Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 10.03.2024

(08.03.2024, 20:59)Lukas1985 napisał(a): No ale zobacz jaki towar ludzie dostają. Na hypku też się pojawiły skargi i ludzie czyszczą towar na własną rękę, miałeś wpaść pogadać ale Cię niema. Prędzej czy później zamiar mefedronu będzie działać metyloamina. 🤷

Żebyśmy mieli jasność. Nie w moim interesie jest komuś robić pod górę czy go popierać. Nie przyjmuje tego towaru ale posiłkuje się tym co widzę i tym co mi mówią ludzie. A ludziom przeszedł pierwszy haj....

Widzę paczkowy nie PL Smile musi poprawić pisownie nauczymy go Smile ja bym nic na tym nie pisał bo przypał tylko ale jak tak zrobi to potem pytają się czy to to na pewno dostali wiec ma powiedziane żeby pisał ale jak widzicie walczy z tym na razie Smile

(09.03.2024, 14:59)drpepper napisał(a): Pochwaliłem vendora w piątek albo w czwartek po otrzymaniu paczki. Ale niestety po dokładnych badaniach stwierdzam, że to wcale nie jest ten sam towar który był na samym początku. RcBlack proszę odnieś się do tych zarzutów z tego forum. I z hyperreala.

Kumplu jestem smutny odniosłem się wyżej do tego , ale gwarantuję Ci że sorty są te same lecz czy uwierzysz to już sam zadecydujesz


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 10.03.2024

(09.03.2024, 20:37)horsii napisał(a): już był taki użytkownik co miał wyjaśniać jednego dużego vendora stąd i jego "lewe towary", miał go osmieszyć i rozsmarować i w ogóle miał po takim upokorzeniu zwinąc interes, a wyszlo tak że gość sam zwinął sie z forum. oskarżenia były poważne, ale niepoparte absolutnie kurwa niczym poza tym że "źle robi". pamiętacie jak bardzo "na poważnie" go wzieli?

To jedno, ale to ze trzeba było bronić Vendora to drugie.

Ale mnie wtedy wkurwił pudzilla.

RcBlack  
Ja uważam, że jesteś mega uczciwy człowiek.
Zawsze sie znajdzie ktoś komu nie będzie pasowało bo sam ćpa na umór i styki już wszystkie popalone to i nic nie chce klepać -proste. 
Mnie ten mefedron wypierdolił na orbitę a ja naprawde sie nie oszczędzam, wszyscy tu wiedzą że walę często i mocno i skoro mnie siekło to musi każdego w miarę rozgarnietego kto choć trochę o siebie dba.
Ja dbam o to co jem, dbam o suplementację oraz prowadzę aktywny tryb życia.  Staram się też używać chemii naprzemiennie by nie katować za każdym razem tych samych receptorów.
I dlatego mnie klepie mimo mocnego zaangażowania w testy produktów.

Nie przejmuj się pojedynczymi opiniami bo wszystkim i tak nie dogodzisz.
Testowałem od Ciebie trzy produkty i każdy bardzo dobrej jakosci.
Zarowno mefedron jak i 3cmc, a 4emc to mnie po prostu zmiotło ❤️ Sztos.

Pozdrawiam 💪🤘


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 10.03.2024

[Obrazek: 119.jpg]

!!! INFORMACJA !!!
od dnia 11.03.2024r zostają wprowadzone w życie zmiany w sklepie rc-black.com

Minimalny próg zamówienia to 10g

Wysyłki będą realizowane w dni : PN , ŚR , PT
i dochodziły będą tak :

z PN na ŚR
z ŚR na PT
z PT na PN

W specjalnych okolicznościach istnieje możliwość dogadania.

Jutrzejsza wysyłka jest ostatnia z dostawą na wtorek kolejne jak w/w

Pozdrawiam RcBlack

(09.03.2024, 20:37)horsii napisał(a): kupcie reagenty i to podlewajcie. to nie jest drogie. nie oczekuje ze ktos wyda hajs na laboratorium ale na buteleczki z płynem to jjuż nie da ise pozydzic. na pewno  zidentyfikujecie czy to w ogóle jest prawdopodobnie (lub na pewno, zalezy co testujecie) deklarowana substancja, czy coś bardzo podobnego w budowie, czy próbka sortu z dnia X i   Y to sama substancja, a i poziom zanieczyszczeń też wpływa bardzo na kolor reakcji oraz jej czas. nie jest to za wiele informacji ale coś da sie już wywnioskować i to jest wciaz o wiele wiecej niz pierdolnąć że złe źle i inne tyle. bo jak wszystko wyjdzie takie samo i nic sie nie rożni przy sprawdaniu na tyle na ile możemy, to wtedy można podwazyc nie jakość sortu, a to czy 'oskarżyciel' nie szuka winy w złym miejscu, bo szuka w worku, a może to wlasnie powodem jest  to ze za dużo tych worków leci. a może przypalili partie jak gotowali a szkoda wyjebać klocka tematu. a może autor posta zjadł 2000mg  mdma przez weekend i o tym nie powie i go nie robi teraz nic. a może to kurwa ktoś sobie jaja robi. nie wiesz.

już był taki użytkownik co miał wyjaśniać jednego dużego vendora stąd i jego "lewe towary", miał go osmieszyć i rozsmarować i w ogóle miał po takim upokorzeniu zwinąc interes, a wyszlo tak że gość sam zwinął sie z forum. oskarżenia były poważne, ale niepoparte absolutnie kurwa niczym poza tym że "źle robi". pamiętacie jak bardzo "na poważnie" go wzieli?
horsii  Szanowny Kumplu już nie ma co czyścić Wink  jutro wrzucę cennik na stronkę i tutaj


