Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3396)

Strony: 1 2


4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 10.02.2024

[Obrazek: ae1a.jpg]

4-mmc small crystal nie jest taki zły, ale fakt tak jak pisał luks, i z tego co można zobaczyć na fotkach u nich w dziale od ludzi co też odbierali proszki od nich, to jest to sort jednak troche zanieczyszczony, zapach jest szczególnie intensywny, nie tylko taki typowy dla mefedronu ale ogólnie kurwi ketonem, tak jak niektóre sorty klefedronu, wiadomo o jaki zapach chodzi. mogliby to chłopaki trochę podczyścić.
najlepiej pizdnąć bombkę. sniffowalem kawałek i dupy mi nie urwało, dlatego zapodałem oralnie 250mg, ok. 25-30 minut i weszlo. mnie bardzo mocno porobiło, az mi się oczy zamykały momentami, speed był ale nieduży. faza oczywiście przyjemniejsza od jakichś klefedronów na kiju. mój kumpel zapodał ~350 i go totalnie pozamiatalo. działanie 2-2,5h. zwały nie zaobserwowałem większej poza typowym "zmeczeniem", kumpel zjadł jeszcze druga bombke ok. 400mg, nastepnego dnia nie narzekał na samopoczucie.
Bam nie bądź śmieszny... przecież to jest taka nazwa że ośmiolatek by to rozgryzł. Poza tym na pierwszej stronie masz juz takie wskazówki że tylko ktoś kto nie potrafi czytać tego nie ogarnie.


RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - RcBlack - 14.02.2024

[Obrazek: IMG-0462.jpg]




RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - Mef123 - 16.02.2024

[Obrazek: download.jpg]

Dawka 120 mg średnio doświadczony czur, czyli ja i mój ziomal powiem wam tam jak przykurwiliśmy po kłamie, to od razu poczuliśmy miły lek kawo słodki spływ, jak spubstacja się rozpuściła poczuliśmy napływ szczęścia i od razu wyluzowało tak lekko zwolniło gadka zaczęła się kleić lepi jak by słowa wychodziły z ust muszę wam powiedzieć rewelka sort nadaje się do imprez klubowych, jak i domówek wyjście na miasto porobienie czegoś w domu ja na przykład przyniosłem niechciany mi węgiel do domu jesteszcze raz polecam dzięki black za możliwość przetesowania Smile.
Ta dubstancja jest złota jak dla mnie przypomiały się stare czasy ;_).
PS sort nie ryje głowy za co wielki plus pocenie jest do ogarnięcia po prostu trzeba być czystym. XD



RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 16.02.2024

Mef123 i jak myślisz legit mefik? Podobno kultowa


RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - Mef123 - 16.02.2024

@„Ferdzio Kiepski” powiem Ci tak ten jest taki bardziej bez pierdolnięcia może dlatego, że dużo jadłem klefa ostatnio sprawdź i się przekonaj mi substancja smakuje, lecz wydaje mi się, że to nie jest szczyt marzeń, jeśli chodzi o meferon szkoda, że nie ma teraz stacjonary jak za 20K9 r, ale chuj w to Smile.


RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - Czeslawo - 16.02.2024

Zacumował do mojego portu Mefedron od RcBlack za co podziękowania.  Smile
Na razie wrzucam tylko foto, na dniach jak skończę testy brefa to będę mógł wypowiedzieć się o tym produkcie. 


[Obrazek: mc.jpg]




RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - Czeslawo - 23.02.2024

horsii  Twój raport, bardzo pdobny z moimi przmyśleniami. 
W moim przypadku było nieco inne dawkowanie tj, bombka 180mg i za 10 min sniff 70 mg. 

15 - 20 min ostro wjechało, lekko mnie ogłuszyło jak boksera prawy sierpowy, 
ale tak zdecydowanie wolę pojedynkować się z tematem od RcBlack bez skundanta .  Big Grin

Oczy jak " 5 złotych" takie przyjmenie "rozleniwiene", "ziewnięcie serotnenionowe" bym okteślił. 
Przyjmne falowanie obrazu, sort bardziej kanapowy, na rozmowy na wszystkie tematy, muzycza lepiej wchodzi, działanie faktycznie dłuższe niż znane tu ostanimi czasy rc'ki.

Speed ledwo wyczuwalny dla mnie, mogłby nieco mocniej "kopać" ale kto co woli.  Smile

4-MMC Small Crystal to produkt godny polecnia, RcBlack  dzięki za możliwość testowania produktu.


RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - Biały Miś - 29.02.2024

Było sobie mmc, czy to crystal? Chyba nie
lecz i w małym, moc tu drzemie,
jebłem pacha i olśnienie, 
nowy vendor, mef na scenie,
boli nosek, swędzi uzębienie,
skok libido, ciężkie oczy,
wiem nie zasnę już tej nocy.

zapach i smak, typowy mefik.
lecz doszedł w małych kryształkach, ale mega mokrych. taki deszcz ze śniegiem kiedy jest przymrozek... Podobno kultowa
ale tak jak z wódką .... to nie ma wyglądać ani smakować to ma poniewierać !!!

polecam z całego serca vendora !! kontakt bardzo dobry, ceny lepsze niż lidl czy biedronka !


RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 05.03.2024

Recka jutro, stay tuned


RE: 4-MMC Small Crystal - Opinie o produkcie - LOBO - 05.03.2024

Biały Miś To jest juz recenzja?