czułem, że dwa razy  muzyka była czymś przy czym można dostać orgazmu i zlać w pory. Dwa razy odplynalem, a każde przejście odczuwałem od wewnątrz, a za drugim jechałem już szurając kołpakami o krawężnik i wtedy lampka się zaświeciła i postanowiłem stanąć i zebrać myśli. Wspomniana scieche zjadłem o 11:30 a ja już wypaliłem 1.5 paczki szlugow, dosłownie odpalam papierosa od papierosa. Wyłapałem dwa minusy, ale to kwestia osobnicza i te dwa minusy to moja subiektywna opinia z racji ile zaaplikowałem i jakim roa, apropo chodzi mi o straszny pot, było to dość przyjemne, zalewa Cię fala gorąca, zaczyna się z Ciebie lać , włosy stają Ci dęba i te ciary na całym ciele, chyba nigdy nie poczułem takiego strzała, ktoś zapyta tak nigdy... Otóż tak. Kiedyś cpalo się łopatami, teraz sporadycznie w kameralnym gronie i zbieram za to profity. Dla przykładu teraz idąc do klubu wystarczy mi jedna piguła emy nawet te 200mg do tego parę piwek i joint na zakończenie i bawię się po tym lepiej z większym spektrum działania, fazy są dużo intensywniejsze szczególnie tyczy się to mdma/3mmc, a ludzie których znam, oczywiście nie wszyscy żrą tyle Grochów że na miesiąc by mi wystarczyło do tego loszyngol wszystko że wszystkim, a potem biegają wykręceni tego już nie można nazwac poronieniem, a typowym upodleniem, wiem byłem taki sam, ale pamiętajcie tolerancja to straszna kurwa, ale jak jesteście dla niej łaskawi to i ona wam to wynagrodzi.

A drugi minus również poparty przez zbyt pochopne podejście do tematu, zbyt duża dawkę to mielenie szczena i wyjebane galy, spotkałem się z koleżanką w żabce i pierwsze pytanie jakie zadała to która doba już leci, bo wyglądam jakbym wrócił z dobrej tygodniowej kolędy. Byście widzieli jak to wyglądało pełno wiary dzieci, małolatów jakieś babeczki z kościółka chlebek kupić, a ja włosy całe mokre naelektryzowane, wzrok zabójcy i mielenie morda. To wyglądało tak, że nawet by dali 100 osób a ja jedyny bym zwrócił na siebie uwagę nie zachowaniem, a tym wyglądem, aż wstyd tam będzie pojechac następnym razem...
Właśnie poprawiłem kolejnym pasem i co? NIRVANA!  👀


Od siebie z czystym sumieniem mogę dać topowa dyszke. Broń Boże mnie Świętym Krucyfiksem żebym nie odbił sobie umiaru i postanowień, których dotychczas realizowałem. A chęć na dorzutke? PRZEOGROMNA! Dobrze tam Luks wspomniał, że ludzie tracili wszystko przez romanse z mefedronem. Teraz po aplikacji i dorzutce jestem to wstanie zrozumieć. W moim domniemaniu piekielnie dobra substancja, a zarazem może byc diabelsko zdradliwa. Te poczucie zludnego szczęścia, błogostanu i zakrzywionego obrazu przeplatającego się kolosalna euforia... Zaznaczam to nie cmc, którego nie chciałbym nawet za darmo. W tych dziadowskich chlorach wszystko jest prostolinijne, puste i pozbawione kolorów. Przy tej substancji fullpakiet. Uważajcie na siebie!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 25.02.2024

(25.02.2024, 09:44)RcBlack napisał(a): Na dniach będzie nowa dostawa 4CMC glass przezroczysty kryształ jak kiedyś takie szkło piękne drobne tzn 1-2cm widziałem już foto , i 3EMC także w pięknym białym dużym kamieniu czekamy na dostawę ... to zrobimy samplowanie tylko tym który się wywiązali z poprzedniej umowy Smile 
Myślę właśnie nad jakimiś sensownymi promkami dla Was takimi całotygodniowymi może coś wymyśle dziś Smile

Jestem do 12.00 na email , potem wieczorkiem odpisze na wiadomości ... Zapraszam do kontaktu Wink 
kontakt : order@rc-black.com
https://rc-black.com/kontakt/
Chętnie przetestuje sample. Z umowy się wywiązałem już jednej..dziś wrzucę recke trzech innych substancji


