Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 28.03.2024

Szufelka 
Ostatnio miałem wizytę listonosza o 22 także bądź czujna.
Szufla😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 28.03.2024

(28.03.2024, 12:00)RcBlack napisał(a): Spoko dzięki bo byłem u kogoś wczoraj i dawał mi próbować niby to ma zastąpić ok 20g zioła taki jeden elektryk , nawet smaczny jakiś taki winogronowy i poklepał tez dobrze mocna wykrztuśny ale to 100% THC nie jakieś canna research , on jest jakimś technologiem chemikiem cholera wie sam zrobił maszynę do oddzielania THC i CBD widziałem to , ma głowę i pomyślałem że może się przyjmie na sklepie inni maja to po 300-350pln

Spoko, nie było tematu , zioło też jakoś tak nie specjalnie idzie a dobre jest ... trudno powiedzieć , ale dziękuję za odpowiedź Smile

Jedna czy dwie osoby nie moga, a ogolnie to nikt nie wypowie sie za cale forum.
Jak Maniek pisal, wrzuc na sklep, bo kurde jakby to tak dzialalo to by w kazdym sklepie bylo Benzo pewnie i Chlory...


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kurvvisko - 28.03.2024

Szczerze to może ja bym spróbował, bo zwykłego zielska nie lubię i raczej unikam jarania.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 29.03.2024

(28.03.2024, 20:14)Szufelka napisał(a): Vendor wysyla kody odbioru po godzinach?

Wysyła danego dnia kiedy ma być o której godzinie nikt z nas nie wie tylko sam vendor.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 29.03.2024

!!! Siemanko Wszystkim !!!
Kody wysłane , sprawdźcie email i PW
Ja jestem jeszcze dziś do 12.00 potem wpadnę popołudniu podeślę resztę kodów z wczoraj.
Także zapraszam na email 
Dobrego dnia Pozdrawiam



[Obrazek: kontakt-new.jpg]


(28.03.2024, 20:26)Maniek napisał(a): Najlepiej to wrzuć na próbę na stronę sklepu ileś tam sztuk i sam zobaczysz czy będzie schodziło, bo bez obrazy, ale zdanie 2-3 osób na forum nie jest miarodajne w kontekście tego czy towar będzie schodził czy też nie Smile Jeśli cena będzie atrakcyjna, a jakość produktu będzie bardzo dobra, to myślę, że znajdzie się grono chętnych. Na dm takie vape peny ludzie dość chętnie kupują.

Siemanko Kumple, tak zrobimy wezmę kilka na próbę i zobaczymy po świętach wrzucę na sklep Wink


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Czeslawo - 29.03.2024

Przyleciał gołab z jakimiś ładunkeim przyczepionym do nogi , patrze a to MDMA i FETA z dopiskiem  RcBlack , od razu zabrałem ten nadbagaż, że by sobie ptaszek krzywdy nie zrobił.  Podobno kultowa
[Obrazek: amph.jpg]






[Obrazek: mdma.jpg]

Emka już w brzusiu, lekko zaczyna falować obraz, włączył sie LOVE do całego świata !!!


Jakby co szukajcie mnie na mieście ! Heart Heart  JEST MOC, JEST PIĘKNIE. ALE PRZYJEMNIE WJECHAŁO. RcBlack TY urwisie. Smile Dalsza relacja później już nie mogę usiedzieć.  Big Grin


RE: RC-Black.com - Temat Główny - politoksykoman94 - 30.03.2024

Witam! Właśnie odebrałem pierwszą pakę od wymienionego w temacie vendora. Chciałem napisać opinię bezpośrednio w jego dziale partnerskim ale z jakiegoś powodu nie mogę tego zrobić? Może ktoś jest w stanie mi pomóc w tej kwestii. W każdym razie chciałem podziękować bardzo vendorowi! Paczka doszła w tempie ekspresowym, produkty sypane z górką a łączna ilość zamówienia 100g + więc jak na pierwszy order solidnie. Wszystko wygląda przepięknie. Banda szczurów z sekcji A po miesięcznej przerwie (może poza jednym skurczybykiem..) podejdzie do testów z biochemiczną homeostazą więc opinie będą na pewno obiektywne. Jak tylko otrzymam możliwość dodawania wpisów w dziale vendora nie omieszkam napisać opinii testowanych substancji. Jeszcze raz dzięki! Polecam vendora z czystym sumieniem. 

Swoją drogą temat już jest w powitalni po prostu nie mogłem dodawać postów! Dzięki Maniek 

Niestety fotek nie będzie bo paczke odebrał mój żołnierz i już wszystko rozprowadził. Opinie na dniach.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 30.03.2024

!!! Siemanko Wszystkim !!!

Dziś było trochę zajęć przedświątecznych odpiszę na wszystkie wiadomości jutro z rana i lecę świętować jak to się mówi hehehe

Kochani , Beczy w trawie baranek, nawołując wniebogłosy.
Życzę zdrowia i radości Wam z okazji Wielkiej Nocy
i Dyngusa mokrutkiego by Wam szczęście dopisało,
by rodzinne były święta, by Wam nic nie brakowało.
Życzy Wam ekipa rc-black.com
[Obrazek: wielkanoc.jpg]



RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 30.03.2024

RcBlack Wesołych Świąt zdrowia, sukcesów w biznesie a w lany poniedziałek polewajcie, sypcie sobie ile wejdzie 🐰🐣


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 30.03.2024

Wesołego jajka Wink