Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
METAMFETAMINA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: METAMFETAMINA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


METAMFETAMINA - Opinie o produkcie - duch - 14.02.2024

W tym wątku piszecie recenzje i opinie na temat produktu 
METAMFETAMINA

https://duch.gold/kategoria-produktu/meth/?currency=PLN



[Obrazek: IMG-20240211-110059.jpg]


dokładna nazwa tego produktu to 


Crystal meth efedrine Mexico


Powered by DUCH !



RE: METAAMFETAMINA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 14.02.2024

Czy to jest mocniejsze od tego Piko co w Czechach lata?


RE: METAAMFETAMINA - Opinie o produkcie - wwojtuss - 14.02.2024

Powerpolish w Czechach moze latac piko majace 30% czystosci, moze latac takie co ma 50%, moze latac takie co ma 70%, trudno tak uogolnic, ale zakladam ze meta od Ducha bedzie lepsza niz 95% dostepnej mety w CZ, sam Duch mowil ze moze sie o kafla zalozyc, ze jego meta bedzie miala 80% lub wiecej czystosci


RE: METAMFETAMINA - Opinie o produkcie - Twilight Sparkle - 14.02.2024

Tak bo każden jeden w czechach ma dokładnie to samo "piko". I w ogóle wszyscy czesi to jedna rodzina xDDD


RE: METAMFETAMINA - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 14.02.2024

No offense to Duch or any other vendors selling Methamphetamine, but i never knew that Meth prices in Europe is significantly higher than Asia, Meth in Thailand in bulk is usually 1200-1500 euro a kg, this is what i’ve heard it’s super illegal here and i do not want any association with it.
Could be precursors factor? Any comments or opinions are welcome  Smile

Hope duch have a great sales throughout his career! 

Cheers!  Cool


RE: METAMFETAMINA - Opinie o produkcie - horsii - 14.02.2024

Gotkub0456 i think yes, price of precursors and transport of these may be the reason. 
I mean, it's much cheaper to ship, let's say, 500 kgs of ephedrine (or pseudoephedrine) from China to Thailand, compared to shipping it to somewhere in Europe. Most of big meth operations use ephedrine/PSE supplied from China - even cartels from Mexico (they're using 4-ANPP derivatives from china for fent production, too)


RE: METAMFETAMINA - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 14.02.2024

Valid points!  Heart


RE: METAAMFETAMINA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 14.02.2024

(14.02.2024, 15:46)wwojtuss napisał(a): Powerpolish w Czechach moze latac piko majace 30% czystosci, moze latac takie co ma 50%, moze latac takie co ma 70%, trudno tak uogolnic, ale zakladam ze meta od Ducha bedzie lepsza niz 95% dostepnej mety w CZ, sam Duch mowil ze moze sie o kafla zalozyc, ze jego meta bedzie miala 80% lub wiecej czystosci

Nie mam w to wątpliwości i jestem pewny że może być lepsza niż nawet 99%, bo wiem jak u mnie ciężko jest dostać dobry produkt, ale większość ludzi teraz wymaga testów. Żeby wygrać z kimś zakład o tego kafla to musi i tak mieć test tego, więc skoro ma mieć 80% w co wątpię, a co dopiero więcej to dałbym już o tym informacje. Przy tego typach produktów i cenie za produkt to ludzie na próbę biorą 100, więc umoczyć 2 tys euro w produkcie który może wcale nie być taki wspaniały mija się z celem. Nie znam osoby która by powiedziała że jego meta jest słaba, każdy mówi że jest najmocniejsza i najbardziej czysta.


RE: METAMFETAMINA - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 14.02.2024

Powerpolish Widzę wojna part 2 się zaczyna. Chyba za blisko pudzilli siedziałeś czy tam siedziałaś bo nie wiem kim jesteś. Oczywiście nie obrażając pudzillli xD


RE: METAAMFETAMINA - Opinie o produkcie - duch - 14.02.2024

(14.02.2024, 17:53)Powerpolish napisał(a): Nie mam w to wątpliwości i jestem pewny że może być lepsza niż nawet 99%, bo wiem jak u mnie ciężko jest dostać dobry produkt, ale większość ludzi teraz wymaga testów. Żeby wygrać z kimś zakład o tego kafla to musi i tak mieć test tego, więc skoro ma mieć 80% w co wątpię, a co dopiero więcej to dałbym już o tym informacje. Przy tego typach produktów i cenie za produkt to ludzie na próbę biorą 100, więc umoczyć 2 tys euro w produkcie który może wcale nie być taki wspaniały mija się z celem. Nie znam osoby która by powiedziała że jego meta jest słaba, każdy mówi że jest najmocniejsza i najbardziej czysta.

A jak to możliwe ze może byc lepsze niz 99%  ?

piszesz ze wiekszosc wymaga testów ,
ja troche temat ten znam chodzi o handel
i mijasz sie z prawdą tak delikatnie pisząc
Ja jak potrzebuje testów , po prostu je robię i nic nikomu nie pisze i nie mówie o tym
Kupuję , robie testy i nawet nie mówie tej osobie od ktorej to kupiłem ze cos takiego robiłem

jak wątpisz ze ma 80 % 
to dawaj o zakład  !!!
i to mało tego, 
czemu tylko o tysiąc   -  choć moze być 1000 !
dawaj o 5 ooo zł , 10 ooo zł  ,  a nawet euro , 
mozemy sie dogadac, wplacimy gdzies na przykład 
z dopal sie dogadamy
ty wplacisz ja wplace
rozumiem tez ze dla wiekszosci 2000 euro to duze pieniadze
ale dla ciebie takiego eksperta  2000 euro to duze pieniadze - Smile - coś mi tu nie pasuje 
ja tej meth teraz kupiłem za tyle siana ile kosztuje ładne mieszkanie w duzym miescie , to spore pieniadze Smile



Smile


duch