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 26.02.2024

Siemanko Wszystkim !!!
Jestem dziś z rana bardziej ponieważ o 10.00 do ok 13.00 musze opuścić biuro mam cos do załatwienia ale zamówienia już spisane i wysłane do realizacji na wiadomości odpisane, także będą dziś normalnie wychodziły paczuszki.
Dzisiaj dostawa nowego 3EMC crystal wczoraj się dowiedziałem że dziś doleci Smile  popołudniu wrzucę fotki Wink 
kontakt : order@rc-black.com
Zapraszam do kontaktu , dobrego dnia Pozdrawiam

!!! UWAGA PROMKA CAŁOTYGODNIOWA KORZYSTAJCIE !!!


[Obrazek: bbb.jpg]

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z PROMOCJI NA KAŻDY DZIEŃ TYGODNIA Smile  

PROMOCJA :

PONIEDZIAŁEK
- amph / 10g 120.00pln / 100g 600.00pln
- 3cmc / 10g  200.00pln / 100g 1500.00pln

WTOREK
- 4-bmc / 10g 150.00pln / 100g 1000.00pln
- 4-emc crystal / 10g 150.00pln / 100g 1000.00pln

ŚRODA
- 4mmc crystal / 10g 150.00pln / 100g 1300.00pln
- 4mmc small / 10g  150.00pln / 100g 1300.00pln
- mdma 10g 200.00pln / 100g 1500.00pln

CZWARTEK
- 4mec / 10g 100g 150.00pln / 100g 1000.00pln
- 4fec / 10g  200.00pln / 100g 1500.00pln

PIĄTEK
- mdma / 10g 200.00pln / 100g 1500.00pln
- 4cmc / 10g 200.00pln / 100g 1500.00pln


WEEKENDOWA : SO-ND

Każde 10g w cenie 150.00pln
- 4mmc
- 4mmc small
- 4mec
- 4emc crystal
- amph

Każde 10g w cenie 200.00pln
- 3emc
- 3cmc
- 4cmc
- 4emc ice
- mdma
- 4fec


!!! KORZYSTAJCIE ZAPRASZAMY RC-BLACK.COM !!!


[Obrazek: baner2.gif]

Promocja dla hurtowników produktu AMPH 

Chcemy wam przedstawić nasza ofertę hurtową promocyjną na produkt AMPH.
Jest to produkt wysokiej jakości w odpowiednio niskiej cenie prosto od producenta tak aby każdy mógł się dalej cieszyć zarobkiem i współpracą z nami !!!

Jesteśmy w stanie zorganizować każda ilość zaczynając od 100g kończąc na 1000kg i sprostać wymogom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkt zawsze w bryle prosto z produkcji bez domieszek zawsze hermetycznie zamknięty i
mrożony dzięki czemu zachowuje na długo swoje właściwości.

Poniższe zdjęcia pokazują realne foto produktu...

CENNIK :
100g - 650.00pln
500g - 3000.00pln
1000g - 5000.00pln
2000g - 8000.00pln
Więcej informacji na email : order@rc-black.com
Uwierzcie każdy będzie zadowolony


[Obrazek: IMG-0395.jpg]

[Obrazek: IMG-0465.jpg]

[Obrazek: IMG-0406.jpg]




ZAPRASZAMY - RC-BLACK.COM

[Obrazek: baner2.gif]


!!! NOWOŚCI !!!


4-EMC ICE
[Obrazek: IMG-0471.jpg]

[Obrazek: IMG-0472.jpg]


SUPER SILVER HAZE



[Obrazek: IMG-0475.jpg]


[Obrazek: IMG-0479.jpg]
[/url][url=https://ibb.co/5992LJJ]



[Obrazek: baner2.gif]



RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 26.02.2024

Siemanko Wszystkim !!!
Przepraszam cały dzień mnie nie było trasa była mam zajebisty produkt zaraz wrzucę fotki i jadę na dziś do domu już bo zmęczony cały dzień w drodze ...  
Od samego rana jutro jestem i odpisze na emaile od 8 max 9 jestem tu 100% i załatwimy wszelkie sprawy kody z dziś już wysłałem na emaile do was tylko jedna osoba HunterZolomon musi się zgłosić bo ma PW zablokowane a paczuszka czeka już ... Jutro coś posamplujemy nowymi produktami ciekawią nas opinie wasze Smile Zaraz wrzucę fotki i cenniki nowego 3-EMC HQ CRYSTAL dobrego wieczoru , Pozdrawiam RcBlack


