Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lady Giwera - 08.03.2024

3 CMC Smile 

Dzięki RcBlack paka doleciała, była syta. 

Panowie ta trójeczka wygląda bardzo dobrze. Poniżej zdjęcie, największy kryształ waży 3,6 grama.  Koledzy już testują, wrzucę reckę po weekendzie, ale chyba smakuje bo szwagier dzwonił po raz drugi. Smile
Pakowanie, kontakt gitara 10/10 
Jeszcze raz dzięki. 
P.S. Buszeka  masz zacnego Smile .  Dziękuję
[Obrazek: 19972102-c9ba-40b5-b0a0-6d76c01267dd-kopia.jpg]



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 08.03.2024

(07.03.2024, 18:50)drpepper napisał(a): Vendor w formie. Nie siejcie paniki. Jak ktoś siedzi na ciśnieniu i czeka na paczkę to niech ktoś zamawia wcześniej  Big Grin dla mnie jakość od sampli bez zmian. Więc też nie rozumiem dyskusji na temat tego czy towar jest klepliwy czy nie. Polecam każdemu!

Na zdjęciach widać, że towar zaczął niszczeć. Tak jak pisałem póki vendor tego nie oczyści będzie coraz gorzej. Można samemu oczyścić.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 08.03.2024

Siemanko Wszystkim , przepraszam za brak kontaktu ale byliśmy na zakupach , kody rozesłane nie martwię sie o nas nam nic nie będzie u nas zamóweinia przyjmuje ktos inny pakuje inny wysyła inny wszystko z trzech miejsc nie w jednym mieście nie damy sie złapać Smile  Napisałem to bo widzę że niektórzy się martwią także spokojnie Wink 

Jutro przyjedzie do nas 75kg 4mmc tylko w drobnym krysztale po czyszczeniu ceny będą zacne każda ilość Smile 
Lecę na email odpisywać bo jest dużo wiadomości , przepraszam za brak kontaktu ale o wszystkim tu pisać nie wolno.
Odpiszę na wiadomości i wracam tu Wink
Miłego dzionka , Pozdrawiam Was


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kinia03x - 08.03.2024

RcBlack  planujecie wprowadzić do oferty jakieś benzo?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 08.03.2024

Tak się to prezentuje po czyszczeniu. Pokazane są większe kryształy ale to pojedyńcze sztuki się doczyszczają tylko te mniej zabrudzone dlatego zamówilismy jasny produkt w drobnym czystym już kryształku jak na foto Smile 



[Obrazek: 1e.jpg]
[Obrazek: 1a.jpg]


[Obrazek: 1c.jpg]


[Obrazek: 1f.jpg]


[Obrazek: 1d.jpg]


[Obrazek: 1b.jpg]



(08.03.2024, 08:32)Lukas1985 napisał(a): Na zdjęciach widać, że towar zaczął niszczeć. Tak jak pisałem póki vendor tego nie oczyści będzie coraz gorzej. Można samemu oczyścić.

Kochany Lukas1985 Mordko najdroższa znmy sie kupe lat uwierz mi nic sie nie utlenia ani nie niszczeje wszystko jest ok Wink


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 08.03.2024

(07.03.2024, 16:41)kinia03x napisał(a): [Obrazek: IMG-20240307-163558.jpg]

Paka odebrana. Trochę szkoda, że brak gratisów na które się umawiałam z v. ale to nic. Mimo wszystko bardzo polecam. Kontakt konkretny i rzeczowy. Testować niestety będę dopiero w weekend.
Co do materiału to mogę jedynie powiedzieć, że pachnie dosyć intensywnie ale uwielbiam ten zapach.

No ale zobacz jaki towar ludzie dostają. Na hypku też się pojawiły skargi i ludzie czyszczą towar na własną rękę, miałeś wpaść pogadać ale Cię niema. Prędzej czy później zamiar mefedronu będzie działać metyloamina. 🤷
Żebyśmy mieli jasność. Nie w moim interesie jest komuś robić pod górę czy go popierać. Nie przyjmuje tego towaru ale posiłkuje się tym co widzę i tym co mi mówią ludzie. A ludziom przeszedł pierwszy haj....


