Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RC-Black.com - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: RC-Black.com - Temat Główny (/showthread.php?tid=3392)



RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 19.04.2024

[Obrazek: pro.jpg]

[Obrazek: ggg.jpg]





[Obrazek: ICE.jpg]


[Obrazek: GLASS.jpg]


[Obrazek: SKY.jpg]


!!! OFERTA PROMOCYJNA NA 3CMC ICE !!!
CENY PROMOCYJNE  :
10g : 200.00pln
25g : 400.00pln
50g : 800.00pln
100g : 1500.00pln
250g : 3500.00pln
500g :  6500.00pln
1000g : 12.500pln
ZAPRASZAMY RC-BLACK.COM

Moi Drodzy , Kolejna wysyłka w poniedziałek , zaczynamy weekend także są PROMOCJE WEEKENDOWE Zapraszamy
Piszcie na email z pytaniami i zamówieniami ja będę popołudniu i odpiszę także na spokojnie zamówienia będę zbierał w niedzielę wieczorkiem.
Życzę Wszystkim miłego oraz udanego dnia jak i weekendu
kontakt : rc-black.com@cyberfear.com
Zapraszam Pozdrawiam RcBlack

[Obrazek: PR22.jpg]
[Obrazek: kontakt-new.jpg]






RE: RC-Black.com - Temat Główny - kudzek - 19.04.2024

Black, odpowiadasz na sessionie? Czy teraz kontakt tylko mail bo tak napisane w poscie ostatnim


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RcBlack - 20.04.2024

Siemanko Wszystkim , 
Sprawdźcie maile kody rozdane , wczoraj nie mogłem już tu być.
Proszę nie słuchajcie tych bredni które opowiadają to wszystko jest wymyślone aby nas ukrócić , w tych śmiesznych pomówieniach nie ma ziarna prawdy ani żadnego dowodu na to iż my zrobiliśmy coś nie tak.
Są ludzie którym zależy na tym abyśmy zniknęli stąd.
Sklep normalnie funkcjonuje nie ma żadnej awarii. Każdy kto u nas kupuje o tym wie.
Wpadnę wieczorkiem odpiszę na maile i jutro zbieram zamówienia.
Jesteśmy w trakcie negocjacji ceny na dniach powinno pojawić się : APIHP oraz NEP w super cenach Smile
Życzę Wam udanego weekendu Wink 
Zapraszam Pozdrawiam RcBlack
kontakt : rc-black.com@cyberfear.com

[Obrazek: kontakt-new.jpg][url=https://ibb.co/54gkBMY][/url]

(19.04.2024, 09:46)kudzek napisał(a): Black, odpowiadasz na sessionie? Czy teraz kontakt tylko mail bo tak napisane w poscie ostatnim

Siemanko , jest nowy session napisz na maila podeślę.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 20.04.2024

Paka odebrana
Tak się prezentuje poniżej :
3-CMC crystal i AMFA, testy na dniach być może i nawet dzisiaj, ale to grubo popołudniu narazie nie czuje się na siłach. 
Najbardziej pewnie was będzie interesować recka tej amfy bo zamieszanie spore było. Na ten moment mogę napisać, że jest to zbita gruda no w palcach da się ją pokruszyć . Jednak nie sprawdzałem jeszcze czy jest mokra czy coś w ten deseń.  Na pierwszy rzut oka wygląda na w miarę suchy temat. Testy będą robiły dwie osoby, ale z tej drugiej osoby nic nie wyniknie bo ziomek nie umie opisywać tego co czuje po zażyciu. On tylko określi na zasadzie dobre czy nie w jakiej skali i no. Szczegółami już ja się zajmę. 

Ps. Sprawdziłem właśnie zapach tej amfy. Otwierając tylko samare no i raczej taki normalny zapach ani chemiczny ani nie jebie brzydko. Mi to przypomina taki zapach jak się otwiera nowe pudełko z butami w sklepie. To chyba nie jest źle jak na zapach. To narazie tyle co mogę napisać w skrócie. 



[Obrazek: 2024-04-20-091906.jpg]

Dziękuję za sample RcBlack 😎


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kinia03x - 20.04.2024

Wg mnie RcBlack to najlepszy v na rynku


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 20.04.2024

RcBlack Ooo alfa xD ostatni raz miałem z nią do czynienia jakoś w lutym. Czemu by nie spróbować znowu? xD
Dawaj znać jak już będzie na magazynie. Wtedy telefon po benzo wykonam i mogę się zakolegować z nią. 
No i co najważniejsze wprowadź jakieś benzo rc obojętnie czy to proch czy tam tabsy. Musi być po prostu.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 20.04.2024

Odbiorę pake to zajrzę do tej amfy, testować nie będę bo w moim przypadku testy będą nie miarodajne, dlatego znajomy wpadnie który ma obycie z tą substancją.

Wrzucę później foty jak odbiorę


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Beeniepatu - 20.04.2024

Lifeisbrutal Paradoksalnie, wlasnie skoro jestes zmeczony, i nie czujesz sie na silach, to jest to idealne srodowisko na test fety. Delikatny strzal dobrego temat powinien zmienic Twoje samopoczucie. Na jakis czas.

Ale walenie fety na zmeczony organizm to kiepski pomysl - wiec dobrze, ze dasz sobie odpoczac.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 20.04.2024

Beeniepatu No tak też myślałem żeby zacząć od fety. Bardziej chodzi o to, że nosek dostał po dupie i ciężko mi może być cokolwiek wciągnąć. Spałem w sumie dobre 3 godziny no może 4 zjadłem jakiś posiłek. Może źle to ująłem, że nie czuje się na siłach bardziej to nie mam jakoś chęci do ćpania. Nie ciągnie mnie tak jak kiedyś, że dostanę i od razu muszę zajebać. Co innego jak już pójdzie pierwsza, potem druga to powstaje schemat i ciężko już przestać.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 20.04.2024

Paka na pokładzie, nie długo wrzucę foty




Update.




[Obrazek: 1713632465347.jpg]


Zapach fetoru znajomy ocenia bardzo dobrze, mnie również nie odrzuciło o dziwo ale nadal zapach jest intensywny na wzór ryboflawiny.

Niebawem testy, sam zobacze może też się skusze