Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 12.04.2024

Piszcie do koleżki na session najlepiej, właściwie jak na czacie. Wrzuciłem jakiś czas temu 300mg 3emc, zdążyłem wytrzepac dywan, zrobić pranie, wstawić fasolkę po bretońsku i zetrzeć kurze. Przez godzinkę wyjaralem pakę szlugow, właściwe szlug za szlugiem w chacie taka siekiera, że chuj, powietrze można kroic. Powiem wam że to 3emc to chyba najlepsza substancja jaka waliłem z empatogenow, te śmieszne chlory nie mają nawet podjazdu, uważam że obecny sort jest lepszy od 5mapb wiadomo inny profil etc, ale euforia, chęć do robienia czegoś, jasność umysłu, empatia ja pierdole ale sztos. Kompletnie zerowy wjazd na bebechy, nie ma tego jebanego potu jak po mdma czy chlorach i bodyloadu że aż kichy wykręca. Podsumowując chce się coś robić, jest ciepło, jest empatia, gadatliwosc, wyostrzone zmysły i konkretny wjazd. Człowiek trochę za szybko jest hehe ale może że względu na dawkę.  To emc snifem lipa straszna, ja to zwolennik trąby zawsze trąba, trąba bo ściek, wjazd, mielenie szczeka ale to daje 30% z substancji. 300mg 3emc oral pokazało cały pazur, ja pierdole ale strzał. Black dawaj tego chemika, który to ugotował bo to istne cudo. Pobierać to!!!!!!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 12.04.2024

Black równy gość, na dniach paka powinna być u mnie. To dam znać co jest grane z tą fetą. Tak jak pisałem wstawię zdjęcia w świetle dziennym i nocnym aby mieć porównanie czy ta feta faktycznie wpada w kolor żółty czy o co kaman. Postaram się to w miarę logicznie wszystko ująć.
Pozdro RcBlack 😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kurvvisko - 12.04.2024

Kod otrzymany, po robocie sobie odbiorę.
RcBlack dzięki ziomeczki, udanego weekendu!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Osmior - 12.04.2024

Loty próbne rakieta która wylądowała można uznać za mission passed. Jakość odczynników godzien Laura konsumentów. 
Wysoka klasa . Kuzyn brata, ciotecznej siostry, sąsiada od stryjecznego brata poleca. Pewnie pierwsza półka każdy odczynnik. Dzięki RcBlack


RE: RC-Black.com - Temat Główny - crash65434 - 12.04.2024

Dawno tak się nie zaskoczyłem usługami jakiegokolwiek vendora…pozytywnie rzecz jasna.
Odpowiedź na maila z zamówieniem tego samego dnia, płatność sprawna i bezpieczna (nie spotkałem się jeszcze z takim sposobem mega wygodny).
Paka zamówiona w ************* szczegóły *************
Produkt wysokiej jakości zamówienie zgodne.
Ocena liczbowa:
Kontakt 10/10
Cena 10/10
Szybkość wysyłki 10/10
Pakowanie 9/10 (jest bezpiecznie i bardzo dobre ale spotkałem się z lepszymi) 
Ogólna ocena 9.9/10
Na pewno będę się stale zaopatrzał 
Pozdro i piona  Cool


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 12.04.2024

(12.04.2024, 08:30)dzwudziesty napisał(a): Powiem wam że to 3emc to chyba najlepsza substancja jaka waliłem z empatogenow, te śmieszne chlory nie mają nawet podjazdu, uważam że obecny sort jest lepszy od 5mapb wiadomo inny profil etc, ale euforia, chęć do robienia czegoś, jasność umysłu, empatia ja pierdole ale sztos. Kompletnie zerowy wjazd na bebechy, nie ma tego jebanego potu jak po mdma czy chlorach i bodyloadu że aż kichy wykręca. 

Hehehe to czy spodoba Ci się 3emc czy 4cmc czy 4mmc to zależy od wielu rzeczy. Żadna 3 nie moze się równać pod względem serotoniny z 4-kami. Żadne cmc nie równa się z mmc pod względem głodow czy depresji dzień po. 
A pisanie, że jakikolwiek b-k jest lepszy od 5-mapb jest zabawne. Zupełnie inny profil działania, czas działania, chęć na dorzutke itd.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kurvvisko - 12.04.2024

Lukas1985  ja po 4mmc nie mam zjazdu, w ogóle po niczym jeszcze nie miałem. Wiadomo, że gorszy dzień, bo się zdycha (choć zdecydowanie bardziej wolę to uczucie niż kaca po alko, dlatego częściej sięgam po RC), ale typowy zjazd mnie jeszcze nie spotkał i zastanawiam się, czy już depresje które potrafiły mnie natrafić były na tyle mocne, że już nie robią na mnie wrażenia 😂


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kinia03x - 14.04.2024

Miał ktoś kontakt z v od piątku?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Anna9985 - 14.04.2024

Ja miałam wczoraj


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 14.04.2024

!!! Siemanko Wszystkim !!!
Przepraszam nie było mnie wczoraj miałem kilka spraw za miastem.
Jestem dziś od 18 odpisuje na wiadomości i zbieram zamówienia na jutro Smile 
Życzę wszystkim dobrego i udanego dnia 
Zapraszam i pozdrawiam RcBlack

Kontakt : rc-black.com@cyberfear.com



[Obrazek: kontakt-new.jpg]

[Obrazek: hurt2.jpg]



PROPOZYCJA HURTOWA OGRANICZONA

JEŚLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY 3CMC ICE DO HURTU 
TO TYLKO TERAZ MAM SPECJALNA OFERTĘ 
1KG 3CMC w cenie 10.500pln




[Obrazek: 3.jpg]
[Obrazek: 6.jpg]
realne zdjęcia produktu 
Zostało kilka sztuk oferta ważna do wyczerpania zapasu.
Zapraszam - Pozdrawiam RcBlack