RE: RC-Black.com - Temat Główny - drpepper - 09.03.2024

Pochwaliłem vendora w piątek albo w czwartek po otrzymaniu paczki. Ale niestety po dokładnych badaniach stwierdzam, że to wcale nie jest ten sam towar który był na samym początku. RcBlack proszę odnieś się do tych zarzutów z tego forum. I z hyperreala.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - horsii - 09.03.2024

kupcie reagenty i to podlewajcie. to nie jest drogie. nie oczekuje ze ktos wyda hajs na laboratorium ale na buteleczki z płynem to jjuż nie da ise pozydzic. na pewno  zidentyfikujecie czy to w ogóle jest prawdopodobnie (lub na pewno, zalezy co testujecie) deklarowana substancja, czy coś bardzo podobnego w budowie, czy próbka sortu z dnia X i   Y to sama substancja, a i poziom zanieczyszczeń też wpływa bardzo na kolor reakcji oraz jej czas. nie jest to za wiele informacji ale coś da sie już wywnioskować i to jest wciaz o wiele wiecej niz pierdolnąć że złe źle i inne tyle. bo jak wszystko wyjdzie takie samo i nic sie nie rożni przy sprawdaniu na tyle na ile możemy, to wtedy można podwazyc nie jakość sortu, a to czy 'oskarżyciel' nie szuka winy w złym miejscu, bo szuka w worku, a może to wlasnie powodem jest  to ze za dużo tych worków leci. a może przypalili partie jak gotowali a szkoda wyjebać klocka tematu. a może autor posta zjadł 2000mg  mdma przez weekend i o tym nie powie i go nie robi teraz nic. a może to kurwa ktoś sobie jaja robi. nie wiesz.

już był taki użytkownik co miał wyjaśniać jednego dużego vendora stąd i jego "lewe towary", miał go osmieszyć i rozsmarować i w ogóle miał po takim upokorzeniu zwinąc interes, a wyszlo tak że gość sam zwinął sie z forum. oskarżenia były poważne, ale niepoparte absolutnie kurwa niczym poza tym że "źle robi". pamiętacie jak bardzo "na poważnie" go wzieli?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 10.03.2024

Siemanko Wszystkim widzę że sytuacja wygląda poważnie dodam całe 4mmc przeszło czyszczenie jest w iglastym krystalicznym proszku może będzie wam pasował jutro zrobimy aktualizacje i usuniemy produkty 4mmc crystal i small crystal zostanie tylko 4mmc crystaline prawdopodobnie na dniach będziemy mieli kupca na cała partie towaru po czyszczeniu jest jeszcze nie do końca zdecydowany ale jak wezmie to już 4mmc nie będzie na pokładzie wcale. Rozumiem że sort był zanieczyszczony był po wstępnym czyszczeniu czego jak mówiłem w grubym krysztale doczyścić się nie da. Jest jak jest teraz juz po testach nasz tester zadowolony mówi że ok .
Widzę że jest ktoś nie zadowolony z produktów i mówi o innych partiach tyle że ten towar jest ciągle ten sam i nie rozumiem aluzji że są drobniejsze kryształy to chyba o niczym nie świadczy nie wiem , zobaczcie mamy wiele innych produktów w białym krysztale działajacych nawet lepiej jak te 4mmc i nic nie jest brudne 4emc 4cmc ładny kryształ inne sklepy za 10g maja cenny powyżej 300pln tu macie za 150pln no jest jaki jest , my tez to kupilismy i zapłaciliśmy zrozumcie to. 
4mmc jest po czyszczeniu więc zamknąć temat możemy uważam. Jeśli kogoś interesuje zapraszam.
Poczytajcie opinie pierwsze 4mmc crystal było wszystko Si teraz ten sam sort jest na nic skomplikowane to jest uważam.
Na wiadomości odpisane jutro do 13 zbieram opłacone zamówienia i lecimy 
Planujemy od tego tygodnia zmienić wysyłki tylko do 3 dni w tygodniu z uwagi na nasze BHP. Pozdrawiam RcBLAck


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 10.03.2024

RcBlack Dla jasnosci...rozumiem, ze po zakupie sortu przez klienta, nie bedzie dostepny chwilowo, czy permanentnie...czy pojawi sie nowy? ;-)