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 11.03.2024

[Obrazek: nowo.png]

[Obrazek: 1e.jpg]
NOWE 4MMC CRYSTALINE
CENNIK

  • 10g - 150.00pln                 
  • 25g - 375.00pln                 
  • 50g - 650.00pln                 
  • 100g - 1200.00pln             
  • 250g - 2750.00pln           
  • 500g - 4500.00pln           
  • 1000g - 8000.00pln
  • 2000g - 14.000pln
  • 5000g - 32.500pln
  • 10000g - 60.000pln

OD JUTRA W SPRZEDAŻY ZAPRASZAMY RC-BLACK.COM



[Obrazek: PR2223.jpg]

NASZE PROPOZYCJE Smile 

3EMC 


[Obrazek: IMG-0489.jpg]
3-CMC


[Obrazek: 3CMC.jpg]

4-CMC

[Obrazek: 4CMC.jpg]

4EMC ICE

[Obrazek: IMG-0472.jpg]

X-MDMA

[Obrazek: XMDMA.jpg]

X-AMPH

[Obrazek: IMG-0465.jpg]

4MEC

[Obrazek: 4MEC.jpg]

4FEC

[Obrazek: 4FEC.jpg]

SUPER SILVER HAZE


[Obrazek: 999.jpg]




[Obrazek: nhhh.jpg]


ZAPRASZAMY RC-BLACK.COM

[Obrazek: 117.jpg]
KONTAKT : ORDER@RC-BLACK.COM
Zamówienia dziś zbieramy do godziny 13.00
Dobrego dnia Pozdrawiamy



RE: RC-Black.com - Temat Główny - kinia03x - 11.03.2024

Jakość materiałów zakupionych u tego V. jest na najwyższym poziomie. Zarówno 3cmc, jak i 4mmc, jest przezajebiste. Wybrałam się ze znajomymi do klubu. Ja leciałam na 3cmc a koleżance dałam do spróbowania 4mmc. Coś pięknego. Bawilismy się do samego końca. Każde dorzuty działały tak jak powinny. 
Nie będę pisać szczegółowych recenzji  więc napisałam tu . Gorąco polecamy kumpelą i szykujemy nowe zamówienie


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 12.03.2024

Kawalerski odjebany na 11/10 w akompaniamencie produktów od Blacka.
Najlepsze jaranie jakie próbowałem, cena świetna - każdy się zachwyca już poszły pierwsze zamówienia. 
3cmc kocur, świetna speedowa trójka z agresywnym wejściem i clearheadem. Dorzutki klepią, tyle że trzeba więcej. Obecnie jest to najlepsza speedowa trójka. 
4emc.. ja pierdole to nas rozjebalo najlepiej, zarzucone 400mg oral, zafundowało czysta euforię, zero efektu strucia, potów. Myślę że faza lepsza niż mdma z racji, że chce się coś robić. Przyjemny affterglow. Świetna substancja i ma potencjał.
Zamówiłem już u tego vendora z setke dobroci, jestem bardzo zadowolony z współpracy.
Kontakt 10/10
Wysyłka/pakowanie 10/10 naprawdę bardzo bezpieczny stehealth.
Produkty? Kosa. 11/10


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 12.03.2024

Siemano Wszystkim !!!
Witamy nowy dzień już na email odpisane i PW Wink 
Chciałem Wam przypomnieć iż jutro jest wysyłka chyba ostatnia z odbiorem na ten tydzień ponieważ tak jak pisaliśmy wysyłki robimy tylko 3 razy w tygodniu 
PN , ŚR , PT  , więc jeśli chcecie dostać produkty przed weekendem to zbieram zamówienia do jutra do godziny 14.00
Jestem na email dzis cały dzień z przerwami jesli chcecie coś zamówić piszcie konkretnie : 

Przykład jak zamówić najszybciej :
Zamawiam 
10g 4cmc
10g 3cmc 
10g 4mmc
Paczkomat numer ....
Proszę o płatność ... 
Tak będzie najszybciej , w odpowiedzi dostaniesz informacje o płatności załatwiamy wszystko szybko bezpiecznie od ręki.
A jeśli masz pytania także odpowiemy na nie w najbliższej chwili.
Także jak chcecie na weekend paczki to zapraszam dziś oraz jutro do 14.00 przyjmujemy już opłacone zamówienia.

Dobrego dnia Pozdrawiamy rc-black.com

[Obrazek: bbbaa.jpg]

Wprowadziliśmy nową bezpieczną metodę płatności bez wychodzenia z domu
Klienci którzy skorzystają z tej oferty dostaną od 5-10% rabatu na całe zamówienie 
POLECAMY

INFORMACJA U SPRZEDAWCY
order@rc-black.com
Pozdrawiam RcBlack



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 12.03.2024

Komuś odpisuje na maile?
RcBlack  luknij na PW 👊🏻


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lady Giwera - 13.03.2024

3 EMC
Weekendowa promocja już do degustacji Smile 
Dzięki RcBlack  Smile
Jak przetestuje wrzucę reckę Panowie 

3 EMC


[Obrazek: jako-kopia.jpg]

Dzięki RcBlack Smile




RE: RC-Black.com - Temat Główny - Ferdzio Kiepski - 13.03.2024

RcBlack naprawdę dojebane te promki, produkty, to wszystko, ceny kurwa sztos Tongue
Dobry chemik, który jak napisałeś wcześniej potrafi ukręcić wszystko, byleby szło Podobno kultowa Więc może jakieś benzo, myślę że branie by było? Ale z tym chyba ciężej, w każdym razie pozdro Podobno kultowa Podoba mnie się to Podobno kultowa

i oczywiście więcej stimów
STIMY STIMY STIMY NEPY HEXY  Podobno kultowa