Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy lekarz widzi inne recepty - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Czy lekarz widzi inne recepty (/showthread.php?tid=3457)

Strony: 1 2


Czy lekarz widzi inne recepty - Paktowski - 23.02.2024

Siemanko. Mam pytanie. Czy mój lekarz rodzinny widzi recepty przepisane wcześniej przez mojego lekarza psychiatrę z innego końca Polski?
Zapisałem się do psychiatry online z dosłownie drugiego krańca Polski, który stwierdził u mnie nerwicę natręctw. Dostałem Alprox 0.25mg x2/d, oraz Escitalopram SSRI 10mg x d.
Trwa to 1.5 tyg., jednak po przeczytaniu wątków tutaj zawartych chciałbym zrezygnować z tego scammu SSRI, jednocześnie przyjmując te 0.25 Alproxu od psychiatry online.
Czy jeśli pójdę do lek. rodzinnego, który dotychczas 2 razy zapisał mi alprox 0.5mg po tym wszystkim, będę mógł dalej brać po te 0.25 od psychiatry z neta, będąc niezauważonym? Czy jednak rodzinny widzi wszystko to, co przepisali mi kiedyś inni?
Dzięki z góry za info Big Grin
Poza tym: jak zdobyć od takiego psychiatry np. Alprox 1 MG zamiast 0.25? Będę wdzięczny za pomoc. Proszę o dokładne info. Pozdro Big Grin


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - Lifeisbrutal - 23.02.2024

Paktowski Widzi jest takie coś jak internetowe konto pacjenta. Każda recepte zobaczy. Kiedyś chciałem lekarza zrobić w chuja że mi zapisał inny klony patrzy w komputer i mówi" ale pan nie mial nigdy na taki lek wystawionej recepty" xD


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - daniel776 - 23.02.2024

są jakieś nowe przepisy? z dnia na dzień przestali mi wypisywać afobam u rodzinnego..bez tlumaczenia


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - Biały Miś - 23.02.2024

limity limity limity...


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - horsii - 23.02.2024

Oczywiscie że widzą. Jak juz odeszliśmy od papierowych recept i uzywany takiego systemu to siłą rzeczy musza widziec.


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - Biały Miś - 24.02.2024

horsii ale powiem Ci, że kilka razy byłem na drugim końcu polski u piguły i na kontroli u mnie lekarz nie widział wizyt u siebie w systemie. Może to system między wojewódzki  Big Grin tak pół serio pół żartem


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - kurvvisko - 24.02.2024

A mnie się wydaje, że to zależy co się zaznaczyło w Internetowym Koncie Pacjenta. Bo zaznaczyłem że nie wyrazam zgody na jakiś tam dostęp i nikt mi nigdy nie zwracał na nic uwagi. No kurde, jak idę do internisty to niech się nie interesuje po co byłem u dermatologa.


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - Twilight Sparkle - 24.02.2024

No to następnym razem mówisz że nie chcesz SSRI i chuj xD przecież Cię nie zmusi żebyś je jadł jak nie chcesz.


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - Ferdzio Kiepski - 24.02.2024

No niestety. Teraz ciekawi mnie(jak zawsze z reszta) co bedzie Podobno kultowa z odstawianiem.. chociaż po tak krótkimm czasie używania może zejdziesz bez problemów natury PSYCHICZNEJ Big Grin


RE: Czy lekarz widzi inne recepty - Lifeisbrutal - 24.02.2024

(24.02.2024, 03:25)kurvvisko napisał(a): A mnie się wydaje, że to zależy co się zaznaczyło w Internetowym Koncie Pacjenta. Bo zaznaczyłem że nie wyrazam zgody na jakiś tam dostęp i nikt mi nigdy nie zwracał na nic uwagi. No kurde, jak idę do internisty to niech się nie interesuje po co byłem u dermatologa.

Hahahahah Dobre xD