[Obrazek: jhhh.png]

3-EMC HQ CRYSTAL

NOWOŚĆ ZAPRASZAMY 

MEGA JAKOŚĆ SUPER CENA


[Obrazek: IMG-0490.jpg]

[Obrazek: IMG-0486.jpg]

[Obrazek: IMG-0484.jpg]

[Obrazek: IMG-0482.jpg]

CENNIK 

5g - 150.00pln
10g - 250.00pln
25g - 450.00pln
50g - 800.00pln
100g - 1500.00pln
1000g - 12000.00pln

ZAPRASZAMY | POZDRAWIAMY


[Obrazek: baner2.gif]





RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 27.02.2024

Siemanko Wszystkim !!!
Już od rana działamy email ogarnięty teraz tu PW...
Zamówienia opłacone do godz. 14.00 wyjdą dziś i jutro będą dostarczone ...
Dziś jestem do godz. 15.00 później ok 20.00 odpiszę na wiadomości Wink 
Kontakt : order@rc-black.com
Zapraszamy RcBlack

!!! PROMOCJA WTORKOWA !!!
WTOREK
- 4-bmc / 10g 150.00pln / 100g 1000.00pln
- 4-emc crystal / 10g 150.00pln / 100g 1000.00pln
[Obrazek: 4EMC.jpg]
[Obrazek: 4BMC.jpg]
Zapraszamy rc-black.com


[url=https://ibb.co/TcB8XXQ]



RE: RC-Black.com - Temat Główny - HunterZolomon - 27.02.2024

(26.02.2024, 21:56)RcBlack napisał(a): Siemanko Wszystkim !!!
Przepraszam cały dzień mnie nie było trasa była mam zajebisty produkt zaraz wrzucę fotki i jadę na dziś do domu już bo zmęczony cały dzień w drodze ...  
Od samego rana jutro jestem i odpisze na emaile od 8 max 9 jestem tu 100% i załatwimy wszelkie sprawy kody z dziś już wysłałem na emaile do was tylko jedna osoba HunterZolomon musi się zgłosić bo ma PW zablokowane a paczuszka czeka już ... Jutro coś posamplujemy nowymi produktami ciekawią nas opinie wasze Smile Zaraz wrzucę fotki i cenniki nowego 3-EMC HQ CRYSTAL dobrego wieczoru , Pozdrawiam RcBlack
Napisałem e-mail.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 27.02.2024

!!! OGŁOSZENIE !!!


[Obrazek: test.jpg]

Kochani użytkownicy , robimy kolejną akcje samplową Smile 

Tylko tak , do tych produktów potrzebujemy samych kozaków najlepszych wyjadaczy 3CMC i 4CMC

Chcemy pokazać Wam produkt który jest idealnym zamiennikiem tych substancji

Dla osób którym już znudziły się 3CMC i 4CMC szukają pewnej idealnej alternatywy

Jak produkt się przyjmie macie cos pięknego w super cenach niższych niż CMC a takich samych jakościowo

Mamy producenta który jest w stanie robić prawie wszystko aby szło tylko Wink 

Zatem tak szukamy 10-15 konkretnych osób kozaków od CMC aby stwierdzili czy nasz produkt jest godny polecenia

Osoby powinny się zgłosić na forum w poście napisać TEST 3EMC lub 4EMC

Tylko proszę o poważne osoby wybierzemy ok 5-8 osób do 3EMC i kolejne 5-8 osób to testu 4EMC

Zatem czas start czekamy na kandydatów wieczorkiem wybierzemy a jutro będzie pierwsza wysyłka Wink 



3EMC HQ CRYSTAL

[Obrazek: IMG-0489.jpg]

4EMC ICE


[Obrazek: IMG-0471.jpg]




[Obrazek: baner2.gif]







RE: RC-Black.com - Temat Główny - ZmiataZplanszy - 27.02.2024

TEST 3EMC