Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 (/showthread.php?tid=3447)

Strony: 1 2


Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - Twilight Sparkle - 21.02.2024

[Obrazek: front.jpg]


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - hidden - 21.02.2024

nie ma, cale zycie na przypale xd


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - horsii - 21.02.2024

panie, pan bys chcial wiedzieć duzo wiecej niz pan powinieneś. to jest moja prywatna osobista sprawa, czy jest, i moja cala sytuacja zawodowa życiowa to kurde nie pana interes, pan sie lepiej zajmij tym swoim bazarem z gaciami


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - kot_kreskowy - 21.02.2024

Oczywiście.
I niedługo byc moze przyjdzie mi do takowej wrócić bo w dekarstwie to mogę dlugo nie pociągnac z tym zdrowiem.


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - Twilight Sparkle - 21.02.2024

Panie kocie jak jest pan dekarzem to mógłby pan zrobić niektórym naszym kolegom na forum przegląd dekli po znajomości Podobno kultowa


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - Beeniepatu - 21.02.2024

Jest. Niestety poziom wynagrodzen sprawia, ze ok 90% nas pracuje dla obcego kapitalu


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - Biały Miś - 21.02.2024

Oczywiście, baa.
Jest pełno pracy tylko naród coraz bardziej leniwy ... Po drugie młodziaki po szkole od razu by chcieli zarabiać tyle fo ktoś z dużym stażem lat pracy, najlepiej to 10 koła i chuja ode mnie wymagajcie. Naród się robi coraz bardziej uśpiony i leniwy


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - Beeniepatu - 21.02.2024

(21.02.2024, 01:01)Biały Miś napisał(a): Oczywiście, baa.
Jest pełno pracy tylko naród coraz bardziej leniwy ... Po drugie młodziaki po szkole od razu by chcieli zarabiać tyle fo ktoś z dużym stażem lat pracy, najlepiej to 10 koła i chuja ode mnie wymagajcie. Naród się robi coraz bardziej uśpiony i leniwy

Przyjrzalem sie Twoim tezom... No i slabo mistrzu


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - Twilight Sparkle - 21.02.2024

Tak i to zawsze jest wina dzieci ze się same źle wychowały xD


RE: Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z twoim wykształceniem? -02/21 - Biały Miś - 21.02.2024

Twilight Sparkle zauważ pewną rzecz , większość młodych ludzi jeśli im coś w życiu się nie udaje szukają winy w tym jak byli  wychowywani .

Beeniepatu jak słabo to zapraszam do mojego zakładu, zobaczysz złotą polską młodzież po szkołach. A to, że źle zrozumiałeś moje słowa.... Trudno