Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - horsii - 01.03.2024

Wleciała paka od blacka, a w niej MDMA. Kontakt, czas dostawy, pakowanie - elegancko, nie ma się do czego przyczepić. Później wrzucę fotki i coś napiszę o działaniu.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lady Giwera - 01.03.2024

3 EMC 

"Masz coś białego pod nosem" Wink 

[Obrazek: maszcos-kopia.jpg]
Panowie, gołąb doleciał Smile 
RcBlack dziękuję Smile


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 02.03.2024

Siemanko Wszystkim !!!
Kumple sprawdzajcie PW i @ kody maja już wszyscy.
Ja będę tu popołudniu dziś jakoś ok 18.00
Odpisze na wiadomości teraz i lecę ... także miłego dnia dla Was i odbierzcie paczki Wink 
Do później Pozdrawiam RcBlack Wink

Kochani pamiętajcie o promocji weekendowej trwa do jutra do godz. 24.00 szkoda zmarnować okazji w pn wysyłka na wtorek Wink 
[Obrazek: 111.jpg]



Każde 10g w cenie 150.00pln
- 4mmc
- 4mmc small
- 4mec
- 4emc crystal
- amph
Każde 10g w cenie 200.00pln
- 3emc
- 3cmc
- 4cmc
- 4emc ice
- mdma
- 4fec
[Obrazek: 111.jpg]
Zapraszamy Pozdrawiamy rc-black.com



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Ferdzio Kiepski - 02.03.2024

RcBlack dzięki za paczkę. mógłbyś mi jeszcze raz podesłać kod? Tongue Nie działa mi Twój link Sad


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Wildboar29 - 02.03.2024

RcBlack 
Ja nie dostałem kodu na sampla a pisałeś że dostanę. Pisałem mala wczoraj od 16 wiec napewno widziałeś... złożyłem też zamówienie....
RcBlack 
Możesz odpisać na maila?

Gdzie tutaj jest skrzynka odbiorcza wiadomości??


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 02.03.2024

Powiem tak, jeśli sklep będzie prowadzony jak dotychczas wroze mu świetlaną przyszłość. Świetny kontakt, duży nacisk na BHP, dobre produkty i jeszcze lepsze ceny.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 02.03.2024

dzwudziesty  Naprawde, piszesz to o kontakcie ;-)?...A czy czytales 2 posty wyzej, jeden nie dostal kodu, drugi dostal ale wadliwy(choc nie wiadome, coz on tam nakombinowal przy tym linku;-))...gdzie V rano dzis pisal, ze wszystkie kody wyslane... ;-)

Edt: Epsiakos  Akurat w tym przypadku, również nie otrzymałem😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 02.03.2024

LOBO dla mnie kontakt konkretny czy to chodziło o sample czy zamówienie. Na odpowiedź nie czekałem dłużej, niż kilka h. Po drugiej stronie osoba z którą piszesz jak z ziomkiem, wymieniliśmy E chuj dużo maili i to niekoniecznie związanych ze sklepem.
Ojebalem dychę 4mmc język spalony jak tralalala 🙄
Najgorsze, ze w środę kawalerski, a ja opierdolilem wszystko te ciągoty po mefedronie i seks to po prostu istny hardcor, caly dzień spędziłem z Lili waląc mefedron i kotlujac, całą fujara obolała, ale warto było. 😎
Pod względem libidio chyba najlepszy produkt jaki jadłem tylko ciężko ma z drygniecie, ale jak już powstanie to można i można. Na koniec ojebalem całą tabletke sindenafilu aby podbić jeszcze jak MMC się skończyło. Nic bardziej mylnego ciśnienie mi tak jeblo 197/142 puls 151 że dzisiejszy dzień przesiedziałem w samych slipach w deszczu przy temperaturze +4 😂
Już widzę minę sąsiadów z naprzeciwka deszcz napierdziela, pizdzi, a chłop w gaciach na balkonie z butelka wody, szlugami i ciśnieniomierzem paraduje Podobno kultowa
Nie walta sindenafilu po MMC nie wiem jak to jest z innymi substancjami Big Grin


RE: RC-Black.com - Temat Główny - mati54 - 02.03.2024

Ma ktoś kontakt z RcBlack od wczoraj po opłacaniu paki zero info zwrotnego, dziś to samo, ponad 24h i brak odpowiedzi ?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 02.03.2024

Chłopaki to nowy veneor zamówień ma od chuja zapewne dlatego pewnie z opóznienie w odpisuje. Nie panikujcie RcBlack spoko ziom 😎