Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 15.05.2022

No więc wrzucam fragmenty rozmowy ze zmyślonym przyjacielem Podobno kultowa

90kg, 35l. Głównie krajówa i piwo.

Wyspany, wypoczęty w miarę.
"bardzo lekko się bierze z uwagi na mój problem z klamotem to plus na początek nie czuc wg nic w nosie , po chwili delikutasne szczypanko , prawie zerowy odczyt chemi

(na drugi dzień jak kontakt wrócił)

nie wszyscy to udzwigna a juz wystarzajaco wynalazkow biega po miescie chodzi mi o ludzi (słowa po Jego sugestii, żeby tego nie dawać nikomu Podobno kultowa ale w tym wariacikowym kontekście)


na poczatku tragedia nic sie niepodoba chcesz cos robic to huj nie ma mowy na to to chyba chodzi o ten brak skupienia i wg delopaa (lopa czyli stimowe zaprawienie się jedną rzeczą chodźby to było struganie patyka ale strugasz póki się nie skończy patyk tu mowa o delopie czyli-) nie wiesz co chcesz bo nic nie podoba sie tylko jebana chęć ktora pozniej wg znika na co kolwiek i sam myslisz co ze soba zrobic
i kurwa minus bo na fecie bym to papierosem troche naprawil
a tu nawet fajki nie idzie dobrze spalic a sie chce to pojebane

(okazało się że noc spędził z koleżką którego uraczył)

1.on był po fecie
2.ja nie xd
3.on byl tym co mial przejebane na nocce
4. ja bylem tym przepierdalajacym hahaa
5. bez kitu gratuluje chłopowi i tak ze tyle wytrzymal

wystarczajaco jestes porobiony i bez tego XD (na moje upomnienie żeby nie wyrzucał i zostawił dla mnie, ale leci dalej chłopak)

chyba nie za duzo xd (na pytanie czy nie za dużo zjadł) kurwa juz mnie dosyc mieli jprdl wspolczuje koleszce a tez mu dalem ale obojgu inaczej weszło , on byl po frycie ja nie moze dlatego ogolnie byl tym co musial sluchac a ja tym co pierdolil xd chłop do rana to wysiadł tak mu beret wypralem hahaha

gdzies u kogos innego to by mi kazali juz dawno  wypierdalac hehe. nie przypierdalem sie do niego ,chodzi ze mu beret jebalem tym gadaniem  pojebanym
mysle ze duze znaczenie ma co robic chcesz jak to bedziesz walil gdzie pojdziesz itd mysle ze powinienes temu sie na forum przyjrzeć.

Jedzenie bez problemu."


Ode mnie:
Kolega nie siedzi w RC, tylko krajówa, na tyle na ile Go znam i zrozumiałem aktywne aż za bardzo jak się włączy w końcu ta dobra strona mocy.

Po rozmowie z Nim a znamy się prawie 30 lat widać że jest pozytywnie porobiony, z początku myślałem że jest na NIE do tego, ale wiem że ma banię nie z tej ziemi aż trudno mu to opisać obecnie Podobno kultowa

Dawki około 50mg i poprawiane co jakiś czas.

Myślę, że starzy wyjadacze wariaciki świry RC będą w siódmym niebie Podobno kultowa

Dzięki za wyróżnienie i prezentSmile

Moje testy osobiste opiszę w niedalekiej przyszłości.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 15.05.2022

udostepniam materiał dowodowy z ostatniej podróży mojego szczura

https://streamable.com/jrqone

[Obrazek: 20220514-155142.jpg]


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 15.05.2022

PUDZILLA walisz najpierw kasztelana potem szczura szczura, suka liże najpierw jaja potem siura siura Podobno kultowa węże posypane to se kurwo jebne , rura się przesowa wciągam wężePodobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 15.05.2022

(15.05.2022, 02:04)Polono napisał(a): Podgrzewalo sie dosc dlugo , zostawialo czarnny osad na dnie. Kleio sie do calej zarowki

No dokładnie a ten wcześniejszy sort co wgl nie działał zostawiał brazowy proch


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 16.05.2022

temat konkrety, ale ryje dekiel opor przy kompulsywnym dorzucaniu Wink
AŁA ALE SIĘ POKALECZYŁEM.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Maniek - 16.05.2022

Dziwne, bo większość osób porównując ten produkt do zwykłego hexa pisali, że tutaj właśnie nie ma schizów i kardio.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 16.05.2022

Jak wali się odpowiednią ilość w moim przypadku 80mg co 40min to nie ma kardio ani schiz


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 16.05.2022

Od zmyślonego przyjaciela którego zapytałem teraz czy miał jakieś nieprzyjemności napisał:

“po nocy i dalszym poprawianiu późniejszym popołudniem zero zjeba czysta lopa jak po dyfrze i odczucie lekkosci“

Ponoć nakarmił kilka szczurków i chwalą, chwalą! Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - dimiliki - 16.05.2022

przyszła rakieta z konkursu nie mialem czasu tego opisac i musialem troche odpoczac od kompa

wiec tak jak zwykle świetne pakowanie

szczury zaprawione w bojach weterani z ranga generała na start 50 mg

wjazd szybki około 5 do 10 min pierwsze efekty ... pot na czole chęc do rozmowy rozkmina po około 30 min dorzucone kolejne 50 mg

i tu już było widac ze za dużo wszyscy to mówili trzyma długo kilka godzin ciezko stwierdzic ile bo była do tego pita duża ilość alkocholu brak obserwacji schiz na poczatek polecam dużo mniejsza dawkę bo weteranów wystrzeliło grubo za grubo ale nie trzepało nimi jakoś bardzo tylko mówili że za dużo Tongue


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Polono - 16.05.2022

(16.05.2022, 16:27)Maniek napisał(a): Dziwne, bo większość osób porównując ten produkt do zwykłego hexa pisali, że tutaj właśnie nie ma schizów i kardio.

Na kardio uwagi nie zwracalem. Mimo nadcisnienia i 2 nocek cisnienie bylo w miare ok 160 na iles. Ale schiza to juz po 1 kresce byla. Potem jakies kurwa pierdolenie od rzeczy xD