Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 24.03.2024

(23.03.2024, 21:42)LOBO napisał(a): Roznia sie profilem dzialania, i nie porownalbym go do 4MMC...zgadza sie, iz NA, jest na niskim poziomie...
Powiem Ci, ze ciekawe te wnioski odnosnie do takiego samego wjazdu obu substancji, 
6-7 gram mefedronu pzrez noc !? how come? a 4EMC gram...i jak sie objawia efekt "pijanego ciala"? rozwin mysl prosze, bo to ynteresujacy przypadek jest...


ciało zachowuje się jak po solidnej ilości dobrej vódki

wiotkie, falujący obraz, człowiek jest jak z gumy, nic tylko walnąć się w fotel i olecieć
na mnie tak działa 300mg 4EMC ,  ten efekt może utrzymywać się nawet do 3 godz w moim przypadku
mefedron działa na mnie na pewno nie w sposób sedacyjny, mam ochotę na rozmowy, taniec jak jestem w klubie z kumpelami, a jak schodzi to po prostu dorzucam, 4EMC jakoś dorzucać mi się nie chce.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 24.03.2024

!!! Siemanko Wszystkim !!!
Słuchajcie coś nam się popierdzielił email i aktualnie musimy zmienić zaraz podam informację
UWAŻAJCIE NA PROTON.MAIL nie jest idealny !!!
Zaraz podam informacje i zmienimy na stronie kontakt
NIE PISZCIE WIADOMOŚCI PRZEZ FORUMLARZ KONTAKTOWY BO NIE DOCHADZĄ
Także bez awarii wszystko ok tylko będą małe zmiany do kontaktu
Życzę Wam dobrego dnia jestem tu działam



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Czeslawo - 24.03.2024

RcBlack  Dlatego korzystam z https://tuta.com/ Smile Wysłałem Ci tutaj PW. 


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 24.03.2024

[Obrazek: ban-info.jpg]


Kochani w związku z tym iż nasz email chwilowo nie działa podajemy nowy 100% bezpieczny 
 W emailu wszystko było kasowane było czysto kilka wiadomości w notkach ale zalecamy zmienić swoje email do kontaktu dla BHP
Być może zgłosił ktoś z konkurencji lub jakiś automat cos wyłapał i zawieszono konto.
Email nie był z serwera strony wiec wszystko normalnie działa i my także Smile 
Na dniach informatyk podepnie nowe konto do formularza i będzie wszystko hulało.
Teraz zrobimy tak iż stałych Klientów przerzucimy na inny email taki nie oficjalny myślę ze to dobry pomysł.
Ludzie z zagranicy nie piszą w notkach przesyłają numer cas itd coś jebnęło zatem Smile 


Nowy Kontakt z nami : rc-black.com@cyberfear.com
[Obrazek: kontatk-info.jpg]
Kontakt zmieniony na stronie sklepu 
NIE PISAĆ TYLKO PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY DO ODWOŁANIA
Prosimy pisać w notkach typu :
Ograniczymy im możliwość inwigilacji
Nasz aktualny email jest lepszy jak protony i inne te gówna przede wszystkim jest niedostępny dla nikogo
Prosimy o kontakt na w/w email który jest również już zapisany na stronie sklepu
Nie martwcie się broń boże wszystko jest ok wszystkie paczki są doręczone nic nie padło a konto do wysyłek zmieniamy do tydzień
Jak i również miejsce wysyłek jest codziennie inne 
Trzymajmy się zasad BHP i każdy będzie zadowolony Wink 
Pozdrawiam RcBlack



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 24.03.2024

(24.03.2024, 12:05)Czeslawo napisał(a): RcBlack  Dlatego korzystam z https://tuta.com/ Smile Wysłałem Ci tutaj PW. 

Kiedyś o tym rozmawialiśmy to taki sam e-mail jak Onet czy wp tylko maile można szyfrować end to end. Ja też korzystam i z tuty i Protona ale tylko przez to, że nie ma tyle spamu co na wp. Kiedys było głośno jak któryś z tych maili zawieszał ludziom konto, bo algorytm zaczął wyłapywać maile z jakimiś płatnościami  😅


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 24.03.2024

Tak chujnia jakich mało tan email , trudno ogarniemy nic się nie dzieje , życie Smile


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Czeslawo - 24.03.2024

RcBlack  Nowy mail działa, można pisać i zawracać głowę Vendorowi, heh żarcik, zamawiać i pytać merytorycznie.  Smile 
Est la vie.  

RcBlack  Jak się pracuje tak ciążko jak Ci w piosence to wiedza o co chodzi.   Wink





RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 24.03.2024

Czeslawo Kumplu można jak najbardziej Smile zapraszam wszystkich Smile na konwersacje 

Moi drodzy wszyscy co zamawiali przez weekend proszeni są o wysłanie nowych wiadomości na nowy email ponieważ nic tam już zrobić nie możemy Sad

Także wszystkie zamówienia z weekendu ponawiamy na email : rc-black.com@cyberfear.com

Za utrudnienia przepraszamy taka robota niestety...

Ok pierwsze wiadomości wchodzą zatem wszystko hula jak należy ... teraz lecę wrócę tu o 18 i spiszemy wszystkie zamówienia na jutro
Normalnie przesyłajcie zamówienia wszystko dochodzi jak trzeba 
Widzimy sie o 18.00 Wink miłego dnia Pozdrawiam RcBlack
kontakt : rc-black.com@cyberfear.com




[Obrazek: kontatk-info.jpg]



RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 24.03.2024

...
ja tam od godz czekam na odp. Wink mam nadzieję, że z nowym mailem wszystko ok .
bo co jak co, ale ja z protonem zwł, w wersji płatnej nigdy problemu nie miałam. 
pozdrawiam.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 25.03.2024

!!! Siemanko Wszystkim !!! 
Zaczynamy nowy rześki poranek Smile na wiadomości już odpisane czekam na informacje od Was , 
niestety nie mogłem być ani napisać o 18 wczoraj sprzęt był u informatyka aby sprawdzić wszystko czy jest ok tak jak mówiłem nie ma z niczym problemu. 
Nowy email hula pięknie także lecimy dalej Smile 
Jestem na email do godzimy 15.00 i zbieramy zamówienia
kontakt : rc-black.com@cyberfear.com
[Obrazek: kontatk-info.jpg]

Dobrego dnia dla Wszystkich
Pozdrawiam RcBlack
[Obrazek: PR22.jpg]


Jeśli będzie jakiś problem z łącznością lub odbieraniem plików które przesyłam proszę o info , musimy tu dopiąć niestety od nowa wszystko.