Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - mati54 - 02.03.2024

Srednio wyglada jak do oplacenia paczki odpisywal od razu a po oplacenium, brak wiadomosci przez 24 h mimo ze paka miala byc na dzisiaj, czym ma byc zajety w sobote jak paki nie sa nadawane nawet dzis xD ?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - olancucki - 02.03.2024

Właśnie dostałem kod. Jestem tak mega zaskoczony. Już zjadłem relanium 5mg i 0.5mg alpry oraz popiłem dwoma piwkami zeby iść spać a tu kod wpadł!

RcBlack przeszli samych siebie, za 30 minut zdjęcia produktów. A recenzje w swoim czasie.


Pozdrawia wszystkich oraz polecam vendorka! 

Jest na prawdę miły i rzetelny.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - mati54 - 02.03.2024

Kod wpadl jednak brak kontaktu tyle godzin lekko na minus  Dodgy


RE: RC-Black.com - Temat Główny - hidden - 02.03.2024

dzwudziesty ciesze sie, ze ci smakowalo Big Grin


RE: RC-Black.com - Temat Główny - olancucki - 03.03.2024

[Obrazek: 20240302-230733.jpg]

Moje zamowienie:
10g x-amph
25g 3-cmc
5g 4-mec
5g 3-fec
1g sampel Waszej indyki
RcBlack 


Bardzo dziękuję za szybkość zrealizowania zamówienia oraz że tak idziecie na rękę.

Będę się starał i pobierał od Was też regularnie!

Pozdrowienia.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 03.03.2024

Na zdrowie 🤘🏻
Szkoda, że sobie nie zamówiłeś do tego zestawu MDMA bo to taka wisienka na torcie by była a weekendów cena powala 👊🏻


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 04.03.2024

(02.03.2024, 18:37)dzwudziesty napisał(a): LOBO dla mnie kontakt konkretny czy to chodziło o sample czy zamówienie. Na odpowiedź nie czekałem dłużej, niż kilka h. Po drugiej stronie osoba z którą piszesz jak z ziomkiem, wymieniliśmy E chuj dużo maili i to niekoniecznie związanych ze sklepem.
Ojebalem dychę 4mmc język spalony jak tralalala 🙄
Najgorsze, ze w środę kawalerski, a ja opierdolilem wszystko te ciągoty po mefedronie i seks to po prostu istny hardcor, caly dzień spędziłem z Lili waląc mefedron i kotlujac, całą fujara obolała, ale warto było. 😎
Pod względem libidio chyba najlepszy produkt jaki jadłem tylko ciężko ma z drygniecie, ale jak już powstanie to można i można. Na koniec ojebalem całą tabletke sindenafilu aby podbić jeszcze jak MMC się skończyło. Nic bardziej mylnego ciśnienie mi tak jeblo 197/142 puls 151 że dzisiejszy dzień przesiedziałem w samych slipach w deszczu przy temperaturze +4 😂
Już widzę minę sąsiadów z naprzeciwka deszcz napierdziela, pizdzi, a chłop w gaciach na balkonie z butelka wody, szlugami i ciśnieniomierzem paraduje Podobno kultowa
Nie walta sindenafilu po MMC nie wiem jak to jest z innymi substancjami Big Grin

...No No, tak troszku wazelynki smarowaniem, zalatuje z polnocy;-)
Uwazaj tam lepiej, bo granica cienka, by wpasc w szpona mefedrona... zostaniesz goly, w bialych skarpetkach, z klapkami kubota ;-)
Dobrego party w srode :-)


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 04.03.2024

RcBlack 
Dzięki za sampla w weekend 💪
Nie wiem skąd ty takie smakołyki wykopujesz jak to 4emc ale czegos tak dobrego dawno nie jadłem.
No sztos w chuj❤️
Jutro recka wpadnie.
Dzieki. Piona👍


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 04.03.2024

Siemanko Wszystkim !!!
Jak minął Wam weekend ? Na maile odpowiedziane i PW także zaczynamy nowy dzień Smile 
Dziś wszystkie zamówienia z weekendu wychodzą jest sporo za co dziękujemy bardzo Wink 
Jak Wam smakowały EMC ? 
Jestem dziś do 15.00 , a do godziny 14.00 dziś przyjmujemy zamówienia które wychodzą na jutro ...
Zaraz wrzucę kilka informacji życzę Wszystkim dobrego dnia jestem na email Wink 

KONTAKT : 
order@rc-black.com
https://rc-black.com/kontakt/

[Obrazek: PR222.jpg]




RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 04.03.2024

EMC kozak 👌🏻