Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: MDMA (/showthread.php?tid=345)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mdma - Maniek - 01.05.2022

Piwerko i nie tylko jest w menu, wiadoma sprawa Podobno kultowa a grill też był, ale to po wypiciu i wyjaraniu odpowiedniej ilości psznego weedu Tongue


RE: Mdma - Alkopoligamia - 01.05.2022

(30.04.2022, 13:23)Maniek napisał(a): Ja dzisiaj sobie zjem
To spóźnione smacznego Big Grin Ja wczoraj chciałam wrzucić na ruszt ale się uraczyłam samymi blantami...xd Dlatego dziś to nadrobię!


RE: Mdma - Kajabuza - 01.05.2022

Telegram tam szukaj nie będę rzucał nazw użytkowników ale są grupki gdzie wiele osób potwierdza prawilność dostaw, myślę że emka czysta by się znalazła


RE: Mdma - Beeniepatu - 03.05.2022

Jako weteran diety skoncentrowanej na dostarczanie organizmowi makroelementow z krysztalu MDMA, zaadresuje pare kluczowych kwestii:
- fizyczne wlasciwosci krysztalu to transparentnosc. Najczystsza emka bedzie przezroczysta. A to dla wiekszosci pseudo fanow jest bluznierstwem. Przeciez musi miec jakies brazowawe refleksy. To wszystko sa zanieczyszczenia - intencjonalne lub nie - i maja wplyw na efekty dzialania substancji. Niejednokrotnie oceniane jako pozytywne
- jest ponad 100 substytutow emki, gdzie niuanse sa niezauwazalne przy testowaniu BAU
- na zdobycie pewnosci co do prawilnosci emki nie ma innej mozliwosci jak wlasnoreczne TESTOWANIE odczynnikami. Tylko tak mozna "akredytowac" zrodlo
- im czystsza emka, tym duzszy okres abstynencji konieczny, by docenic jakosc. Przy deficytach serotoniny jakosc tyllo zawiedzie oczekiwania
- Wbrew utartym stereotypom, nie nawadniamy sie caly czas. Uzupelniamy plyny regularnie ale nie ladujemy litrow wody prewencyjnie bo bedziemy miec problem z gospodarka wodno-elektrolitowa
- bedac na emce najlepiej unikac alkoholu. Dopiero jak doswiadczamy afterglow to mozna cos sobie strzelic

I najwazniejsze, zaden klef, 3mmc, benzofurany i inne wynalazki, nie zadzialaja jak mdma. Czysto fizjologicznie dzialaja inaczej, bo oddzialowywuja w roznym stopniu na neurotransmittery

A co do dostepnosci to prawilny temat znalezc to nie jest bezproblemowa akcja
-


RE: Mdma - Alkopoligamia - 04.05.2022

(03.05.2022, 23:16)beeniepatu napisał(a): Jako weteran diety skoncentrowanej na dostarczanie organizmowi makroelementow z krysztalu MDMA, zaadresuje pare kluczowych kwestii:
- fizyczne wlasciwosci krysztalu to transparentnosc. Najczystsza emka bedzie przezroczysta. A to dla wiekszosci pseudo fanow jest bluznierstwem. Przeciez musi miec jakies brazowawe refleksy. To wszystko sa zanieczyszczenia - intencjonalne lub nie - i maja wplyw na efekty dzialania substancji. Niejednokrotnie oceniane jako pozytywne
- jest ponad 100 substytutow emki, gdzie niuanse sa niezauwazalne przy testowaniu BAU
- na zdobycie pewnosci co do prawilnosci emki nie ma innej mozliwosci jak wlasnoreczne TESTOWANIE odczynnikami. Tylko tak mozna "akredytowac" zrodlo
- im czystsza emka, tym duzszy okres abstynencji konieczny, by docenic jakosc. Przy deficytach serotoniny jakosc tyllo zawiedzie oczekiwania
- Wbrew utartym stereotypom, nie nawadniamy sie caly czas. Uzupelniamy plyny regularnie ale nie ladujemy litrow wody prewencyjnie bo bedziemy miec problem z gospodarka wodno-elektrolitowa
- bedac na emce najlepiej unikac alkoholu. Dopiero jak doswiadczamy afterglow to mozna cos sobie strzelic

I najwazniejsze, zaden klef, 3mmc, benzofurany i inne wynalazki, nie zadzialaja jak mdma. Czysto fizjologicznie dzialaja inaczej, bo oddzialowywuja w roznym stopniu na neurotransmittery

A co do dostepnosci to prawilny temat znalezc to nie jest bezproblemowa akcja
-
Dokładnie bardzo ciężko więc gdy pojawia się coś wartego uwagi trzeba zrobić zapasy oj DUUUZE ZAPASY c:


RE: Mdma - Polono - 15.05.2022

Tylko na deep webie prawdziwe mdma


RE: Mdma - Alkopoligamia - 15.05.2022

(15.05.2022, 03:36)Polono napisał(a): Tylko na deep webie prawdziwe mdma

A jaka cena ?


RE: Mdma - Polono - 15.05.2022

(15.05.2022, 05:53)Alkopoligamia napisał(a): A jaka cena ?
A chuj wie xD
Ja nawet sklepu zadnego tam znalezc nie moglem


RE: MDMA - KACPER - 16.05.2022

bzdury! Tak samo jak rzekomo nie ma kozackiego mefedronu Smile Nie mowie, ze jest latwo dostac tak jak fete czy trawe, ale jest i to calkiem niezle.
mazowieckie/140zl g


RE: Mdma - Maniek - 16.05.2022

(15.05.2022, 05:53)Alkopoligamia napisał(a): A jaka cena ?

Kryształ od 60zł do 100zł za gieta w detalu.