Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 22.03.2024

(21.03.2024, 23:04)Dziczek napisał(a): RcBlack 

Witam nowego V

Spóźnione bo dopiero dziś po długiej przerwie wpadłem na forum Smile



Mam pytanko czy macie w planach wprowadzić jakieś canna ? 


Zamówienie na dniach złoże Smile
Siemanko Kumplu u nas tylko orygimnalne canna Smile THC zapraszamy


[url=https://imgbb.com/][Obrazek: 117.jpg]








!!! Siemanko Wszystkim !!! 
Jestem juz od rana działamy dzis ostatnia wysyłka w tym tygodniu, kolejna w poniedziałek Smile
Dziś jestem do godziny 15.00 na email i zbieramy resztki zamówień Smile 
Kochani dziękujemy że jesteście z nami i za Wasze zamówienia i za to że nam zaufaliście czego nigdy nie zepsujemy Smile 
Zawsze będzeimy dawać Wam najlepszej  jakości odczynniki 
Zatem życzę Wam miłego i udanego weekendu 
Pozdrawiam RcBlack




[Obrazek: PR22.jpg]
[Obrazek: Sans-titre-2.jpg]



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Szaryno123 - 23.03.2024

Black jesteś mega gość. Paka dotarła temat klepie jak stary po dupie. Recka niebawem

10g 4mmc small crystal

Pakowanie takie że jeszcze takiego nie widziałem ,, mega
[Obrazek: IMG-20240323-121654.jpg]


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Nieświadomka - 23.03.2024

Zamówienie dotarło. Co prawda niekompletne ale RcBlack już zadeklarował zamknięcie transakcji w postaci wysłania ilości zamawianej Smile tutaj ukłony w stronę dostawcy za postawęSmile

Kontakt jest. Na pewno wrócę Smile

I nie wiem czy tylko ja tak mam ze nie mogę wysłać e-mail bo wraca wiadomość zwrota o błędnym e-mail. Na stronie jak się kontaktuje pojawia się info żebym się skontaktował z administratoremSad


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 23.03.2024

Nieświadomka Dobry ten cytat, podoba mnie sie ✊


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 23.03.2024

(22.03.2024, 05:07)kot_kreskowy napisał(a): Dla mnie również 4emc znacząco inne od jakiegokolwiek klefa, choć widziałem już do niego porównanie jakiejś osoby, z czym kategorycznie się nie zgadzam.

Zdecydowanie bliżej temu (4emc) do mefa.

Pozdro siostro😁
w kwestii podobieństw to bym przyrównała wjazd...
w kwestii działania już nie, przy większych dawkach 4EMC wgniecie Cię w fotel i nie pozwoli wstać ( dla wielu plus dla wielu minus ), po zejściu peaku po 4EMC ciało jest jakby 'pijane" czego nie zaobserwujemy przy 4MMC, gdzie w sumie jestem rzeźka i gotowa na kolejną kreskę.
zdecydowanie brakuje tutaj noradrenaliny, która przydaje się zarówno w dawkowaniu jak i kończenu imprezy.
Mnie się czasami zdarzało kończyć noc przy 4MMC czasami nawet po 6-7gramach gdzie przy 4EMC gram wystarczał mi w sumie na całą imprezę, głownie własnie poprzez efekt "pijanego ciała".
To moja subiektywna opinia, każdy może mieć swoją. Zarówno i tę i tę substancję polecam, nie mniej jednak uważam, że są one od siebie różne.
pozdrawiam cieplutko.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 23.03.2024

Nie miałem jeszcze większych ilości więc się nie wypowiem.
Swoje wrażenia opieram o pojedynczą próbę sampla gramowego.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 23.03.2024

(23.03.2024, 12:21)Szaryno123 napisał(a): Black jesteś mega gość. Paka dotarła temat klepie jak stary po dupie. Recka niebawem

10g 4mmc small crystal

Pakowanie takie że jeszcze takiego nie widziałem ,, mega
[Obrazek: IMG-20240323-121654.jpg]

Jak chcesz foto na forum wrzucać to wyszoruj pan pazury... 

Co do EMC to już wam pisałem kiedyś. Budowa chemiczna jest zbliżona do mefedronu, nie ma tam halogenu (Jodu, Bromu, Chloru). Nie ma co porównywać.
Z takich ciekawych podstawników których od lat nie ma na rynku jest jeszcze Metoxy tj Metedronu tj 4-MEo-mc.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Szaryno123 - 23.03.2024

Lukas1985  robię na kopalni


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 23.03.2024

(23.03.2024, 13:13)DarkSonia napisał(a): w kwestii podobieństw to bym przyrównała wjazd...
w kwestii działania już nie, przy większych dawkach 4EMC wgniecie Cię w fotel i nie pozwoli wstać ( dla wielu plus dla wielu minus ), po zejściu peaku po 4EMC ciało jest jakby 'pijane" czego nie zaobserwujemy przy 4MMC, gdzie w sumie jestem rzeźka i gotowa na kolejną kreskę.
zdecydowanie brakuje tutaj noradrenaliny, która przydaje się zarówno w dawkowaniu jak i kończenu imprezy.
Mnie się czasami zdarzało kończyć noc przy 4MMC czasami nawet po 6-7gramach gdzie przy 4EMC gram wystarczał mi w sumie na całą imprezę, głownie własnie poprzez efekt "pijanego ciała".
To moja subiektywna opinia, każdy może mieć swoją. Zarówno i tę i tę substancję polecam, nie mniej jednak uważam, że są one od siebie różne.
pozdrawiam cieplutko.
Roznia sie profilem dzialania, i nie porownalbym go do 4MMC...zgadza sie, iz NA, jest na niskim poziomie...
Powiem Ci, ze ciekawe te wnioski odnosnie do takiego samego wjazdu obu substancji, 
6-7 gram mefedronu pzrez noc !? how come? a 4EMC gram...i jak sie objawia efekt "pijanego ciala"? rozwin mysl prosze, bo to ynteresujacy przypadek jest...


RE: RC-Black.com - Temat Główny - drpepper - 23.03.2024

Co jest? Jakiś problem z mailem macie? Nie mogę wysłać wiadomości do was. Próbowałem z dwóch kont.