Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 07.03.2024

Oj oj wstyd XD dzisiaj mamy czwartek i dopiero godzinę 10:35 na spokojnie na pewno będzie .


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 07.03.2024

mi też zależy by do weekendu doszło, a nie dostałam infa, że nawet wyszło...
+ na dokładkę wyszła pewna obsuwa, o której vendor poinformował, ale od tego momentu cisza.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 07.03.2024

(07.03.2024, 10:35)Lifeisbrutal napisał(a): Oj oj wstyd XD dzisiaj mamy czwartek i dopiero godzinę 10:35 na spokojnie na pewno będzie .

Ewidentnie vendora przygniata ilość zamówień i tak tu jak i na hypku ludzie narzekają na słaby kontakt i rozjeżdżające się terminy. Może jak będzie tych skarg więcej to coś się zmieni ?

Edit. Na hypku jeden z chłopaków oczyszczał mefedron acetonem. Dwie przepluczki bardzo poprawiły jakość materiału ale dość sporo ubyło. Dla własnego zdrowia pluczcie ten towar. Licząc się z tym, że może być nawet z 15-20 procent.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 07.03.2024

ogólnie w moim przypadku vendor zawsze był fear, deklarował się np na czwartek i nie dotarło to potem wysłał mi track kod ****************************** i wyszło że to *************** nawalił więc nie jego wina, ale zawsze z nim kontakt był . Może nie odpowiadał w 5 min ale do godz do dwóch zawsze... a tu od wczoraj cisza, i jeszcze wspominał o problemach w firmie.

oczywiście to tylko żart, ale mam nadzieję, że chłopaki nie zaczeli testować swojego towaru i teraz mają na nas wyjebke Wink
vendorze trzymamy kciuki po prostu daj znać jak sprawy się mają!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 07.03.2024

SIemanko wszystkim !! Przepraszam dzis opozniony mała awaria z rana sie wydarzyła jestem już tak jak obiecałem na jutro wszystko opłacone paczki dolecą Smile

Już się biorę za email i Pw 

Pozdrawiam


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Maniek - 07.03.2024

Następnym razem proszę nie spamować na temat oczekiwania na swoją paczkę. Po pierwsze, to nie jest allegro, że masz gwarancję iż zawsze otrzymasz paczkę w ciągu 24h (chyba wiecie co zamawiacie i że czasami w tej branży są nieuniknione obsuwy) Po drugie, nie piszemy szczegółów dotyczących zamówienia, czyli kiedy ma przyjść paka, kiedy przyszła, kiedy wyszła, w jaki sposób była spakowana itd. oraz nie podajemy na forum nazwy firmy przewozowej.


Poza tym na stronie sklepu regulamin mówi jasno, że czas oczekiwania w przypadku tej konkretnej wybranej przez Was formy wysyłki wynosi 1-3 dni robocze. Jeśli minie ten zadeklarowany na stronie czas 3 dni roboczych i nie dostaniesz paczki, wtedy ewentualnie pisz i pytaj.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kinia03x - 07.03.2024

[Obrazek: IMG-20240307-163558.jpg]

Paka odebrana. Trochę szkoda, że brak gratisów na które się umawiałam z v. ale to nic. Mimo wszystko bardzo polecam. Kontakt konkretny i rzeczowy. Testować niestety będę dopiero w weekend.
Co do materiału to mogę jedynie powiedzieć, że pachnie dosyć intensywnie ale uwielbiam ten zapach.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 07.03.2024

mi się wydaje, czy ta 4Ka MMC jest koloru ceglastego?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 07.03.2024

DarkSonia  Błąd kolezanko szklanko, to jest kolor sraczkoburaczkowy. No zeby dziewczyna nie rozrozniala kolorow...no wiece co, wstyd!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - drpepper - 07.03.2024

Vendor w formie. Nie siejcie paniki. Jak ktoś siedzi na ciśnieniu i czeka na paczkę to niech ktoś zamawia wcześniej  Big Grin dla mnie jakość od sampli bez zmian. Więc też nie rozumiem dyskusji na temat tego czy towar jest klepliwy czy nie. Polecam każdemu!