Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa pihp - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Alfa pihp (/showthread.php?tid=3465)

Strony: 1 2


Alfa pihp - bonzajmatejko - 26.02.2024

Czy ktoś jest mi w stanie polecic jakis sklep z alfa pihp (hurt). Dzial partnerski przejrzany więc coś poza promowanymi.
Pozdro


RE: Alfa pihp - ZmiataZplanszy - 26.02.2024

Kowbojka ma Big Grin z innego forum


RE: Alfa pihp - Lifeisbrutal - 26.02.2024

ZmiataZplanszy Zaraz cię zmiecie ale z planszy razem z kowbojką. XD bonzajmatejko Nic tam nie kupujcie to wszystko sergiuszowy chuj jebać go nie słuchajcie tego wyżej. XD Jak chcesz sample to pisz pewnie dadzą drobne ale w hurcie obawiam się że nie.



Zakupy : 
Duch.store lub  ZZZAAAP.nl u jednego z dwóch tylko kupuj


RE: Alfa pihp - ZmiataZplanszy - 26.02.2024

4ggr2tgtb3gtb3


RE: Alfa pihp - Lifeisbrutal - 26.02.2024

ZmiataZplanszy Jest wiele innych sklepów lepszych niż sergiuszowe shopy. Wiem , że chodziło mu o inne niż partnerskie dodałem tylko te dwa  którzy są i u których warto się zaopatrzyć. Ale zakupy od tamtych co wspomniałeś dobrym pomysłem nie są wielu ludzi przychodzi tutaj z płaczem że paki zamawiali w listopadzie i do tej pory nie ma kontaktu. Szkoda gdyby typ lub typiara wtopili np 10k na alfe której i tak nie dostaną? Poleć jakieś inne jeśli znasz to sam śmiało zajrze z ciekawości choć alfa mi nie potrzebna.


RE: Alfa pihp - 2palcewnatalce - 26.02.2024

Na zielonej platformie widziałem w 2 sklepach


RE: Alfa pihp - Lifeisbrutal - 26.02.2024

2palcewnatalce Ale dopek a zielona platforma to jeden chuj sklepy te same. Także jak dla mnie żaden sklep nie jest godny zaufania tam. Jedynie może stary atom teraz pod przykrywką enzo. Jego jedynie dobrze kojarze z tymi platformami. Ale jak porównywalnie wysyłki do innych sklepów stamtąd od niego nie wiem bo już dawno nie robię tam zakupów odkąd przeniosłem się tutaj. Zresztą nie rozumiem trochę autora postu po co szuka kogoś niesprawdzonego skoro tutaj ma wypisz wymaluj wyżej przeze mnie podanych dwóch polecanych.


RE: Alfa pihp - 2palcewnatalce - 26.02.2024

Lifeisbrutal jak dla ciebie forum ceb jest forum Sergiusza no to masz ostro kolego na głowie,  wiec jak nie wiesz to się nie wypowiadaj 😆

Lifeisbrutal zachowujesz się jak kogoś piesek na posiłki więc trochę z bastuj bo mało wiarygodny się robisz Podobno kultowa


RE: Alfa pihp - Lifeisbrutal - 26.02.2024

2palcewnatalce Czytaj ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że forum sergiusza to zielone forum. Napisałem tylko o tych sklepach że to jeden chuj . A jak dla ciebie to różnica że rządzi tym ktoś inny to naprawdę ty może się nie wypowiadaj. Proponujesz komuś forum gdzie rzadzą shopy zerżnięte chyba wszystkie żywcem stamtąd co lecą w chuja i wiemy to wszyscy nie od dziś.


RE: Alfa pihp - Maniek - 26.02.2024

Lifeisbrutal Kolega wyżej pisał o forum ceb... z dm.  Nie pisał nic na temat dopalajmy/dopku itp.