Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3471)

Strony: 1 2


3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - Maniek - 27.02.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 3-EMC HQ Crystal ze sklepu RC-Black.com


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 03.03.2024

Tak to wygląda,  więcej napisze jak dojdę do siebie  i sprawdzę jak to działa:d
[Obrazek: Snapchat-1861967656.jpg]


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 03.03.2024

Do czego byście porównali zapach tego EMC-a? Jakoś nie potrafię tego określić. Ale taki nawet przyjemny jest. Jak na moje, to więcej rzeczy mogłoby tak pachnieć. Niekoniecznie narkotyków. Podobno kultowa


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - drpepper - 04.03.2024

Waga sampla 1.01
Jeden kryształ z pomarańczowym nalotem. W zapachu czuć było ten specyficzny zapach ketonowy z nutą czegoś jeszcze. Ciężki do opisania zapach.
Kruszy się zdecydowanie łatwiej niż cmc. W palcach można było rozkruszyć ten kryształ na bardzo pył z drobnymi kryształkami. 
Sniff 50mg na start. Po jakiś 10min poczułem, że substancja działa bo serce zaczęło szybciej bić. I wchodził clearhead. Odczekałem godzinę żeby zobaczyć czy noradrenalina nie wejdzie na wyższy poziom. Po czym zarzuciłem 100mg i już zrobiło się fajnie.
Emc zmotywował mnie do zrobienia drobnych rzeczy które odkładałem przez miesiąc czasu na później. 
Minęło gdzieś 1.5h od drugiego snifa przyszedł czas na dawkę 170mg.
Tutaj już zrobiło się naprawdę miło. Dopamina, noradrenalina i serotonina były bardzo zrównoważone. Wręcz idealne jak dla mnie.
Pojawił się nieogar, co prawda lekki ale przyjemny.
Dawka 170mg meca zdecydowanie jest zdecydowanie mocniejsza i lepsza w działaniu niż ta sama dawka 3cmc. 
Czas działania tej wrzutki to jakieś 1.5h z tym, że łagodnie schodzi.
Po przerobieniu tego sampla nos nie był zatkany, przy wciąganiu 200mg poleciała mi łezka ze wzruszenia bo wiedziałem jak szybko i przyjemnie minie kolejna godzina.
Mało który keton podnosił mi aż tak libido.
Zjazdu jako takiego nie miałem. Ale podczas testów zjadłem dwa posiłki. Aspargin,elektrolity uzupełnione po drugiej dawce. 
Po testach w godzinach wieczornych wrzuciłem tryptofan, melatonine i poszedłem spać normalnie. 
Następnego dnia nie czułem, że pół dnia wcześniejszego użytkowałem jakaś substancje.
Jeśli ktoś lubi 3cmc to zdecydowanie bardziej polubi 3emc.
Jestem ciekaw miksu tej substancji z brefedronem Smile

[Obrazek: 1709537007575.jpg]

[Obrazek: 1709536986127.jpg]


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 04.03.2024

Sampelek równiutki gram, wygląd (patrz dział główny Blacka jest gdzieś zdjęcie )

Sam zapach nie był aż tak okrutny jak sam spływ czy rozpuszczona mała ilość w kieliszku.

Zasugerowałem się dawkami użytkownika
dzwudziestego o których wspominał na czacie. Na samym początku poleciało 300mg rozrobione w nawet nie połowie kieliszka popite kubusiem i git . Zaczęła wchodzić zajebałem pasa 100mg i jazda oczywiście pozytywna. Dawno temu nie czułem się tak zajebiście jak na tym 3-EMC:
~ duża euforia ale to taka ogromna aż wkręcało w łóżko
~ mega wyostrzenie kolorów
Faza trzymała 40 min tak mocno że po prostu przeleżałem ciesząc się tym jak mogłem spostrzec świat oczami tej substancji.
Po ustąpieniu czasu wchodził delikanty speed już ta euforia nie była taka mocna dało się normalnie funkcjonować z racji iż uwielbiam stan eufo poprawiłem sniffem 100mg. Tutaj serduszko już mocniej zabiło pojawił się
speed/eufo ale bez żadnych szaleństw fizycznych że mocno kardio skoczyło czy coś w ten deseń nic z tych rzeczy.
Ogółnie gram przerobiłem w przeciągu kilku godzin nie odczułem żadnych skutków ubocznych.
Substancje oceniam 8/10
Polecam jest to całkowicie inna faza niż przy zwyczajnych chlorach. Dla mnie zajebista alternatywa 😎


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 04.03.2024

Napisze kilka słów,  bo ziomkowi dałem to do stestownia
Zapach lekko ketonowy i jeszcze jakiś zapach się przebija i jeszcze drugi pierwszy raz spotkany przez badacza i mnie więc nie wiadomo do czego to porównać , towar nie wypala tak nosa jak 3,4 , za to wielki plus :=: 
Spływ wiadomo nie dobry ale nie ma takiej tragedii 
Co do samego działania to jest to mocniejsze niz 3,cmc  i bardziej przyjemniejsze


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 04.03.2024

Odczynnik testowałem również oralnie Tongue No, szczerze powiem że jest to delikatnie inne od 3 CMC działanie.. mógłbym powiedzieć iż euforia gra tutaj większe skrzypce niż przy chlorku. Dawkowanie podobne do 3-cmc faktycznie daje nam ostrzejszego kopa więc radzę dawkować delikatnie mniej Podobno kultowa Ppjawia się nawet oczopląs więc naprawdę euforia przygniata Heart
Nie siadło za bardzo na oczy przy trzech dawkach mogłem wyjść do ludzi także dobry PLUS Tongue
Ale co kto lubi! Big Grin Mnie ten produkt się spodobał, coś ciekawego i wartego spróbowania dla graczy-wyjadaczy 2/3/4 CMC/MMC Big Grin  ogólnie takich ketonów.


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 04.03.2024

No a może ktoś to jakoś zestawić obok 
4-EMC?


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - LOBO - 04.03.2024

Diabeuu666 Diobełek...w innym watku, pisali Ci, ze 4 idą w strone serotoniny, a 3 w strone "szybszą"...a Ty nic nie wyciagasz kurwa wnioskow...tylko dalej zadajesz puste pytania, malo rozumne. To jest inny profil dzialania...Tak jak 3/4 CMC i 3/4 MMC, kapiszu!?


RE: 3-EMC HQ Crystal - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 04.03.2024

Ja to bym dawkował po maks 150mg. Ale ja bym robił wiele rzeczy których wy nie robocie.